Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
8. apr 2010

dieta mi uz spinka, ja idem trosku debprdelizovat, potreba spanku ma uz presla ....
zmur, na mna ten pannin horoskop dost sedi. je to s takou nadsazkou ,ale myslim, ze podstatu vystihuje. treba ma milovat , tolerovat a spolahnut sa na mna, nic lepsieho chlap v zivote nestretol. 😀

traktor
8. apr 2010

ahojte kuratenka moje 😀 😉 ...oslavencom gratulujeeeeem 😵 😵 , a volala som s lusiou tak misko ma obojstranny zapalpluc,ale ze uzje to lepsie, mozno ich zajtra pustia...tak jej taaakto drzim prsty , lbo ona je moja vecerna klik kamoska 😀 😀 😀

traktor
8. apr 2010

a viete co sa mi stalo....nesiel mi par dni telefon...som nemohla volat, nic...mne sa dalo....tak som volala do O 2 ze co to, a oni zistovali a ze sa mi ospravedlnuju ale omylom mi obmedzili hovory.... 😅 ...tak ked tam nezavolam tak smarim telefon o zem, som myslela ze je pokazeny co z nim matko tolko trieskal...

lucim
8. apr 2010

uuuuha, lusia, miskovi posielame vela liecivej energie, nech sa skoro uzdravi. malinke bubulatko chorucke. 😔

traky no teda, take omyly nech si nechaju. 😠

traktor
8. apr 2010

noooo, ma normalne nas...nazlostili....ze omyl......ja im omylom nezaplatim fakturu

lucim
8. apr 2010

mali by ti dat nejaku zlavu

zmurkaz
8. apr 2010

Lucim ... keď to berieš takto - tak sedí aj na mňa 😀 😀 😀 😀 😉
Traky - to sú b..ci!

lucia32
8. apr 2010

Ránko...či obed? Pár dní mi blbol v robote net...teraz zatial ide...juj, ale mi dalo práce vás dočítať...
Oslávenčekom všetko nááááj 🙂
U nás po starom....

lucia32
8. apr 2010

Ani na FB som nebola, úroda mi pohnila 😝 , vajcia nezakošíkocané...no škoda slov, fotečky nepopozerané, teraz som kukala na FB a dlho mi načítava, tak neriskujem, že padne...zrejme som oddrbkala usb na wifi pripojenie, mám ho pod nohami v bedni a sem-tam sa mi podarí do nho kopnúť 😅 ...ale idem do iného netu, bo wifi poskytovatel tu ku koncu mesiaca odchádza, tak riešim niečo cez kábel...
Dnes nám na predajni mali meniť plastáky a normálne na nerf....mm už tu strašil od 3/4 na 6, aby všetko pripravil a oni neprišli...somári Poliaci, ani nezavolali ani nič, hlavne, že sme sa včera dohodli....sme si zohnali na nich číslo, od tých čo im tu menili na jesen a vraj v pondelok alebo v utorok....tak zasa všetko poodkrývať, dať na miesto...nemá niekto nožíííík...zarezať 😠

lucia32
8. apr 2010

Lusii a Miškovi prajeme rýchle uzdravenie...sme spolu SMS 🙂

lucia32
8. apr 2010

Hmmmmmm, tu nikoho?
A aby som nezabudla vítam novú maminku a júlovčiatko Lukáška...inak aj moje meno, keby sme mali chlapčeka 😀

lucia32
8. apr 2010

Tak ja fungujem a tu fakt nikoho???
Vidno, že je vonku krááásne 😀

ani3012
8. apr 2010

v útorok sme mali ísť na gastroentrológiu a pred chvíľkou mi volali,že nás preobjednávajú...na september
Som ostala jak obarená.Tak som volala hneď naspäť,že ako to bude s predpisom na mliečko. Tak si budem musieť podať žiadosť čo mi lekárka vypíše na poisťovňu. Povedala som jej,že 7 balení bude stačiť...tak teraz neviem...bude? Luci,koľko vypije malá Natálka?

jajona
8. apr 2010

Ahojte,

všetkých pozdravujeme 😵 😵 😵 😵

My sme od utorka teplotkovali. Včera sme boli u doktorky, tak nám dala Nurofen. Dnes je to už celkom OK. Teplota zatiaľ nebola.
Pravdepodobne asi zo zúbkov, ale žiadny nevidím 😨 , alebo hovorila, že nejaká viróza.
Aj nás odvážila 9 760 g, tuším 😅

Dnes ale nejako nechce papať. Ráno mliečko vôbec, potom asi 4 lyžice jogurtu na obed asi 2 lyžice príkrmu a trochu mlieka.
Ale veď keď bude chladný, bude bágrovať....

Lusii a jej chrobáčikovi prajem skoré uzdravenie 🙂

Pozerala som aj fotečky 😉 😉 😉

hathor1231
8. apr 2010

ani, co ty na gastre? mala ma tiez alergiu? ja mam pre malu sojove a pouzijeme 860g za mesiac. ale davam jej len raz denne, 240ml z toho urobim kasu.

straasne ma boli hravaaaa 😠 asi z teh antiky 😕 snad nie 😝

ideme na masaze a dneska dostane niki masaz a jej sikovna mamina certifikat 😀 😵

lucia32
8. apr 2010

Ani...Naty vypije tiež 7 balení, občas aj 8...ale predpisujú nám len 4 😝 😝 😝 ...doky povedala, že limity...tak neviem, či od poisťovne, či jej, pretože ja som sa to nestihla na poradni opýtať bo malká strašne revala 😠 Inak po receptoše chodí manža...

lucia32
8. apr 2010

Hat ahojky...tak vy budete masérky a mesérčatá ? 😀 Júj keby naša spotrebovala len tolko mlieka, ešte by sme aj predávali 😝 😀
Mňa hlava nebolííííí, asi mám lepšiu ATK 😀 Horšia, lepšia, hlavne, že nič nepustí 😝

hathor1231
8. apr 2010

luci, niki ma len vecer kasu z toho lebo 240ml by som nevydojila 😀 takze preto. inak ju kojim tak 3-4x denne. aj to len koli imunite, kazde kojo je zasoba imunity na 3dni takze preto 😉 cez noc spinka, takze nekojime...
mala ma sojove ci ryzove alebo bez laktozy? nam preplacaju vse a ak budem potrebovat,tak samoska daju viac. mne ostane ale to vyhodim lebo to musim spotrebovat do 4t od otvorenia... malej ani nechcem davat viacej, ved je to sojove,to tiez narobi neplechu ak sa s nim prehana...

a uz mame certifikat a mala darcekov 😀 hned sa hrabala v tej tasticke,co tam ma 😀

lucia32
8. apr 2010

Hat...my máme hypoalergénne...papá aj tuhú stravu, ale nejak sa nám rozmliečkovala 😀 tak nám to ide na kvantá...a už nekojíme, aj ked lepšia imunita nie je na zahodenie 😉
Mliečko na predpis je do roka, tak to už nejako dokopeme...aj ked za všetko doplácame, tie 4 pixle preplatíme o 20€...no čo už?

hathor1231
8. apr 2010

lucia, po roku uz nebude mlieko take dolezite ako teraz. takze to mas na mesiac doplatit 40 na mlieko? 😕
tu,nastastie, ja pre deti do 16r alebo ak este studuje... teraz neplatim nic ani ja kym bude mat mala rok tak mam lieky zadara aj ja...

lada82
8. apr 2010

ahoj holky! máme za sebou 10m prohlídku, vše v pořádku, 9200 gramů, 73 cm...
malá si stoupá a chodí kolem nábytku, pořád lumpačí s Davídkem a dělá všude bordýlek 😉

doufám, že jste měly krásné Velikonoce a máte se fajn!!! Lada a Betynka

sisaha
8. apr 2010

ahojte, Lucia, aj ja mam HA mlieko na predpis a tiez sa mi raz snazila doktorka nahovorit, ze mi moze predpisat iba 5 krabic na mesiac - kvoli limitom z poistovne. Tak som si pekne krasne sadla za komp a pisala mail do poistovne. Prisiel mi iba spät mail, ze moju ziadost preposlali na prislusne oddelenie. Doteraz sa mi sice neozvali, ale ked som prisla k dokine predpisat dalsie mlieka, tak hned od dveri mi krici, ze jej prave volali z poistovne, ze limity na mlieka nie su a ze mi moze predpisat kolko chcem, samozrejme v rozumnom mnozstve. Ja mam Doveru a predpisuje mi 10 krabic na mesiac, lebo u nas velmi tuha strava nejde na odbyt, skor mlieko, tak to riesim zatial takto.

ani3012
8. apr 2010

ďakujem baby za odpovede...asi som mala tiež povedať aspoň 8 krabíc,že? No veď uvidíme.Veď po roku už toho toľko piť nebude.

ani3012
8. apr 2010

no a zabudla som napísať,že malá nemôže kvôli laktóze iné mlieko.A predpisuje nám ho gastroentrologička-naša môže len na jej odporúčanie,do zadu na recept vždy píše jej kód,inak by som v lekárni platila celé.Na krabicu doplácam 3,3 eura a je to 450 gramov

traktor
8. apr 2010

****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom

traktor
8. apr 2010

baby a to fakt nikto viac nejde?....kde steeeeeeeeeeeeeeeeee dopiste sa stratene vychodniarky...a ine slnieckove maminky 🙂

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Traky je to dalekóooo i já jsem načtvrt vychodňar 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
8. apr 2010

no a je to tu.... šatka ešte mokrá ... a dieťa od 14:00 nespalo ... je teraz takáááá "milá" 🙄

zmurkaz
8. apr 2010

brusi - pusi ..... tu sú nohavice .... 😀 😀 😀 😀 😀 .... foto je asi spred 2 týždňov....

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Jůůůůůů je ta je fajnáááá a jo Zmurky supr kaťata 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre