Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
17. nov 2009

žaby: ja som dole od svojej predtehulkovskej váhy 5 kg.

a vlasy??? ani nehovor!!! ja už ani ofinu nemáme. skoro všetky vlasy mi z nej vypadali. mama ma už k doktorovi posiela, že tak chudnem a padajú mi vlasy

zaba2707
17. nov 2009

ajoj majka 🙂 ked sa mam priznat vahu po porode som vobec neriesila a nerozmyslala nad nou ... obcas ked sa stretnem s ludmi, ktorych nevidavam casto sa ma pytaju kde sa stracam, ale ja sa vzdy len zasmejem .. vybavim si svoje "sexi" brusisko a viem ze je to hruza 😀

zaba2707
17. nov 2009

vlasy su vraj normalka u kojacich zien, a mne sa paci, ze ta vaha sla dolu sama, bez toho aby som to vobec nejako riesila 🙂takze som spokojna budem sice plesata ale aspon vaha je ok

brinzulka
17. nov 2009

majkas-ja som skoncila s latkou na noc...mali sme huggies...rano nacikaneeeeeeee pol kg 😀 ...teraz sme na pampers a tie su fain...
z DM si neskusala, alebo dakto biolog.odburatelne alany? zeby sme kupili v buducnosti
aj von davam uz jednorazku, lebo s pocikanou latkovkou vonku sa mi nezda v tejto zime supis...
Ale inak sa latkujeme v pohode

jajona
17. nov 2009

no bruško zostalo aj mne, ale aspoň koľko toľko zadržia rifle. ale musím aspoň 2 nové menšie kúpiť

majkas
17. nov 2009

zabi no sak na brucho a zadok sa mi lepi najviac... ale sak ked uz raz v buducnosti dokojime tak sa nejako dam do laty 🙂

hej a k tomu spaniu a neskoremu uspavaniu, nam sa to pomaly dostava do normalu, myslim zatial len to zaspavanie, v noci sa stale budi kazde 2-3 hodky, predtym tahala 4hodinovky. tak asi to bude tymi 4 mesiacikmi ked to tu riesime viacere

jajona
17. nov 2009

že vypadávanie vlasov by malo okolo 5 mesiaca ustúpiť. len aby mi dovtedy nejaké zostali 😀

majkas
17. nov 2009

brin nie tie alany, normalne babylove, a na von tiez latkujem pokial idem na prechadzku a tak, ked ku doky tak davam papmers, odkedy sa nam tam pokadila v priamom prenose rozbalena pri vzsetrovani tak uz neriskujem 🙂

zaba2707
17. nov 2009

no ja mam pocit ze do 5 mesiaca som na 100% plesata 😀

brinzulka
17. nov 2009

😀 😀 musim ist...pa bambulky

majkas
17. nov 2009

sa na chvilku odmlcim, idem si konecne spravit manikuru lebo uz sa s Tami srabeme navzajom 🙂 ale budem nakuki

jajona
17. nov 2009

no už uhmkáme. asi dáme prsko. mm je s ním. a Matúško by už sedkal. muž ho ťahá za rúčky a tak sa dvíha. a keď sedunká aspon tých 5 - 10 sekúnd, tak sa mu to strašne páči

jajona
17. nov 2009

pa brin. dobrú nôcku

jajona
17. nov 2009

mm hovorí, že dnes je s Matúškom celý večer 😀 inak je to 50 min 😀

zaba2707
17. nov 2009

ahoj brin

maji presne viem o com pises my mame nechty tiez ako kocur 😀

jaji s tym sedenim to tak mame aj my ... tiez by ten krpec uz sedel a sedel

jajona
17. nov 2009

žaby: ale ešte ho nedávaš sedkať, že?

josifek
17. nov 2009

brin dobrou nocku a sladké sníčky 😉
Nehtíky stříháme co 4 dny jinak by byla samý šrám 😀 😀 😀

majkas
17. nov 2009

hej a mozu uz take deticky posedkavat alebo nie?
my sme minule posadili malu opretu o vankuse v rohu postiely a dali jej knizku do ruky no tak sa strasne tesila 🙂
len neviem ci este nie je skoro aby sme neposkodili chrbatik... aj ked ona sa uz sama do toho sedu taha

zaba2707
17. nov 2009

jaji nie ani ho nepodkladam, par krat denne ho za tie rucky chytime on sa potiahne do sedenia nechame ho par sekund a suuup ho naspat

niekedy ale ked ho mam na sebe tak vlastne sedi oprety o mna ale hlavu vpredu sam drzi tu nie a nie nechat opretu

zaba2707
17. nov 2009

ano aj nas Filip sa taha ale zatial ho nedavam ... a ani neviem kedy sa s tym ma zacat ... zatial mi to pride skoro co ja viem

jajona
17. nov 2009

my tiež nedávame a ani nepodkladáme. len takto za rúčky na pár sekúnd.

no idem. ak sa bude dať, tak sa ešte ozvem.

jaj, taká som rada. po 100 rokoch som si takto popísala 😵

traktor
17. nov 2009

ahojte... 😉 ...mame 5 mesiacou a prd ustupilo...vlasy padaju stale...su vsade len nie na mojej hlave.. 😅

josifek
17. nov 2009

Majky nenechávat jěště nemají na to zádička 😉 my necháváme chviličku v polosedě a to jen pár minutek jinak šup ležet.Na zádech nám už nechce tak se točí sama jak chce na bříško a zpět 😉

traktor
17. nov 2009

som vas potesila coooo? 😀 😀

zaba2707
17. nov 2009

no to teda Traky ... caves inak 😀 takze plesata budem no co uz to dieta zato ale stoji 😀

zaba2707
17. nov 2009

no josi nas maly sa zatial nepretaca, resp. sa mu to podarilo v nedelu prvy krat z bruska na chrbatik a od vtedy zasa nic 😀

traktor
17. nov 2009

..ahoj zabka...vies ake pekne parochne des predavaju 😀 😀 😀 ...alebo si poziciam matejovu? 😀 😀 😀 ....ze ked sa ma budu pytat co by som chcela pod stromcek ...tak uz viem...lestidlo... 😀 😀 😀 ..ale nie je to fakt hruza, fakt mam vlasy uz vsade...tiez ich musim vecne matkovi vyberat z ruk...pojdem sa dat ostrihat a bude....ale viem ze je to docasne u mna to predtym trvalo asi do tych 9 mesiecov...ono sa aj hovori ..9 mesiacov nosis babo, 9 mesiacov sa davas do poriadku 😉

traktor
17. nov 2009

a citam anavi uz pracujes...fuuu, no neviem si predstavit ze by som teraz odisla od matka...aj ked viem, ze by s nim nebol problem...ale asi by mi puklo srdce...

josifek
17. nov 2009

traky a co u nás 😀 😀 😀 samý černý vlas 😀 😀 😀 😀 a ostříhání nepomohlo, noi hold kupím jednu paruku a budu dělat frajerku jak tvůj Maťko 😝 😝
žabka naše je jak vrtulka 😀 😀 😀 😀 už ji mám na zemi neboť bych ji neuhlídala je rychlá jak prd 😀 😀 😀 😀 Proto jsem ji koupila ohrádku 😀 😀 😀 😀

traktor
17. nov 2009

a plienky neriesim...hned nam sadli tescove tak som verna...ze nech zije tesco.. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre