Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

asparaguska
2. mar 2010

to moje zistenie nestojí ani za .... skrátka, je to dobré iba na vytočenie... kamoška mi práve urobila náladu, ktorú som mala od včera od mojej mami pokazenú, ohľadom tých povier. vynadala mi a mám pokoj... 😀

lucim
2. mar 2010

ideme do prace, paaaaaaaaaaaa

ani3012
2. mar 2010

ahoj Lu ! 🙂

ani3012
2. mar 2010

a čo ti take maminka povedala ? 😀

asparaguska
2. mar 2010

samé bludoviny, robiace nerv.... 😠

asparaguska
2. mar 2010

Ani, Denkáčik sa práve zobudil..idem... pa pa...

jajona
2. mar 2010

Ahojte,

naším oslávencom prajeme všetko dobré.

My sme dnes boli doobeda v obchode a v lekárni. Kúpili sme kašu a dnes večer to skúsime. Po druhé, po prvé nebolo nič moc. Aj si trošku zdriemol asi na 30 min.

Dnes sme dali kupovaný obedík a čuduj sa svete, otváral ústa jak lastovička. Bolo to hovädzie. Inak ja som mu dávala kuracie, tak je možné, že kuracie mu asi nešmakuje. Skúsime kúpiť iné mäsko a urobíme obedík doma. Uvidíme...

Teraz už asi hoďku spinká....

Pekný deň prajeme

ani3012
2. mar 2010

jajona- tak hovädzie mäso skúsim aj ja.Aké si mu to presne dala?

jajona
2. mar 2010

ahoj Ani: Hami - hovädzie so zeleninkou. Potom tam máme ešte králičie a morčacie. Tieto papával aj pretým, takže dúfam, že ich tiež bude pekne papať

traktor
2. mar 2010

ahojte,oslavencom gratulujem 😵 😵 , in pekne veci si vydrazila, lucim perfektne spagetove video 😉 .....fotky tiez super, mas odvazneho mm 😀 😀 ...a perfektneho syna 😉 , ani no nemam slov,evicka je uzasna, nam sa este nikdy takto nepodarilo zaspat 😵 , a aspi kaslat na poveru, matko tiez zacal z vrchnymi zubkami, a hlavne je, ze mame cim kusat 😀 😉

traktor
2. mar 2010

a nina tiez peknucke fotky 😉

ani3012
2. mar 2010

traky- nadlábla sa hovädzej polievky a rohlíka 😀
jajona-ďakujem za "receptíky" 😉
asaraguska-pri tebe vždy pozerám na pohlavie...Denkáčik sa práve zobudil 😕 a stále kukám,že čo to vlastne máš? 😅

traktor
2. mar 2010

ani 😀 😀 😀

jajona
2. mar 2010

ani: to boli už len receptíky 😝

jajona
2. mar 2010

traky: čo zvyknete dávať na desiatu? lebo ja len výživku dávam

traktor
2. mar 2010

vyzivku, puding, kasu
miesane ovocie / podla toho ake doma mam/, jogurtik...chlebik s maslom....ja to takto striedam

jajona
2. mar 2010

a puding robíš už s normálnym mliekom, či umelým?

traktor
2. mar 2010

aj aj.....skusili sme a bolo to dobre , tak mu takto robim puding

traktor
2. mar 2010

podla toho ake mame doma...matko celkovo mliecne vyrobky miluje....ked vidi jogurt v obchode skoro vyskoci s kosika... 🙂

jajona
2. mar 2010

tak to potom máte už teda zábavné nakupovanie 😀

jajona
2. mar 2010

inak ja som taký bojko, bojím sa mu dávať nové veci a mama ma len hreší, že ho rozmaznávam. ale normálne mlieko by som mu ešte asi ozaj nedala

traktor
2. mar 2010

tak u mna je to uz ine uz je 4ty ... tak sa nebojim....vyskusam, ked sadne tak dam, ked nie pockame....ale vela veci dam az po roku....niektore aj ovela neskor

traktor
2. mar 2010

zas urcite nepapa nasu stravua tak...to si pocka este veeeeeeeeeelmi dlho...ale mliecko som sa odvazila, aj pri ostatnych som asi v pribliznom veku davala....teda robila puding....a puding ma tak asi2 x do tyzdna...takze to nie je take strasne

traktor
2. mar 2010

...a uz sa nam varia spagety....tak uvidime, aky uspech zoznu..... 🙂 lebo ciste cestovinky som este neskusala, len z meskom...a mesko nam teda smakuje 🙂

inneska
2. mar 2010

tak my sme boli vonku...asi hodinu trvalo, kým erik zaspal...vymenili sme papučky, práve sme ich obuli, tak skúma, že čo to má na nohách 😀 😀 a popritom chrúme jablčko 😵

a včera som mm povedala o výlete do KE...zatial sa žiadno nevyjadril...ani za, ani proti...tak neviem...vraj nech si dáme stretko na pol ceste 😅 snád ho ukecám...

asparaguska
2. mar 2010

Inn, vezmi aj jeho... 🙂

lucim
2. mar 2010

inn vezmi aj T. a budete mat rodinny vylet, aspar ma celkom fajn napad, ci nie? 🙂
traky, tak ako chutili spagaty? 😝

hlasenie: 2 zub (1vpravo sdole) a lozenie. maly devastator sa rozhodol, ze kvoli tatovej polystyrenovej bezpecnostnej zabrane okolo krboveho schodika - novej , super, rucna praca - odvcera - sa nauci aj plazit, aby to mohol oskrabkavat, odstipkavat ... nebude to mat dlhu zivotnost.

traky, brusi - ten puding aj sladite???

brusinka.pusinka
2. mar 2010

Lu já ho nesladím ale pak jsem dala sladké ovoce a někdy dám kompot nebo přesnídávku 😉

brusinka.pusinka
2. mar 2010

jinak pěkný večer a oslavencům velký cmuk
Nemocné objímáme a hladíme 😉 aby byli brzo zdravoučci 😉
Lu Malý je Fešák synoveček a Matějko má supr kaskadérské fotošky 😉
Ninuška malý je pěkný fiškulínek, okatý a z každého očka mu kouká 100 čertíku 😉 Moc pěkný panáček

samayka
2. mar 2010

ahojte mamulienky

dlho sme sa neozvali.. nejak nestíhajda, lebo fungujeme už len na dva spánky a snažím sa nech sú čo najdlhšíe, tak sa ondáme po uliciach. a keď je hore tak je sýkorka taká akčná, že to už nestíham vôbec...

lucim - gratulujeme k lukáškovi aj k druhému zubu a aj k pohybovým novinkám 🙂)))

a aj ostatným zúbkov vela zdaru

a teplotkám nech rýchlo prejdú...

my rozmýšlame nad britaxom alebo romerom.. ešte máme chvílku čas, ešte sa do vajka našeho zmestíme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre