Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
24. sep 2010

@asparaguska no tak ciapky budeme mat od lucimky a vence od asparagusky 😀 😉 ......kraaaaaaaaaaaaaaaasne 😵

lucim
24. sep 2010

si zo mna robte srandu 😀 😀 😀 😀
ale som to preratala, ze popri drobcovi a domacnosti mi trva ciapka tak 3 dni a to nie je bohvie aky zarobok 😝

@ani3012 nie je problem, zatial ma to bavi, len neviem, ako budu vyzerat dalsie, ci pouzitelne alebo na paranie 😉 ak chces, urobim, pre teba isto 🙂 😵 😵

asparaguska
24. sep 2010

@traktor Ďakujem... založíme firmu Buchty, vence, čiapky... a vieš kto bude hlavný buchtár? A Ani bude hovorkyňa... 😀

traktor
24. sep 2010

@lucim to chce len prax...uvidis...este par..a prstiky ti uz same pôjdu....a budes robit na hodiny, nie na dni 😉

traktor
24. sep 2010

@asparaguska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
24. sep 2010

@asparaguska kraaasne su tie vence, ... keby sme chodili na hroby, tak si urcite objednam u teba 🙂

lucim
24. sep 2010

@asparaguska 😀 😀 😀 😀

lucim
24. sep 2010

@traktor ked myslis, ze to pojde, .... ale to potom budem malo konikovat 😝 😝 😝 😵 😵 😵

lucim
24. sep 2010

ani - co hovorkyna - manager budes, ten musi byt zorientovany, vyrecny a mily , to splnas na 200% 🙂

traktor
24. sep 2010

@lucim nevyhovaraj sa..ked ta pritlaci..aj nohami natukas..bo bez kona nevydrzis 😀 😀

asparaguska
24. sep 2010

@lucim Ja som robila toho roku 20ks. Od malilinkých, po obrovské. Pred 16 rokmi otec objednal veniec v kvetinárstve a zaplatil za neho nehorázne peniaze. Vtedy som sa naštvala a som si povedala, že neexistuje, že taký veniec neurobím a určite nebude stáť toľko. Toho roku sme mali 10-te výročie svadby a pozerali sme kazetu a napočítali tuším 13ks - ☹ a 3+(3 osoby boli tehu).

ani3012
24. sep 2010

@asparaguska krásne 😵 😵 😵 ale dostať by som ich ešte nechcela 😀

traktor
24. sep 2010

@ani3012 😀 😀 ty si pripad 😀 😀
@asparaguska tie ceny su fakt niekedy strasne a take cutky predavaju miesto vencov...niektory teda...a to ostatne no.. ☹

lucim
24. sep 2010

naaaaa de ste cicusky, ... ja uz mam dieta davno uspate , 5 okruhov ruzovej ciapocky urobenych, panelak frci, drahy robi gulas, a nemam tu co citat (vo vedlajsom okne mam otvoreny manual ) 🙂 😉 😉 😵 😵 😅 😅

katkah
24. sep 2010

ahojte dievcata..po dlhej dobe som zase nakukla a teda nemam slov, ake vy ste sikovne
@lucim krasna ciapocka...nemam slov
@asparaguska tie vence su krajsie ako z obchodu
Aspon sa Vam pochvalim co mame nove, Ninuska je hrozne ukecana a neskutocne rozumna, mi pride ako 2- rocna, zvieratka snad vieme uz pomaly vsetky, dokaze si skoro vsetko vypytat, take slovka vie povedat, ze dazdnik povie " dazdn", papier " pape", vie povedat lev a Laura , tak krasne, ze uplne zasneme. Papkame stale tak dobre, ze musime schovavat jedlo a spinkame uplne uzasne, takze nase zlaticko je poklad....az na to, ze ma v zadku asi vrtulu, ci co, tak sa za nou nalietam 🙂 A sestre sa presne pred tyzdnom narodil syncek Janko, takze mame v rodine dalsie babetko 🙂 A pred 2 tyzdnami sme boli na svadbe a ujo fotograf nam urobil krasne fotecky, tak aspon 2 prikladam.

katkah
24. sep 2010

no a tu tusim nikde nikoho 🙂

ani3012
24. sep 2010

@katkah krásne fotečky fakt,fotograf má talent!
a keď ti vie toľko vecí,tak musí byť rozkošná! je vidieť podľa očiek že je rozumná 🙂

@lucim ja kukám po nete aj na Panelák,čakám na film Na krídlach vážky,tak pokiaľ ma nájdete spať na poschodovej posteli pri Patrikovi alebo budem nasáčkovaná u Evky v postieľke,tak asik som sa trošku bála 😲 😀

a ešte pre upresneienie,že akú to budem mať funkciu ? 😕 😀

lucim
24. sep 2010

@katkah naaaadherni ste 🙂 a Ninka je fakt ohromne sikovna, perfektne jej to kecalkuje, ze jej moc gratulujem 🙂 malemu jankovi zelam krasny zivot 🙂 🙂 🙂

ani3012
24. sep 2010

@katkah som tu,len mi to dlhšie trvá 😀

ani3012
24. sep 2010

@katkah ozaj, aj ja malinkému len to najkrajšie v živote prajem 😵 😵 😵

ani3012
24. sep 2010

a hurááá ! Skoro po roku som zistila ,ako si pozrieť program na celý týždeň priamo v TV 😵 .
Doteraz som to videla na obrazovke,len keď sa náhodou podarilo Patrikovi alebo Evičky niečo stlačiť. no a teraz v tejto chvíli som na to prišla

katkah
24. sep 2010

dakujeme a Jankovi aj Ninuske odovzdam odkazy. ... dnes sa zase naucila povedat teta Hela a had , tak zaspavala s tym, ze si to dookola opakovala 🙂 Sranda s nou 😉

lucim
24. sep 2010

@ani3012 hihihihi sa budes tulit k evicke, ze bojim bojim? a to je nejaky hororovy film? 🙂 😲
fungciu mas managersku - to aby si vedela, ako to medzi nami bezi v businesse - dievca pre vsetko - zabezpecis propagaciu (chvaaaalenie)! aj odbyt firmy Buchty - vence - ciapky ... my budeme robotnicky 🙂 😀

katkah
24. sep 2010

A inak ma deptate s tym, ake ste sikovne, ved ja nic neviem, no len trochu piect...ale tak mohla by som sa rozhybat 😅

ani3012
24. sep 2010

@katkah tak ty ma zase deptáš šikulkou Ninkou 😀

ani3012
24. sep 2010

@lucim taká funkcia sa mi lúbi 😎

ani3012
24. sep 2010

aby sa ti nestalo,že uvidíš Matejka na bazáre aj s čiapkou 😀 😀 😀

jajona
24. sep 2010

Čaute, čaute,

po dlhšej dobe sa hlásim. Net už vyzerá byť lepšie, tak uvidíme, že dokedy...

Ako sa mávate??? No @lucim zakladá manufaktúru s čiapkami, @asparaguska s vencami.... sa nezdáte baby. Kedy to stíhate?
Inak na to hačkovanie by som sa aj dala, ale nikdy som také nerobila, tak neviem, že či by mi to išlo. Svokra určite nejaké háčiky má.

@katkah jéj, vy ste akí šikovní... supeeeer

@ani3012 ak som dobre čítala, tak budeš hovorkyňa 😀

@traktor tak Maťko už takto kecalkuje... sa teším. len nech sa tie naše deti stále rozvíjajú

ani3012
24. sep 2010
https://www.youtube.com/watch?v=J8P6QizxxEA


kto nieje na FB tak kuk. krátke video 🙂

@lucim je to o duchoch -mysteriózny 😲 😲 😲 😲

lucim
24. sep 2010

@ani3012 pooockaj pooockaj, matulik nie je na predaj, ani na bazare 😀 😀 😀

@jajona ahoj jajo 🙂 a ked neskusis, tak nevies, ci ti to pojde .... ja som sa nejake zaklady hackovania naucila v detstve, v kupeloch. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre