Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
8. sep 2010

@majkas no to poznám, keď mi Matúško vyťahuje šnúru zo zástrčky... teraz keď som žehlila v pondelok a utorok tak sa celkom fajn zahral, zabavil, takže to bolo OK. niekedy sa ale postaví, chytí ma za nohy a mrnčí

lucim
8. sep 2010

@brusinka.pusinka citatelka kucharka karamelka , zlataaaaaaa 🙂 a ty si sikulka motylikova umelkyna .. akymi farbami si to robila? 🙂 a s tou prackou - to tam fakt zaspala? by som nechapala . certik maly karamelovy. 😉
@samayka jaaaj, sak aj bekino tesenie je fantastikus znak, eluske taaaaku obrovsku pusu posielam 😵 😵 , kecalke znakovej, sa to rozbieha, neboj. a dovolenka, super super super, ze idete, budem na vas mysliet, uzivajte si a fotte, nech sa mozete chvalit a my nech mozeme obdivovat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majkas
8. sep 2010

@brusinka.pusinka perfektne bolo to plysove ovocie, musim pozriet aj u nas
a tie bodypuncochace, to je cele elasticke? sa mi to zda celkom dobry napad na zimu. ked ti to pride domov, tak daj vediet ake to je a skusim potom pokukat na sk nete

majkas
8. sep 2010

aj ja docitavam 🙂

luci si ma predbehla, akurat som isla napisat ze super karamelka citatelka a aj ze Samy idu na dovcu 😉

lucim
8. sep 2010

@jajona aaaach jo, matusko to je ten, co vytahuje zastrcky, spominam si ... este ze to mam hore, mne zase matko posuva celu zehliacu dosku, proste mi s nou odchadza. 🙂 a nemusi ta mrziet,. ze si za nami na duchonku neprisla, v tom pocasi by to bolo aj tak o nicom, na malej chatke. na buduce si dame nejake piestany alebo nieco podobne a bude na kecalkovanie lepsi priestor.

jajona
8. sep 2010

@majkas hej, že ich nedáva rovno, ale doboku. niekedy sa mu podarí aj pekne, ale viac je takých "zlých"

jajona
8. sep 2010

u nás začalo parádne pršať

majkas
8. sep 2010

@jajona doboku ako ze ma nozicky rozkrocene do A alebo na chodidla ze stupa? ved ked na chodidla, nepomohli by ortopedicke papucky?

lucim
8. sep 2010

majka aj ja docitavam, este 1 stranu . a kludne to napis. 😀

lucim
8. sep 2010

majka a zase nafotis recepty a nieco vyhras? si dobre vybavis domacnost. 🙂

jajona
8. sep 2010

@majkas ja neviem...

lucim
8. sep 2010

@vendulacky juuuuu jaslicky emca aj s risankom, to ste dobre vymysleli. a fotky su nadherne, podarene deti ... emca je uz zase ina. taka velka dama certik anjelik. 🙂
@ani3012 srdeeeeenko , nestihas nestihas? a coze sa deje? ten patkov nastup do skoly ci je evicka akcnejsia? 😉
@zaba2707 som rada, ze ta skolka je takato vyborna. 😵 😵 a sceme vidiet fifovu ofinku 🙂 v praci ti zelam, aby si to dobojovala do vitazneho konca. 😕 😉 drzkaj sa, je to len stekajuci bezzuby priviazany pes.

lucim
8. sep 2010

@jajona ked nevies, tak sa chod poradit s lekarom. 😉

majkas
8. sep 2010

@jajona tie ortopedicke papucky myslim tak, ze na nozku moze stupat nabok an vonkajsiu stranu chodidla a udrzi rovnovahu ale na papucke, ktora ma ostru hranu nie tak ho to prinuti polozit nozicku rovno. Ci som furt mimo a nejako inak "zle" stupa?

@lucim no kebyze ze nafotim este raz tie iste z varechy to by bolo 😀

jajona
8. sep 2010

@lucim veď uvidíme, či sa to zlepší, alebo nie...

ozaj, je tu ešte niekto, kto nechodí sám?

jajona
8. sep 2010

@majkas inak zle 😀

majkas
8. sep 2010

@jajona myslim ze fibi pisala ze este nechodia a matko od zrnika a uz neviem

traktor
8. sep 2010

ahojte 🙂
@zmurkaz 🙂 a co tak smutno? 😕
@majkas tak tie pirohy musim vyskusat, ...uvidime, ze ak mi to pojde...tie rozkove posli jedna radost mm zostali asi 3 kusky, ale hovoril, ze vyborne, tak nabuduce musim z väcsej davky...tiez som si porevala pri modrom z neba...strasne to je a co ma prekvapilo, ze tooolko penazi zaplatili za buranie...to je normalne? 😅
@jajona ..matusko ti chodi tak nasiroko...ze nozky do O a tak *smiesne* :..ak ano, mne tak chodil matko zo zaciatku, uz aj mm hovoril, ci nepojdeme k doktorke a casom sa mu nozky vyrovnali...teraz cupka krasne...nozky ma jak modelka 😀

majkas
8. sep 2010

@jajona tak nic 😀

jajona
8. sep 2010

už som myslela, že sme víťazi

jajona
8. sep 2010

ozaj a aká je cena za výhru?

majkas
8. sep 2010

tak pracka doprala idem vyvesat

traktor
8. sep 2010

..a ja nezehlim...vyperiem, vytrepem a pekne rovno vystrem, suche poskladam....samozrejme su veci, ktore musim zehlit/ rifle, kosele../ ale to je uplne ze v pohode...to som ale co?...ked u nas pracka pere furt, vsak to by som viac ako pol zivota prezehlila...

jajona
8. sep 2010

@traktor no to ti verím...

jajona
8. sep 2010

@majkas takže tento týždeň máš ozaj o robotu postarané

jajona
8. sep 2010

ja sa asi poberiem za mojím chrústikom

správy o 22 h som kukla

traktor
8. sep 2010

@jajona jaji, matusko bude chodit, ma cas..su deticky , ktore zacnu v roku a pol a nic im neutecie..to, ze teraz este nekladie spravne nozky..no on do toho pride..nas matko zo zaciatku nozky tak dovnutra vtlacal...teda chodidlo...a vecne padal...ale chcelo to cas a uz je to super...uz za nim nestiham..a uz si z toho ani nic nerobim...tak hold ma lepsiu kondicku ako ja 😀 😉

jajona
8. sep 2010

@traktor on si ťa chce vytrénovať, takže sa nepoddávaj

jajona
8. sep 2010

tak sa lúčim... ešte do krbu naložím. zase ma odymí 😠 , ale čo už....

majte sa pekne...

@traktor jáj, a ešte som chcela, z koľkých rožkov si robila to cesto? aby som približne vedela

majkas
8. sep 2010

som spat

@traktor vyskusaj, vyskusaj. my sme doma robili vacsinou zemiakove alebo plnene zavaranym ovocim a mastili sm eich sprazenym maslom, nie olejom

@jajona veru mam postarane 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre