Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
25. máj 2010

Nyky...však každý príde kedy môže, niekto aj 10x denne a niekto raz za mesiac 😀 my sa potešíme každému príspevku 😉

simonito
25. máj 2010

.........jooo vymazali,ale to bylo na mou žádost 😝

jajona
25. máj 2010

Ahojte,

tak trošku pozdravím 😉

ďakujeme za gratulácie k 10 mesiačikom 😵 my takisto prajeme všetkým len to naj...

Mávame sa v celkom dobre. Niekedy bojujeme s papaním, ale už som si zvykla. Vôbec nechce
papať chlieb ani rohlík 😠
Ďalšie zuby zatiaľ nemáme, ale asi sa niečo rysuje. Ešte nechodíme, ani na nôžky sa nestaviame. Mám
pocit, že sme asi najlenivejší.

Pozrela som aj nejaké foto... Krásni ste všetci. A ako na letno. Ja som ešte Matúškovi krátke tričko nedávala 😅

jajona
25. máj 2010

a zase tu nikoho nieto.... asi plaším ľudí 😀

tak sa majte krásne 😉

lucia32
25. máj 2010

jajo...ja som tuuuuu, len som nahadzovala inzerátiky 😝 A tiež furt nakukujem a nikde nikoho a tak si najdem inú zábavku...alebo pracujem.... 🙂

ani3012
25. máj 2010

Pýtajú sa indiány šamana, aká bude zima.Šaman povie že studená. Indiány celé leto zbierajú drevo na zimu. Zima bolá teplá.Tak sa ho znovu pýtajú, aká bude. Šaman zase povie, že studená. Znovu zbierajú celé leto drevo na zimu. Zima bola zase teplá. Tretí krát sa ho pýtajú. Šaman vidí, že je zle,
ide na meteorologický ústav opýtať sa, aká bude zima. Tam mu povedia, že veľmi studená, lebo indiány už 2 roky
zbierajú drevo.

brinzulka
25. máj 2010

vcera citam v dietati...
mala rozleje malinovku...a oznamuje to mame..ta pride a hovori:
jezisi!
a mala jej na to: zmiluj sa nad nami 😀 😀

prave mi andrej kadi pod nos...od rana cakam kuriera...od tt sa vali mracava.... ☹ a jeho niet a mi doma ako kovoky 😠

brinzulka
25. máj 2010

jejda-my...

brinzulka
25. máj 2010

dodatocne gratulaaacia

brusinka.pusinka
25. máj 2010

Ahojky sluníčka jsem zpátky byli jsme venku 😀 😀 😀 chvíly pršelo ale pak svítilo sluníčko 😀
Traky Maťko super frajer i video 😉
a jeden vtípek do placu 😉

# Manžel vleze do postele a zašeptá něžně a vášnivě do ucha svojí
# ženy:
#
# Jsem bez trenek.
#
# A žena mu odpoví:
#
# Nech mě spát... zítra ti jedny vyperu

brusinka.pusinka
25. máj 2010

a jěště jeden 😉

Povídají si dva muži o ženách:
#
# První povídá: Žena je jako gramodeska, ohraje se a vymění za novou.
# Druhý na to říká: Víš, kamaráde, ta gramodeska se dá otočit
# na druhou stranu a až potom se může vyměnit.
#
# Nedaleko stojící babka je poslouchá a pak jim povídá:
# " Ale, chlapci,chlapci, to je přeci úplně jinak!"
#
# Když je gramodeska ohraná, vymění se jehla a deska hraje pěkně dál!

ani3012
25. máj 2010

😀 😀 vtipy super hlavne ten zo života

lucia32
25. máj 2010

😀 a ja pálim domov 😀

brusinka.pusinka
25. máj 2010

a jěště jeden 😉 😀

Pár chlapů takhle pravidelně chodí každý den do hospody na dvě
pivka.
Jednou se jim jeden z nich svěří, že má podezření, že je mu jeho
žena
nevěrná.
Ostatní mu doporučí, ať tedy zítra nejde do hospody, schová se doma
a
uvidí.
On souhlasí, následující den zůstane doma a den poté se opět sejdou
u
píva.
"Tak co", ptají se ostatní,"cos zjistil?"
"Hoši, je to tak," odpoví smutně dotyčný, "přišel takovej
dvoumetrovej
pořízek, manželka mu sundala tričko, kdybyste viděli ty bicepsy,
tricepsy,
ty prsní svaly, ten pekáč buchet místo břicha, ty vypracovaný nohy.
Potom sundal on podprsenku mý ženě, prsa jí spadla k pupíku, sundal

sukni a kalhotky a já uviděl ty dolíčky v kůži na stehnech, tu
celulitídu,
no a šli na to."
"No a dál, cos udělal ty", netrpělivě vyzvídají kamarádi.
"Hoši, co vám budu povídat, já se za ni tak styděl......."

ani3012
25. máj 2010

😀 😀 😀

ani3012
25. máj 2010

pri pive:
"Počúvaj,doktor si ma dal zavolať bokom a vravel mi,že žena ma vážnu chorobu,len teraz neviem,či vravel že AIDS alebo alzheimer."
Kamarát radí:
"Vyvez ju za mesto a keď sa ti vráti,tak s ňou už nespí "

brusinka.pusinka
25. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀

lucim
25. máj 2010

aaahojte srdiecka 🙂 tak som vas po troskach docitala, krasne fotky, krasna duha, ven perfektni farmarski rostaci. 🙂
traky, matko ti odchadza z domu, za lepsim? matkoooo, doma naj, nakoniec si to pochopil a aj zavrel. 😀 😀 😀
brusi, ani, perfis vtipy.
my sme boli na poradni, dostali sme 2 vcelicky - do oboch noziciek, matej velky chlap vazi 11,2 kg. a v cakarni bol pohyblivejsi a ukecanejsi ako o mesiac a viac starsi rovesnici, aj nabytok tam popremiestnoval . 🙂

lucim
25. máj 2010

natalke a elluske vsetko naaaaaaaaaaaaaj, velke krasne slecny. 🙂 🙂 🙂 🙂

traktor
25. máj 2010

ahoj lucim...a preco bol ockovany?...ci to ty si ho len dala?

traktor
25. máj 2010

..a krasnu vahu ma 😉 ..sikovnicek 😵 😵 😵 😵

lucim
25. máj 2010

traky normalne ockovanie, presne podla schemy:
Povinné očkovanie:

4. deň života: tuberkulóza

3.-4. mesiac: záškrt, tetanus, čierny kašeľ, detská obrna, žltačka typu B, hemofilová infekcia, pneumokok

5.-6. mesiac: opakuje sa znova

11.-12. mesiac: opakuje sa znova

15. mesiac: osýpky, mums, rubeola

6. rok života: záškrt, tetanus, čierny kašeľ, detská obrna

11. rok života: osýpky, mums, rubeola, tuberkulóza

13. rok života: záškrt, tetanus, detská obrna

Po konzultácii s lekárom je možné očkovanie proti rotavírusom, kliešťovej encefalitíde, žltačke typu A, meningitíde, chrípke, ovčím kiahňam, rakovine krčka maternice, pneumokokom, prípadne kombinovanou vakcínou proti žltačke typu A a B.

lucim
25. máj 2010

a uvazujem o ockovani proti zltacke typu A (ja som mala v 6.rokoch, netusim od koho, je to otravne, mam kvoli tomu fobiu z ihiel a hranicne hodnoty pece.testov), a nasla som mu rano kliesta, prikusnuteho, ale nenacucaneho, asi medzitym skapal, pod pazuskou, vecer tam nebol - tak asi dame aj kliest. encefalitidu zaockovat ... ale to az po 15.tom mesiaci.
inak, uz mame urobenu aj "rocnu prehliadku", takze uz nebudeme chodit tak casto na poradne, najblizsie v septembri na moje narodky.

lucim
25. máj 2010

a robime pokus prave ... matko si dlhsie pospal cez obed, vyse 1,5 hodiny, skoro sme nestihali na poradnu a poobedny spanok nejak neprichadzal, ziadna unava v jeho casoch ... tak sme sa rozhodli pre experiment, ze ho este vyblbneme a unavime, aj vo vani sme sa poriadne dlho cvachtali a pred 7 zaspal dobrovolne, kludne ... do hodinky budeme vediet, ci je to poobedny alebo nocny spanok. 😵

traktor
25. máj 2010

aha...my ideme presne na rok, tak vtedy nas aj zaockuje...a zltacku som mala aj ja...teda vsetky deti zo sidliska...u nas bol bufet a predavali tam limo v saciku na slamku, tak s toho...ale ja som straaaasne tuzila mat zltacku...lebo vsetky kamocky uz boli v nemocnici a nemala som sa s kym hrat...

traktor
25. máj 2010

tak som zvedava, ako na tom budete..chrobacik malinky, unaveny 😵 😵 😵

lucim
25. máj 2010

traky ja som bola z nasej triedy jedina, zavreta za mrezami v nemocke, vtedy zomrel moj starky , (inak asi prva popisana skusenost s ducharinou, posielala som tam nastojcivo mamu, ze za nim musi prave ist, ked odchadzal) ked som sa vratila, len som pocuvala, ze kvoli mne museli celu triedu ockovat a cele vianocne prazdniny som sa musela ucit, aby som dohnala, co preberali, prvacka, chodila ku nam moja ucitelka. este ze som bola vnimave decko a uz v 4 som vedela citat. to by bola skoda, keby som " prepadla". a nachytala som to asi u starkej na dvore.

lucim
25. máj 2010

ale zase, v nemocke som sa naucila hrat karty a nadavat. 😀

traktor
25. máj 2010

😀 😀 😀 😀 juj v nemocke bolo dbreeee..sme boli super partia...aj moj brat z nami lezal...a ked prisiel doktor na vizitu, tak pozeral....ze barta, bartova...vy ste surodenci?...a moj brat povedal nie..my sme bratia 😀 😀 😀 😀 maly glupi..ale zlaty 😀 😀

lucim
25. máj 2010

sak aj my sme boli dobra banda, pamatam si, ze ked mama prisla pod okno, pravidelne ma hladali po inych izbach, najcastejsie muzskych. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre