Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
21. okt 2010

@zmurkaz oki. 😉

zmurkaz
21. okt 2010

@lucim 😉

zmurkaz
21. okt 2010

...babulečky - idem hají - hlava ma bolí jak koňa 😕 😀 😀 😀 🙄 ..tak hodím paralen a šup do postele 😉

traktor
21. okt 2010

@zmurkaz 😀 😀 😀, a hlava nech prestane boliet.. dobru noc zmurka 🙂

ivet78
22. okt 2010

Ahojte kočeny. Dobré ránko, No tuším som tu dnes prvá... 2 dni som tu nebola, chvílu mi to potrvá kým to všetko prečítam, ale také krátke novinky o nás. Boli sme v stredu na návšteve, bolo fantázia, bola som u bývalej kolegyni a včera som si krájala jablčka a hrušky do mrazničky , tak som mala roboty a roboty vyše hlavy. Do toho mi malá zjedla nejaký drobák, nejak´ý cent, a tak som letela k doktorke na na rontgen a teraz budem striehnuť na kažké "hovienko" a pozerať či to vykaká alebo nie, no a ak to nevykaaká, tak po 5 dnoch pojdeme do BA a uspia ju a budú jej to musieť vybrať na detskej chirurgii... ☹ ☹ ☹ Túto noc ju z toho asi bolelo bruško , tak sme spali mallinko, alebo sme viac nespali ako spali. ...

laurajana
22. okt 2010

@traktor ahoj - pekné ráno-deň 🙂 u nás je tak, že deti začínajú opäť kýchať, kašlať a mať soplíky, čo sa mi nepáči, lebo nedávno sme ukončili liečbu, človek už fakt nevie, no môže to byť Mattiaskom, lebo chodí do škôlky a stačí, že tam nejaké dieťa je choré a veď vieš ako to v škôlkach chodí, nie každý rodič má kde dať choré dieťa...dnes je Matti doma, ideme do ZV na nákup - rukavice, snehule...uvidíme čo dostaneme...bunda a oteplovačky sú už na ceste k nám to som kúpila nové cez MMB no boty radšej kupujem osobne, Matti síce nemá problém, no Laurinka tá má široký priehlavok nie všetko obujeme 😉 krásny uzimený piatok a nádherný víkendík vám všetkým

laurajana
22. okt 2010

@ivet78 držíme palčeky aby ste to vykakali...píše sa to ľahko ja viem, ale detičky rastú aj s týmto...naša Laurinka je taký lumpík v porovnaní s Mattiaskom, že tiež to máme perné...pekný deň a nech bruško prestane bolieť...nech je centík rýchlo vonku bez chir. zásahu 😒

zmurkaz
22. okt 2010

dobré ránko 😉

lucia32
22. okt 2010

Dobré ránko.... ďakujeme za pochvaly...raz ked budem profesionálka, tak vám všetkým upleteiem
@zmurkaz aj tebe, aby si nebola smutná, či len Zuzanke? 😀
Moje deti obe doma, Naty už pokašluje, mňa začína bolieť hrdlo 😝

zmurkaz
22. okt 2010

@lucia32 😵 ...a možno sa do toho dám ... raz na dôchodku 😀 😀

lucia32
22. okt 2010

A aby som nezabudla...niečo na ráno 😉

Vieš koľko váži moja svokra?
- Nie, koľko?
- 3,5 kila aj s urnou.
😝 😀

A ešte jeden ....tapeta na strop ....pre svokru

😀

zmurkaz
22. okt 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..o učiteľkách by nebolo? ..keby sme chceli tak ich prerobíme oba 😉

lucia32
22. okt 2010

@ivet78 ach jo...čo ti drobci všetko nezjedia...dufam, že Peťulka to čo najskôr vykaká a nebudete musieť do nemocky 😝
@laurajana škôlka je pliaga...odkedy Bianka chodí do školy, tak ani skoro nie je chorá...a predtým furt nejaký kašel, sopel 😝
Naty ostáva doma do 3 rokov 🙂

@zmurkaz aj naša Bianka má novú učiteľku, je piatačka, taká žaba zo školy...oproti tej čo mali úplny opak...na prvý okuk nič sympatické, ale na rodičku...odchádzala som posledná...posledná so prišla 😀 Bianku chválila, že je šikulka šikovná...odvtedy sa mi páči 😀
Tá učka nie je na tej škole, čo ty? Ty učíš stredoškolákov...či sa mi to pletie? Čo má proti Jurkovi?

lucia32
22. okt 2010

Síce o učitelke, ale nič proti nej....
Češtinárka si povzdychne:
- Pepíčku, s tebou jsou jen samé potíže... příště, až budeš chtít do slohové práce napsat, že je venku víchřice, pamatuj si, že se říká: venku se čerti honí, a nikoliv, že venku si čerti honí...

zmurkaz
22. okt 2010

@lucia32 učím na strednej ... akosi si nesadli 😖
...a ten druhý je tiež dobrý 😀

lucia32
22. okt 2010

Tak na oživenie 😉
😀
Chlapík sa plazí o tretej ráno domov,total dead,opity ako eskimák.
Žena otvára dvere:
- Hovädo hnusné!!! Vypadni tam,kde si sa tak zrúbal!...a tresne dvere.
Chlapík poležiačky vyťahuje mobil,horko-tažko hľadá číslo,volá:-
Feri? Tam si? Prídite po mňa! Už som sa vypýtal.
😀

brusinka.pusinka
22. okt 2010

zdravíme všechny sluníčka a přejeme i krásný víkendík, večer odjíždíme na chaloupku 😀
Jinak jsme dneska byli se fotit tedy jen já a Karamelka bo kluci strikně odmítly 😀 😀 😀 foto bude ve středu 😉
@ivet78 Držkáme palušky aby raději vykakala 😉
@laurajana přejem brzké zdravíčko a kšáááááá nemoci hnusné 😉
@lucia32 parádní no krásně jsi to zvládla však už jsi profík 😵

ani3012
22. okt 2010

@brusinka.pusinka jaká si ty čertica 😎 ? a dieťa anjel 😵 😵 😵 😵 neviem teda aký bol dominik ako krpec,ale ty ho stále len chváliš,tak určite dobrý 🙂 Koľko máte u vás stupňov ,keď si písala,že zima jak v ruskom filme...ty si to tuším bola..dúfam 😅 sa mi to začína pliesť,hlavne ak neodpisuje hneď,len čítam.

@lucia32 no vtipy sú super, pobavili,hlavne ten strop.Som aj písala,že ak ma mm nahnevá,tak to dám nad jho hlavu 😀
hačky hačky super,páčia sa mi jak Natálka tak aj Bianka ,máš krásne dievčatká 😵

@ivet78 ale mohlo by zázrakom vyjsť z tej riťule aspoň 10 euro,nie ? Za trápenie 😀 ako sa vlastne má ? Ešte to nevykakala ?


@lucim sa tu písalo minule za nočníkovanie...kde sú tie krásne časy ,čo sme si "odmeny " fotili,keď sa im podarilo?!
Tiež sme sa zastavili a bolo to po tom,čo jej začali rásť zuby-mala hnačky

@zmurkaz neboj Zuzka,bude dobre,sprav si poriadok,presne ako ti kamoška radila 😉 A neboj sa ,horšie to nebude,len lepšie 🙂

@laurajana zase na vás niečo lezie ? To snáď ani nie je pravda ! Čím viac sa snažíš,tým je to tuším horšie 😠

nina41
22. okt 2010

Ahojte 😵 😵 😵

Riškovi idu stoličky,Maťko začal žiarlit na maleho,a dala som nove fotky kto chce kuk 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/nina41/album...

brusinka.pusinka
22. okt 2010

@ani3012 byli jen 2 stupně a foukal uplně ledový vítr fůůůj to bylo Ani. a Domiš byl malé torpédo lítal jak drak a jinak byl pohodové dítko asi jako Karamelka 😀
@nina41 krásné fotošky

nina41
22. okt 2010

@brusinka.pusinka dakujem 😵

laurajana
22. okt 2010

@ani3012 presne Ani už je to o nervy...Matti je v pohode, znova má nasadený protialergii sirup Xyzal...no Laurinke som dnes od kašla nasadila mucosolvan sirup...lebo ten kašel je riadny...uvidím do rána

lucim
22. okt 2010

taaaaaaaaaaaaaak dobry vecer, hviezdicky 🙂
dnes som slamena vdova, matko uz spinka, drahy bol vecer moc poslusny a starostlivy, tak si zasluzil, aby som ho pustila do šenku, ked uz bude mat tie narodky. 😉
dnes sme si urobili vylet do piestan, unisli sme so sebou aj kamosku z lekarne. a vymyslela som super darcek, klucenku pre draheho s matkovym obrazkom a na druhu stranu som mu napisala, ze ho velmi lubime. 😵 chcela som povodne nast taku sluzbu, co by drobca nafotili a na pockanie urobili, ale zevraj to tam uz zrusili, ale neva, nasla som peknu klucenku kovovu so slonikmi okolo ramika, a cely darcek ma stal 83 centov. k tomu som este pribalila vrlke rum-kokosy (gulicky, tie drahy lubi. a kedze prisiel skor domov, tak som tasticku s nachystanym darcekom nemala spratanu, tak to hned aj dostal. tvaril sa dojato, tak to vyzera, ze hoto aj moc potesilo. ze nas bude mat stale pri sebe. kluce v praci pouziva casto. 😵
idem vas docitat a obkukat,,, ze co tu dnes noveho. 🙂

lucim
22. okt 2010

@ivet78 uz ste vykakali peniazky? dufam, ze uz je dobre. 😕
@lucia32 sikovna, dobre ftipky, 100bodov. 😀
@laurajana jaaaaj fakt uz nech vam tie choroby daju pokoj, uz by hadam stacilo, nie? aj inak sa treba bavit . hes hes hes. 😨
@brusinka.pusinka krasny vikend na chalupe. a dobre si tam zakurte. 🙂 certica sexica 🙂

@ani3012 nuz co uz, nocnik sa nepokazi, nocnik pocka na tie male prdelky, kym na ne budu zase naladeni. 😒 😵
@nina41 krasne momentky, nevadi, ez su troska rozmazane, o to su akcnejsie. risko uz je tiez velky chlap. a ty aka seriozacka v praci. 🙂

lucim
22. okt 2010

drzim v ruke hacik @zavinacujte, keby cosi.
a rano o pol 8 mam zubarku, vyzeralo to tak, ze 2 polka usmevu sa pre tehotenstvo zubarocky nekona, ale ona zlatko mi volala, ze ked mi to slubila, tak mi to este urobi, aj ked uz odteraz nic nerobi, kym porodi. 🙂 cize mam byt v jej kresle o pol hodinu skor, ako vstavam. 😝

laurajana
22. okt 2010

@lucim si pripadám akoby som na vzduch nechodila, ale fakt sme viac von ako dnu, teda ak nie sú teploty...tak neviem, fakt, možno fakt touto vykurovacou sezónou je to a tým, že sú radšej v chladnejšom ako prehriatom, no veď radiátory korigujeme na primeranú teplotu, tak už fakt neviem...kto tu je bacilonosič 😠

lucim
22. okt 2010

@laurajana jaaaaj, moja, rozmyslam, ako by sa dala posilnit obranyschopnost .... pisnem ti IP ....

jajona
22. okt 2010

Ahoj,

@laurajana joj, tak to mi je ľúto, že sa z tých chorôb nemôžete vyhrabať

@lucim no vidíš, aký krásny darček si vymyslela 😵

@nina41 chlapisko veliký

mne Matúško asi drží diétu. dnes mu nejako nebralo 😖

jajona
22. okt 2010

a jašenie mu ide zo dňa na deň stále lepšie. dnes to ešte ustál, lebo som mu hovorila, že po smiechu býva plač..... a síce plač bol. strihali sme nechty

a je neskutočne škodoradostný. akonáhle mi niečo vypadne z ruky, alebo sa mi šmykne, tak hneď ide do smiechu

lucim
22. okt 2010

@jajona no mate doma veselo, maly skodradostnicek . 😀
u nas stale nechty nestrihame . pilnikujeme pri rozpravkach. 🙂 uz si dokonca oprasuje rucky po kazdom nechte. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre