Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
25. aug 2009

Riusko no navařila jsem protože jdu zítra na kontrolu na gynekologii a má být krásně tak se zdržíme venku 😉

monikabe
25. aug 2009

jete komplet ovocie aj surovu zeleninu?

inneska
25. aug 2009

ja sa tým nafukovacím veciam vyhýbam, resp. sa k nim akosi nedostávam, tak z nich nevarím..

ale broskyne som jedla vo velkom 🙂 a nič...a hrozno dozrieva, tak sa na neho teším...to si nemyslím, že by malo nejako ublížiť 🙂

anavi85
25. aug 2009

no skoro som sa zabudla pochvalit, dnes sme boli na vahe a uz mame 4070g a za posledne 2 tyzdne sme pribrali 470g 😀

riusik
25. aug 2009

mia, v podstate polievka z dneska fajna kuracia je aj u nas a asi urobim rybku - pangasa a zemiakovu kasu, to je tiez rychle 😉 a klasika, kyslu smotanu a piskoty mam, tak aj viem, aky dezert bude 😎

josifek
25. aug 2009

Moni...já jím i syrovou zeleninku jen cibuli si spařím než ji dám do salátu nebo do vaření

jajona
25. aug 2009

Ja sa asi aj poberiem. Ledva hladim na svet. Prijemnu smenu.

inneska
25. aug 2009

jajo...s tým varením je to ako u mňa, tiež stále rozmýšlam, čo variť..hlavné rýchle a jednoduché 🙂

riuš...ved ono to neutečie 🙂 deti ti už spinkajú?? 🙂

ivka...môže byť aj teplom, ale papať musíš..aby bolo mliečko 🙂

josifek
25. aug 2009

Anavi gratulujeme 😉

riusik
25. aug 2009

monikabe: komplet nie, strukoviny este nie, ani tie k - kel, kapusta a tak a ovocie nie exotiku, ale broskyne, nektarinky ano, tie milujem... a cibulu len sparenu... raz som sa pozabudla a kedze sa mi nechcelo varit, objednala som si pizzu a na nej kukurica, prisla som na to az vecer, ked alexandru nezvycajne krutilo 😒 no blba, blba...

anavi85
25. aug 2009

riusik - ja viem, ved sa nutim jest aspon po troske

no skoro som zabudla, strukoviny a kapustu nejem, aby nemal problemy s bruskom

a chcem sa opytat, moj maly mi zacal odmietat prsnik, on sa prisaje a hned pusti a nechce jednoducho cuckat ako predtym...tak si mlieko odstrekujem a musim mu ho davat s flase, ked chcem, aby papal ako ma

riusik
25. aug 2009

inn: ano, obe 😵 od deviatej, mladsie som ulozila ja, starsie P 😎 a ericko ako dnes?

inneska
25. aug 2009

moni...čo sú také ´rizikové´ potraviny, treba postupne pridávať a uvidíš, či to bude na bábo pôsobiť 🙂 babule už asi majú odskúšané, že detičkom to nič nerobí 🙂

jajo...tak dobrú a pokojnú 😉

ivka...celkom pekne priberáte 😉 len tak dalej.. 🙂

riusik
25. aug 2009

ivka: skusaj prikladat nadalej, on sa chyti...

riusik
25. aug 2009

jajo: papa a kludnu nvocku prajeme 😵

inneska
25. aug 2009

riuš...klasika, celý deň hore, okrem 2 hodiniek čo sme si spolu pospali poobede 🙂 ale inak dobre...jáj a ešte v lehátečku si zdriemol asi 20 min. čo som stihla začať variť 🙂 a celý deň bol ukecaný...stále si džavotal a škeril sa 🙂

ivka...a z flašky ti pije pekne?? 😕

riusik
25. aug 2009

inn: spolocensky to tvor 😉 hlavne, ze neplace, ked nespi... sak?

inneska
25. aug 2009

ivka...vôbec ti nechytá?? treba ho nechať tak, ked bude hladný, tak si chytí...a možno ked mu už dlhšie dávaš z flašky, tak si na ňu zvykol, kedže mu to z prska tečie ťažšie..ako dlho mu takto dávaš??

inneska
25. aug 2009

riuš...dnes mi vraví suseda..že šak som ho ešte vôbec nepočula plakať 😀 😀 maximálne mrnkne, ak do 5 min. neprídem za nim, tak ho to prestane baviť a kuká potichu dalej 🙂

josifek
25. aug 2009

i já se rozloučím jdu se věnovat synáčkovi tak zatím papapa a sladké sníčky všem 😉

anavi85
25. aug 2009

ved to, ked ma flasu, tak papa ako o zivot a prsnik jednoducho nechce cuckat
no je to mozne, ze si zvykol na flasu, lebo dostava z nej cajik a ked bolo treba tak som ho v noci prikrmovala, ked som na zaciatku mala este menej mlieka

monikabe
25. aug 2009

tak ja zacnem pomaly pridavat zeleninu, ale jasne ze nie strukoviny a som rada ze mozem......zajtra si urobim salat z uhorky a paradajky, mozem?

riusik
25. aug 2009

mia: sladke aj tebe 😵

inn: no, alexandra je vytrvalejsia, ale tiez to neprehana 😉

anavi85
25. aug 2009

moni - skusaj, kazdy den si daj nieco a ak sa vyhadze, tak budes vediet z coho

riusik
25. aug 2009

ivka: jasne, si zvykol, z flase to ide lahsie... ale dietatko dokaze chytit znova, len treba skusat... bolo by to pre teba pohodlnejsie ako odstriekavat... ale zasa, takto mas prehlad kolko vypije, sak? 😵

riusik
25. aug 2009

monikabe: mozes, paradajka je udajne alergen, ale uvidis...

anavi85
25. aug 2009

ok,no tak budem skusat prikladat, len ked mne to tak trha srdce, ked vidim ako je hladnucky a placka ☹

riusik
25. aug 2009

ivka: tak to ti verim 😔

monikabe
25. aug 2009

a vy jete aj paradajky? Mam totiz plnu chladnicku paradajok priamo zo zahrady, take krasne bio......pozeraju na mna a ja im zatial odolavam 😉

riusik
25. aug 2009

tak presne takymto bio paradajkam z maminkinej zahrady som neodolala 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre