Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
9. sep 2010

no uz som si napisala svoje... 🙂 ..a idem vas citat..bo ste sa tu rozpisali..

brusinka.pusinka
9. sep 2010

@lucia32 znám my nejraději jablíčka v županu nebo štrudlík 😝

traktor
9. sep 2010

@lucia32 jaaaaaj..talent...ja mam talent....na hrubky 😀 😀 😀 😀

lucia32
9. sep 2010

@brusinka.pusinka jablčka v župene som robila, len mi to prišlo ako dosť mastné ...v nedelu som robila orechovo škoricovú vianočku, tiež mňam....už ide zima, tak na raňajky k čajíku začínam vypekať 😉

ani3012
9. sep 2010

@traktor strašne s nima čo ? Človek ich nechá chvíľku bez dozoru 😠 😀

lucia32
9. sep 2010

@traktor dnes ten talent nevidno 😝 😀

lucia32
9. sep 2010

Pomaly idem off...pride mm, tak končím pár minút skôr....pá babulky 😉

traktor
9. sep 2010

@ani3012 😀
@lucia32 mislys...hned budem v teme o pravopyse 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
9. sep 2010

@traktor 😀 😀 😀 Ivko 😀 😀

traktor
9. sep 2010

..a take poznate?...listkove cesto vyvalkat, porezat na kocky...do kazdej kocky dat trosku jablcka, trosku lekvaru, na jablcko stipku skorice...rohy pospajat, a dat upiect....jednoduche, vyborne...to jablcko tak zmäkne a ten lekvarik na tom..no mnam.. 😉

brusinka.pusinka
9. sep 2010

@traktor 3átečky jo ty jsou mňa ale musela bych udělat na 20 plechů 😀 😀 😀 😀 ale to tobě říkat nemusím s tvým regimentem jedlíku

traktor
9. sep 2010

@brusinka.pusinka ..sak preto som nepisala mnozstvo...lebo u nas..ach jaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
9. sep 2010

No nic jdu sledovat povině kouzelnou školku 😀 😀 😀 hold mám to 2x denně 🙂 a pak jěště večerníček 😝 zatím papa

lucim
9. sep 2010

vy tu vazne nie ste? 😲

nina41
9. sep 2010

@lucim maš IP

nina41
9. sep 2010

Tak som bola znovu na pohotovosti,dali mi dalšie ATB,ja sa z tych bolesti asi zblaznim ☹

lucim
9. sep 2010

@nina41 uz som si vsimla a pisla. 😉

lucim
9. sep 2010

@brusinka.pusinka
@traktor zase sa tu dnes vyvaralo? mnamky mnam 😅 😝 😝 😝 u nas pirohy vyyyyyyborne, matko bol super pomahajbo, zobral si svoj poharik, ked som vyrezavala hrncekom koliecka a aj on ho otocil hore dnom, olizoval slivkovy lekvar a kontroloval kvalitu spojov na pirozkoch. 🙂 do toho nas prisla kuknut kamoska s malou, tak aj ju sme pohostili, robila nam spolocnost, kym sme kuchtili.
a kocicky, v zaujimavej teme ste sa zakecali ....

vendulacky
9. sep 2010

Ahojky,

tak máme za sebou další úspěšný den v jesličkách.
Nebrečí když odcházím (spíš se vytratím, že to ani nespozoruje :D), přes den byla hodná, nenáročná, spinkala, jedla, hrála si🙂
Na sváču jsem jí udělala vajíčko na tvrdo, oloupala rajčátka, namazala nakrájenou bagetku a nakrájela ovoce....zbylo jen trochu ovoce 😀 Podezřívám ríšu, že jí pomáhá 😀 Pak snědla oběd (polívku, hlavní, dezert) a když jsem jí v půl druhý vyzvedávala, tak měla v ručičce asi tři plátky salátovky a cpala se jak kdyby nikdy nejedla 😀
Večer dala ještě misku polívky a v průběhu dne nemluvím o mlíku, sušenkách, rohlíkách....kam to do ní padá??
Je hodně polívková, takže vařím furt a emče šmakuje🙂
Od zítřka máme 3 dny volna, příští tejden jdu do práce v pondělí. Čekám, kdy mi bude po ránu křičet do chůvičky i o víkendu, že chce jít do školky, že se mnou je to nuda 😀
Tak se tu mějte, koukám, že vaříte, hned mám na něco chuť 😀
Ale spíš si půjdu lehnout, stává se ze mě ranní pták místo noční sovy...to vstávání v 6 mě fakt likviduje 😀
Papa a brou noc 😲

@lucim jinak nevím jak jste daleko, ale gratuluju ke krůčkům, ted už to bude jen horší a horší 😀 😀 Emča mi už chodí schody ve stoje, přidržuje se zábradlí a mě jde trefit šlak, otevírá si zavřené dveře!!!, které jsou důvodně zavřené, takže už musím zamykat, zapíná troubu, rozsvicuje světla a stahuje a vytahuje garáž 😀 Jak jí nemám na očích, zaručeně je nějakej průser na světě 😅

traktor
9. sep 2010

@lucim tak supeeer , ze sa pirohy podarili...urcite aj preto, zesi mala takeho skveleho pomocnika 😉 ...ja som sa zabavila na aukciach...ten traktor nie je nas...uz som nemala chut sa onho byt...ta baba to nechcela vzdat...ale do vianoc daleko...este pokukame 🙂
@vendulacky 😀 😀 😀 a je super, ze emka to tak krasne zvlada 😉

lucim
9. sep 2010

@vendulacky toz super v tych jaslickach ..a to vies, emca ma vylky vydaj energie, tak to musi rychlo dotlacat jedlom, hadam by si ju nechcela dotankovavat benzinom. 😀 😀 😀
a nase pokroky - no malinke, ale su - stale len v okoli gaucov a stolika, par krockov a chyti sa, ale istejsie , ked ho chcem pustit pri prechadzke, tak stale protestuje, ale uz chodime za ruku ako dvaja frajeri, len tak sa jemne dotykame, ziadne tahanie. 🙂
ale co sa tyka schodov - tie matko riesi po stojacky popri stene uplne v pohode. dnes som len fakt na sekundu vbehla do pivnice po srobiky na jeho klakson a on ma nevidel, tak vysiel po schodoch hore, ze ci som mu neusla do domu.

@traktor sak to, pomocnik, ma pocit, ze bez neho nedokazem uz nic sama v kuchyni urobit 😀 dnes sme robili drahemu predstavenie, ako vyberame zo skrinky 1 tabletu do umyvacky, vkladame na spravne miesto, zaklapneme, navolime program . my radi sokujeme. 😀
a traktor este bude, mozno nie taky bombasticky, ale urcite lepsi. 😉

lucim
9. sep 2010

@vendulacky emca ti dociahne na klucku????? 😲 😲 😲 😀 u nas sa dvere aj branicky otvaraju a zatvaraju s oblubou, ale klucka je este nastastie vysoko.

nina41
9. sep 2010

@lucim mam isť na vyšetrenie aj do martina,lebo mi vyskakuje sanka,

lucim
9. sep 2010

@anavi, viem presne o com hovoris - my sme mali taketo stavy asi 2-3 tyzdne dozadu - matko mal pocit, ze ho opustam, aj ked bol doma drahy, aj ked sme boli sami, tak som sa mu stale ohlasovala, volala za sebou, nechala som mu otvorene dvere, alebo som ho za sebou doviedla (podla toho, kde som bola - kupelna, wc, spalna atd) , vzdy som mu to okomentovala preco a kam idem a ze hned pridem ... najprv dofnukal, potom za mnou prisiel a teraz uz je to ok, uz ma tak neprenasleduje , uz vie, ze sa mu nestratim . trvalo to par dni. .... teraz zase pre zmenu chce vyliezat na stolicku vzdy ked nieco robim pri kuchynskej linke, vsetko musi vidiet.

lucim
9. sep 2010

@nina41 pojdes na vylet aj so vsetkymi chalanmi? snad to bude ok, drzim palce.

jajona
9. sep 2010

Ahojte...

lucim
9. sep 2010

@jajona ahoj, ako sa mate dnes?

traktor
9. sep 2010

@lucim 😀 😀 😀 podareny musi byt....nas matko je teraz taky mojkacik...ako je velmi samostatny, len pride z nicoho nic, chyti sa ma a zacne ma hladkat, pusinkovat...je to veeelmi zlatucke...a tak siiilno ma chyti okolo krku 😵 😵 ..a ked sa nestíska so mno tak zo psikom 🙂

jajona
9. sep 2010

@inneska to ti verím, že to nie je ľahké, keď stále štrajkuje s papaním. ale veď každý deň neje to isté, tak myslím, že to nie je až také zlé. ja tiež Matúškovi ešte väčšinou varím zvlášť, jedine tak polievka je spoločná

@brusinka.pusinka chcela by som vidieť tvoju kuchársku "veľkoknihu" 😀

@anavi no ja skôr musím Matúška vláčiť so sebou, lebo keď ho nechám, tak lumpačí, hneď je tam, kde nechce byť.

@ani3012 spať o pol ôsmej??? my vtedy pripravujeme večeru a ideme kúpať

@traky no pirohy sa vydarili aj mne. ozaj dobré cestíčko. a zo 4 rožkov to bolo ajajaj

jajona
9. sep 2010

@traky pusinkovanie poznám, mne chytí ručičkami hlavu a bozkáva a najnovšie mi škrabká chrbát

@lucim no taký opak včerajška by som povedala, ale všetko viac-menej OK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre