Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
22. jún 2010

..a somzabudla napisat, ten imro, nas sused, sam vela nema..ma zenu a 3 deti a stavia na hypoteku dom... 🙂

brinzulka
22. jún 2010

🙂 tesime ssssa

brinzulka
22. jún 2010

idem uspat babo

traktor
22. jún 2010

marnost, to co za panelak...

lucim
22. jún 2010

duracellik este vystraja 🙂

a naozaj vyhlasujem sutaz - O VYTAHANU PONOZKU - O POSLEDNEHO CUPKACIKA 😵 😵 😵 °°°°°°°°°°°°°°
kto bude cupkat po dvoch ako posledny? kto to vyhra ? 😉 😉 😉

lucim - Matej

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

samayka
22. jún 2010

ja vyhlasujem ďalšiu kategóriu - výstroj pre najlepšieho partizána, alebo o najlepšieho BOBRÍKA MLČANLIVOSTI. .. že kto bude rozprávať ako posledný -

Samay - sýkorka

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

traktor
22. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

samayka
22. jún 2010

a kočky, musím sa smiať.. písala som to aj na FB do tej super témy o svokrách, ale tie čo tam nie ste. tak sa tiež zasmejte...

moja skorosvokra ešte len prišla z dvojtýždňovej šichty v rakúsku a už volala mojej mame, že čo kúpila sýkorke našej k narodeninám!!! že neuhádnete akú skvelú svokru mám... kúpila jej nožničky na nechty... už 4 x (fakt 4, presne si pamätám) sme sa o tom bavili. ona videla v rakúsku také špeciálne... hovorím jej, ja mám špeciálne - zagulatené aby sme neublížili a teraz už aj tak len pilníkujeme a nožky cvakáme.. a ona si melie svoje.. ale to sú špeciálne.. ja mám špeciálne.. ale .. ale... no nič.. myslela som že odíde a zabudne. a ona jej ich kúpila na narodeniny.. a mne ide úsmev roztrhnúť ako je mi to smiešne. odmietnem ich. nech si nemyslí...

ale zoberte si tú srandu, ako všetci vybalia krásne darčeky - zabalené s mašlami presne pre detské očičká.. a ona vytiahne nožničky... jooooj budem fotiť nech sa dievčence čo máte stresy s bosorkami potešíte na tej mojej

traktor
22. jún 2010

najväcsi zmetkar z juloviek
TRAKTOR 😀 😀
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

traktor
22. jún 2010

@samayka 😀 😀 😀 citam tu temu..no mas to..obcas vesele....ale tie fotky chcem vidiet

blani2
22. jún 2010

sutaz - O VYTAHANU PONOZKU - O POSLEDNEHO CUPKACIKA °°°°°°°°°°°°°°
kto bude cupkat po dvoch ako posledny? kto to vyhra ?

lucim - Matej
blani - Kubík
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

😎

blani2
22. jún 2010

a ahojte 🙂

@samayka Samy 😀 😀 😀 svokra originál, to se každému nepoštěstí 😀

jajona
22. jún 2010

ahojte,

my sa tiež pridávame, pretože sme asi najväčší adepti

utaz - O VYTAHANU PONOZKU - O POSLEDNEHO CUPKACIKA °°°°°°°°°°°°°°
kto bude cupkat po dvoch ako posledny? kto to vyhra ?

lucim - Matej
blani - Kubík
jajona - Matúš
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

traktor
22. jún 2010

a pozuzlanu piskotku vyhrala karamela?..ci je tu este niekto bez zubov?

traktor
22. jún 2010

karamelka 😉

inneska
22. jún 2010

ahojte 🙂

dnes sme boli u kamošky + ešte s dalšou kamoškou a chlapci(erik+maťko+peťko)sa krásne zahrali, maminy si vypili kafčo, spapali tortičku, čo teta inka doniesla..a, a, erik začal oficiálne CHODIŤ !!! 😵 😵 😵 😵 juj, taká som rada, a potom aj doma cupital po 2...aj som si poplakala trochu..aj preto, lebo som si spomenula na paťka, že jeho nikdy neuvidím cupkať 😔 takže o vyťahanú ponožku nesúťažime 😀

a ani o bobríka mlčanlivosti sa nezúčastníme...naše oblúbené toto 😀 všetko je toto 😀 a klasika mama, baba, tata, tuto, teraz začal niečo ako vava a rôzne neidentifikovatelné skomoleniny 😀 😀

acerka
22. jún 2010

cafte maminy 😵
tak aj my sa pridavame do sutaze o vytahanu ponozku, Adamko bude silny super 😀

jajona
22. jún 2010

@traktor sa mi zdá, že sú tam 2 adepti, ale ten druhý kto je,neviem

inneska
22. jún 2010

bez zúbkov je tu aj zrnikov maťko 🙂

a gratulka 1.ročikovým oslávencov 😵 😵 😵 aj výmesačníkovým 😵 😵 cmuky cmuk 😲

jajona
22. jún 2010

@inneska tak blahoželáme.... šikovný

jajona
22. jún 2010

@acerka tak sa budeme biť?

ozi
22. jún 2010

ahojte babulenky 😉

všetko naj oslávenčekom, najmä našej menovkyni k prvému rôčku 😵 😵 😵

@inneska , gratulky k chodeniu!!!!! 🙂 🙂 🙂

hathor1231
22. jún 2010

ahojte maminy 😉

gratulko oslavencom 😵

ja riesim trable s vycestovnim 😝 budeme mat neskor slovensky rodny,takze mam stiahnutu prdelku aby nas pustili nazad do UK... ideme o dva tyzdne na slovensko na 4tyzdne 😵

niki na prechadkach 😵 a hlavne sa pred 3dnami naucila ako sa krmit aj sama,tak nic ine nerobi len pyta nieco do ruky 😀

lucim
22. jún 2010

jaj, dieta mi uz 10 minut spi, konecneeeee. sa teda nakecal a nalietal po posteli, kym zabral, ja som to po polhodine vzdala a uspal ho drahy. 🙂 a dopila flasu, vravim mu- uz neni. a on odtlacil flasu, ze : Neni. 🙂

vy ste sa tu ale rozbehli v sutazeni. 😀 😀 😀
samy, urcite aj eluska bude mat konkurenciu, a aj kecadluje, len ty to tak nevnimas. 😉
traky a v tvojej sutazi sme obcas vsetky. 😀
hath super foto. 🙂

lucim
22. jún 2010

utaz - O VYTAHANU PONOZKU - O POSLEDNEHO CUPKACIKA °°°°°°°°°°°°°°
kto bude cupkat po dvoch ako posledny? kto to vyhra ?

lucim - Matej
blani - Kubík
jajona - Matúš
Acerka - Adamko
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

lucim
22. jún 2010

inn juuuu, gratulko k ozajstnemu chodeniu 🙂 🙂 🙂

lucim
22. jún 2010

@samayka svokra je strelena a nahluchla, co uz s nou? jedine brat ju ako prirodny ukaz. 😉

katkah
22. jún 2010

ahojte dievcata, prisla som len na skok, precitat co mate nove a tu sama sutaz, tak aj my sa pridavame o vytahanu ponozku.Ale zato ukecany sme az az.....Inak, gratulko vsetkym oslavencom a erickovi k prvym krocikom 🙂
sutaz - O VYTAHANU PONOZKU - O POSLEDNEHO CUPKACIKA °°°°°°°°°°°°°°
kto bude cupkat po dvoch ako posledny? kto to vyhra ?

lucim - Matej
blani - Kubík
jajona - Matúš
Acerka - Adamko
katkah - Ninka

inneska
22. jún 2010

@lucim aj som chcela natočiť, len rovno prestal..sadol a začal sa hrať..tak snád zajtra 🙂 je to fakt krásne, ked sa na neho cupkajúceho pozerám 😵 😵 mne erik zaspal dnes velmi rýchlo, asi ho unavili kamoši a poobede sme ešte boli vonku..a potom doma chodil a chodil, tak asi to ho zmohlo 😀

@jajona ja som mala najskôr tiež obavy, že ako budem celkovo všetko zvládať, ale dá sa...aj do torty sa pustiť..a robím vlastne ked je erik hore, lebo ked spí, tak nerobím nič hlučné, aby sa nezobudil..ale celkom pekne sa dokáže zahrať, tak sa pri ňom dá 🙂
@jennna a tebe som chcela pogratulkovať k tak významnej zmene v tvojom živote..hlavne že si naozaj šťastná 😵 😵 zo srdiečka ti to želám...a teším sa aj z diankinho cupkania 😵 😵
@traktor supiš básničky, asi aj ja dačo zneužijem 😀 tuším si všestranný talent..aj črevo máš, básnické 😀

lucim
22. jún 2010

inn, neva, do zajtra si na video pockame radi. 🙂 🙂 🙂 urcite to musi byt uzasny pohlad. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre