Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
15. nov 2010

ahojte milaciky 🙂
Lu dobry vtipek 😀 😀 😀
ahoj ani-kalendarium 😵

lucia32
15. nov 2010

@ani3012 😵 to poteší 😀 a ja mám rada teba a tvoje tabulky 😉
Baby presne takto pred 2 rokmi som už tušila, že som tehu 😅 😝 😀 Bola tuším sobota a ja som to oznamovala mužovi 😀 Jaj ten sa radoval 🙄 A test som si robila asi 17 v pondelok 😵 Ako to zbehlo 😅 🙂

lucia32
15. nov 2010

@lucim ahoj ako?

traktor
15. nov 2010

ahojte 🙂 len par foto a uz tu nie som..ideme do mesta, potom rodicko...

kristina1984
15. nov 2010

@lucia32 Šikulka 🙂

kristina1984
15. nov 2010

@traktor Krasavec 🙂

ani3012
15. nov 2010
ani3012
15. nov 2010

@lucia32 no fakt,teraz máme také akožka výročie ,že ? Ja som už tušila na 99%,že som tehu 😵

@traktor potom podať info za rodičko,hej ? 😉 Matej je jak malý manekýn 😎 a na tej fotke ako spí...len vylúbkať.....to píšem tuším pri každom spiacom dieťatku 😀

@lucim ja aj keď malej nadávam,tak ja ju strašne rada pozorujem,ako sa tvári a spracováva to,čo jej hovorím.Dieťa je malé-veľké šťastie 😵 😵 😵

lucia32
15. nov 2010

@traktor jééé Maťulko aký fešák...fakt dobrá kúpa 🙂
@ani3012 jj, výročia...výročie tušáka, výročie testu, výročie oznámenia, výročie sona 😀

ani3012
15. nov 2010

@lucia32 😀 😀 😀 dnes je presne rok,čo sme spomínali,že pred rokom sme už boli tehuľky ......... 😀

lucia32
15. nov 2010

@ani3012 ty si mala tiež termín na 25, že? 🙂

ani3012
15. nov 2010

@lucia32 mala mala.....

lucia32
15. nov 2010

@ani3012 ale Evička sa ponáhľala 😀

majkas
15. nov 2010

ahojte,

@ani3012 ved ja som to vedela 😉 a krasne si to napisala ze dieta je male velke stastie 🙂 a najkrajsie su ked spinkaju 🙂

@lucia32 som ti minule zle napisala ze robim ciapku na 3,5kach inhliciach, robila som na 3kach. A k ockam, zacala som na 5, priberala do 25, potom spojila tie akoby trojuholniky a potom som este 3x pridala cca v kazdom 4 riadku po 2 ocka na konecnych 81. nasa ma obvod hlavicky 47 sedi jej ako uliata. vlna bola tak lada luxus, tusim aj lucim z nej hackuje. ale asi pisem uz aj tak neskoro ked uz strikujes, hm?

@traktor matko je fesak, mala sikovna opicka v opickovom oblecku 🙂 a u nas su lentilky zakazane, lebo ako ju poznam tak by to jedla aj na kila 😀

lucia32
15. nov 2010

@majkas prave som ju dokončila 😀 no na cm by mala sedieť, ale ktovie? Musím zošiť a uvidíme. Skôr velká, ako malá 😝 Ale ak by bola, tak pletiem ešte jednu menšiu 😉

ani3012
15. nov 2010

baby a ja som bola v detskom centre dnes a jedna tam skoro znásilnila našu čiapku od lucim 😀 som jej dávala na Lucku číslo,že aj ona by takú chcela 😎

lucim
15. nov 2010

@traktor matko uz je macko v zimnom spanku? ci v celorocnom? fesacik opickovy 😵 dobre si kupila 😵
@ani3012 este mi ta baba nevolala 😀
a kraaaasne si to napisala - male-velke stastie. 😵 😵 😵

ja som tusim uz nejakeho 27.10.vedela, ze som tehu ... som si premeskala vyrocie,. 😢 🙂

dnes sme mali doobedne santenie, riadenie a potom sme isli do mestecka, na postu po mlieko a nakup a pobehat po namesticku s kamoskou. kupili sme si mrazenu pizzu, ze vyskusam , ci si neopravim mienku,, ze take nemusim - ale fakt take nemusim. neda sa to porovnat s domacou ani z pizzerky. ani matko si tak na nej nepochutnaval ako si vie v restike.

majkas
15. nov 2010

kukuk, je tu niekto?

majkas
15. nov 2010

no nic, idem do postele

dobru noc maminky 😔 😵

traktor
16. nov 2010

dobre ranko, dnes vyzera krasne, slnieckovo 🙂
@majkas lentilky nelubime, to bolo len aby bol v zabere a neutiekol 😀

lucia32
16. nov 2010

Ránko....
@majkas už je aj ohačkovaná, okvetinkovaná a obambulovaná...len foťak som nechala v robote, odfotím a pridám...myslím, že sú s tvojou dvojičky 😀 ...inak som tu o pol 11 pozerala na compe bambulu...ale už som neodpisovala, že som tu 😝 a ty si tu ešte bola 🙂 Na veľkosť je akurát, keby bola trolinku menšia, možno lepšia..ale zakryva všetko čo má...ja som robila z dosť tenkej vlny a tak som si to upravovala...teraz by som už menej pridala na trojuholničky a viac potom na obvode...ale aj tak je pekná a sedí 😉

lucia32
16. nov 2010

A jeden na zasmiatie : 😀

Počítačová konzultantka pomáha pracovníkovi nastaviť počítač a
spýta sa ho na užívateľské heslo.
Pracovník ju chce priviesť do pomykova a odpovie: "PENIS".
S pracovníčkou to však nič nespraví a heslo zapíše.
Po chvíli sa však zloží od smiechu, keď počítač odpovie:
" Pre nedostatočnú dĺžku zadajte iné heslo, prosím."

😝 😀

majkas
16. nov 2010

dobre ranko,

@lucia32 tak super ze sa podarila, tesim sa na foto 😉

@traktor aj u nas je slnieckovo, vyzera to na pekny den 🙂 idem uvarit malej obedik a pojdeme niekam von.

btw, prave sme 26 hodin bez mojho mliecka. normalne mi vecer bolo luto ked pila to flaskove ☹ 🙂
dufam ze sa mi prsniky nezapalia, zatial sa to da vydrzat, aj ked su mierne naliate. treba s tym okrem odstrekavania nieco robit?

majkas
16. nov 2010

@lucia32 perfektny 😀 😀 😀

lucia32
16. nov 2010

@majkas 😉 myslím, že po tak dlhom čase by sa už prsníky nemali zapáliť...ak by si cítila tlak odstriekať... inak by to malo byť v pohode. 🙂

monr
16. nov 2010

kuk bambuľky, nakukla som, poprečítala všetko a zas odkuknem.

mišina spí po dvoch hodinách prechádzky, ja idem šikovno urobiť obed a potom hranie až do večera. 🙂

papa

brusinka.pusinka
16. nov 2010

Hezké uterní dopoledne a přejeme příjemný dníček všem sluničkám a beruškám a broučkům 😵 😵 😵
U nás napilno pečeme perníčky a děláme výdobu oken na advent holt jěště 12 dní a je tady 😉 louskáme ořechy a zaděláváme těstíčka, jinak malá je ok byli jsme u lekaře na převážení a přeměření a máme 82 cm a 10.75kg hihi už nejsme drobček 😀 😀 😀a zuby stále jen 4 😉 malá objevila kliky a teď všude otvírá dveře. Veme si malé stupátko co má v koupelně na mytí ruček a pusinky a čištění zoubku a dá si ho ke deřím a šup už otvíra jěště že venkovní dveře nejdou tak lehce 😀

@lucia32 supr vtipek 😀
@majkas nemělo by se ti zapálit spíše chvilku budou napnuté a pak se začne mlíčko ztrácet ale může to trvat i několik měsíců 😉 My kojo jěště v noci a poránu 😀

kristina1984
16. nov 2010

tak už sme vyluftený a už aj zaspinkal a chvilu klideček 🙂

jajona
16. nov 2010

Ahojte,

chválim krúžok šikovných rúk... veľmi pekné čiapočky "stvárate" 🙂

samozrejme aj fotky deťúreniec 😵

My sa máme ako tak... Len nie že by nám nočné kojenia odbúdali, ale pribúdajú 😖 Už som z toho na nervy 🙄
Inak včera večer som mu len tak zo srandy urobila umelé mlieko. No mňa pri ňom naplo a Maťo asi kvapku si z neho dal. Dnes ráno som prevarila obyčko mlieko, tak dopoludnia vypil nejakých 25 ml 😀. Teraz na obed som ho chcela dať spať bez kojenia, ale márna snaha 😝 Rev bolo počuť hádam aj do 3 susedov.
Ale nebudem to vzdávať. Možno tie časté budenia majú niečo spoločné aj so zubami.

@majkas super, že ste takto pokročili. V dobrom závidím

brusinka.pusinka
16. nov 2010

my máme doma veselo kuki kdo má chuť na video 😉 😀

https://www.youtube.com/watch?v=YxCW1b6StXc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre