Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
8. jún 2010

Zuzka,Denkáčik 😉, Ninka a Emka majú dnes 11 mesiačikov 😵 😵 😵
zmurka ..........................08.7....................Zuzanka
asparaguska................08.7.....................Deniska
kozicka .........................08.7.....................Ninka
arci.................................08.7......................Emka

zuzkalenka...................08.8....................Lenka má dnes 10 mesiačikov 😵

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Medard- Medardová kvapka štyridsať dní kvapká.
Meniny oslavuje v ČR: Medard- Medardova kápě, štyridsať dní kápe

Kalendárium:
♦ Deň najlepších priateľov 😵 😵 😵
♦ Mezinárodní den oceánů






ani3012
8. jún 2010

@traktor Evička po očkovaní mala jednu nožičku dosť opuchnutú a asi ju to aj bolelo,lebo tak zvláštne mrnkala.Dala som jej na to octanový obklad-našla som niečo nové v lekárni. To bolo o 20:30 hod. ,teplota 37,5 tak som jej dala čípku na čo sa mi v priebehu 1 min.vykakala,tak som jej dala sirup a dala spinkať a spinkala až do pol siedmej v kuse. Teraz je spokojná, napapala sa ale baby! Ono už to tam je vidieť,ten biely poklad ! Ešte není prerezaný,ale to je coby dup ! 😵 Tak počítam že dnes naozaj už to bude 😉

Všetko najlepšie k 28. narodeninkám prajem aj @lada82 - som vedela,že chcem niečo dopísať do tabuľky 😝 😀
Veľa šťastíčka a zdravíčka a tešíme sa na fotky malej Alžbetky a dobre si to užite,musí tam byť teraz krásne 😵

Vendy- no krásne si to napísala,fakt! Inak ja by som sa na tu zbierku nedala,keby pár z vás nepovedalo tiež taký názor. Ja som sa toho len chytila. Je vás strašne moc,tak nebudem menovite vypisovať aby som na niekoho zase nezabudla 😵
A chcela by som poďakovať rei a vendy,že mi veľmi pomohli a poradili a hlavne vďaka nim som to dala do kopy.
No a ešte samy -Martuške,ktorá sa s touto myšlienkou pohrávala už dááááávno 🙂

Dnes príde do skupinky aj Lenka-aspoň mi to tak sľúbil tato Richard,tak kľudne píšte na nástenku,pozdravte ju,podporte......

lucim-krásna šiltovka,mne sa tiež veľmi dobre obliekal Paťko.Tí malý chalani sú taký frajeri

traktor
8. jún 2010

ahojte, oslavencom gratulujem 😵 ..ani u nas vsetko bez problemov, akoby ani nebol ockovany, tak som rada..to prve ockovanie predtym nebolo nic moc...zrnikovcom som nechala odkaz..neviem ci na dobrom mieste 😅 ..nevedela som kam to napisat...

traktor
8. jún 2010

lucimka, matko bude frajeeeeer.... 😵

ani3012
8. jún 2010

už som ho pozerala,krásne ! 😵

riusik
8. jún 2010

dobre ranko..
sikovnickovia su tie nase detiska 🙂 🙂

@ani3012 ano, super napad, super realizacia.. a super kamaratky, aj ked nie su tu.. 😎

sorciera24
8. jún 2010

ahojte, hlasim,ze nie sme posledny bezzubci 🙂 prvy zub sa nam prerezal pred 2 tyzdnami,pravy dolny...ale stale nie je vonku cely,ale pretrpeli sme si 39horucky 😒 no a uz mame preprezany dalsi....horny lavy....takze trosku smiesne to vyzera 😀

ani3012
8. jún 2010

@sorciera24 sranda ! Musí byť krásna s tými dvoma zúbkami 😀

posledného bezzubca pravdepodobne vyhráva naša Karamelka od @brusinka.pusinka
Oni ešte nemajú ani náznaku 🙂

inneska
8. jún 2010

ránko 🙂

no tak včera som sa tu už nedostala, ale vidím, že by som aj tak nemala s kým písať 😅 včera sme sa po vonku poflakovali, hlavne u nás za domom na tráve..potom na 3kolku..a večer nevydalo 😀 😝

@nina41 tak to je riadny chrapáč, ked toto dokáže povedať na svoje dieťa 😠 😠 za gule do prievanu..taký si nič dobré nezaslúži 😠 a je fakt, že teraz to sprosto schválili tú striedavú starostlivosť...máš to len trápenie ☹ posielam vela síl..

@ani3012 super nápad, a že sa vám to podarilo s babuškami tak rýchlo zrealizovať 😵 😵 tak bude zubčok??? supiiiš...tak ale nevyhráte požužlanú piškotu 😀 kto vám ešte ostáva v hre?? 😕

brusinka tuším majú na chate tých ludí čo ich zaplavilo, tak sa venuje asi im..ked tu nieje 😕

@traktor krásne miery máte a som rada, že pik pik ok, u nás sme teplotovali..

sorciera24
8. jún 2010

@ani3012 krasny!🙂...no, este uplne nie su von,ale je to smiesne dva zuby nakriz.....keby aspon oproti sebe boli 😀

inneska
8. jún 2010

inak mi erik od včera kašle a soplíme..odsávačkou som nič nedostala, tak je to niekde hore..soplí už zopár dní, ale to som myslela, že asi zo zubov, ale včera začal aj kuckať..tak neviem, či mu dať dačo od kašlu a čakať či to prejde, či ísť k dr 😕 kašel sme ešte nemali 😅

inneska
8. jún 2010

@sorciera24 😀 no ale aspoň si zúbky nezavadzajú a zapadnú vedla seba 😀

sorciera24
8. jún 2010

inn 😀 ...hej, to hej🙂))...inak, nebol Erik ockovany nahodou?...lebo ten kasel moze byt aj z toho...

inneska
8. jún 2010

@sorciera24 boli sme očkovaný pred týždňom...kašel z očkovania??? 😕

sorciera24
8. jún 2010

@inneska....ano, moze to byt z tej vakciny....uz 2 znamym sa to pred nedavnom zhodou nahod stalo tak ako pises po ockovani mali kasel....

lucim
8. jún 2010

dobre ranko, oslavencom vsetko naaaaaj, hlavne lade a betynke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
my sme mali budicek uz pred 6tou, ale po tazkom uvode ma tatinko zachranil, zobral maleho a trosicku som dospala ... a to bolo stastie, lebo matko dnes nema svoj usmievavy den, je mrnkaci, stale sa rypka v puse a nevie co by chcel,akurat co mi urobil radost, ze papal brokolicovu natierku s rozkom.
teraz si tu pustame viedea, ja na polke obrazovky, on ma druhu a ukludnil sa mi na chvilku. 🙂

sorciera24
8. jún 2010

lucim ako robis natierku?....inak my v poslednim case stale vstavame okolo 6 🙄

lucim
8. jún 2010

veeelikanske pusinky posielame zuzinke a denkacikoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a zdravime aj ostatnych oslavencov.

mana mana tu tuuu tu tu du mana mana tu tu du du 😀

lucim
8. jún 2010

sorci ja mam nejedlika, takze u nas uz experimenty vsetkeho druhu ... natierka - povarit trosku brokolice (mam v mrazaku) stipka soli, aj cesnaku, lyzicka kyslej smotany, trosku masla. to som mu dnes vymyslela .. a idem pokukat net, ake urobim dalsie natierky ... nejake mam aj v maily od innesky, ze, moja? 🙂

jajona
8. jún 2010

Ahojte,

gratulujeme všetkým 11 mesačným a 10 mesačnej Lenke.

Vidím, že sa očkuje v plnom prúde. Nás to čaká na budúci týždeň 😒 . Už teraz mám z toho mindráky. Jáj, a ten plač....

My sa začíname plaziť. Snáď potom príde štvornožkovanie a potom chodenie. A to chodenie vidím tak na zimu 😀
Čo už.... dúfam, že sa nám to podarí skôr.

Matúško mi zaspal pred pol desiatou. Toto u neho nie je zvyk. Zobudil sa o 7:15 h. väčšinou vždy vydrží do tej 11 h. Zaujímavé.
Nejako sme sa dali len na jeden spánok. Stále sme boli, že spinkať na obed a potom poobede zdriemnutie v kočíku na nejakých 30 - 40 min. Voľáko nám to vykapalo.

Soplíky má aj Matúško už asi 4 deň. Tiež sa mu nedajú vysať. Myslím, že zo zúbkov, ale nepribúda žiadny.

Chválim aktivistku Ani a ostatných, ktorí sa zorganizovali takú super vec!!! 😵 😵 😵

sorciera24
8. jún 2010

musim aj ja pokukat nejake natierky,lebo mam pocit,ze dokola jeme to iste...ale aspon anm chuti.... 🙂

jajona
8. jún 2010

u nás sú nátierky zatiaľ v nedohľadne, keďže chlebík ani rohlík nepapáme 😠

sorciera24
8. jún 2010

jaji, a to mu nechuti chlebik ani rozok?...ci nedavas....?.....u nas davam na ranajky aj vianocku....

jajona
8. jún 2010

soc: nechce, vypľúva. jedno aj druhé. aj na lyžičku sme skúšali dávať a nič

jajona
8. jún 2010

no už sa zobudil. som zvedavá, že ako dnes budeme 😕

tak zatiaľ...

zumpa
8. jún 2010

@ani3012 nie nepozname... ja som tu nova a kym som nasla forum presne vtedy, kedy sa mala narodila tak to trvalo 😝

lucia32
8. jún 2010

Pekné poobedie prajem....dnes trošku neskôr, ale predsa 😀 Oslávencom prajem všetko naj...novú maminku @zumpa srdečne vítam aj s malým pokladíkom Lauruškou....dodatočne gratulka k meninkám 😵

monr
8. jún 2010

ahojte, zas len na skok
všetky dietky sú krásne a šikovné

oslávencom všetko naj 🙂

jajona
8. jún 2010

tak, konečne som sa dostala k obedu. po hodine vymýšľania Matúško zaspinkal.

@lucia32 gratulujem k chodeniu a žiadne pády, samozrejme

monr
8. jún 2010

a ozaj, miška už 2 týždne chodí, prvé krôčky začala týždeň predtým, a teraz už po izbe len naháňam. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre