Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
15. dec 2009

rao no pokial mas prejst z materskej na rodicovsku az v novom roku tak asi hej, ale mne materska skoncila uz teraz 4.12

josifek
15. dec 2009

přejeme všem příjemné odpoledne 😉 Byli jsme venku od 12 hod až do 15.30hod malá spinkala.Teď se nabaštila a hraje si uvidíme jak dlouho 😉
Aniiiiii není začččččč 😀 😀 😀 😀
Traky božatko Maťko ☹ 😒 snad mu doporučí nějaké mazání,a uleví se mu,vypadá to hrozně ale přijde mi to jako alergie 😖 ale to jen moje oko co kuká. Cmuky Maťkovi 😉

josifek
15. dec 2009

Aniiii Foto je bombastické 😵 😵 😵 😵 máme také ten obleček ale až na příští vánoce manža koupil velikost12-18 měsíců 😀 😀 😀 😀

majkas
15. dec 2009

josi ahoj,

som sa ta chcela opytat, predpokladam ze si davala svoju mrvicku nie kupovanu, rozmixovala si ju po uvareni aj s vodou ci len samotnu mrkvu?

lucia32
15. dec 2009

Ani peknééé, ale čo to koliesko a svetlo vedla? Čo ten fotoš nemá estetikuš cítenie? 😝
Ja som bola dnes dať urobiť foto pre babky a nás a za rámiky som vysolila 18 € 😝 fotka bude v piatok 🙂

lucia32
15. dec 2009

Majki ahoj...ja mixujem aj s vodičkou, v dojčenskej, samotnú mrkvu tak dobre nerozmixuješ 😉
Josi...nezabudni na tie receptoše chlebíkové 🙂

voskovka
15. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
My budeme mať taketo vianočne..za ne som vysolila aj s poštou 26eur.20ks
inak ahojte

majkas
15. dec 2009

luci takze to varis v lucke? a asi jaky pomer?

lucia32
15. dec 2009

Vosky ahoj, fotos pohľadnice pekné....
No ja sa lúčim, pá žienky snežienky 🙂

majkas
15. dec 2009

voski super perfektneeee 😉

baby poradte co robim zle, furt ked davam do polievky alebo omacky kyslu smotanu tak sa mi na vrchu spravia take grcky. aj som tu smotanu vybrala z chladnicky skor aby nebola taka studena, ale nebola uplne akoze tepla. to ju mam nejako zohriat alebo je nejaky iny grif na toto?

josifek
15. dec 2009

Jojky jsem zlááááááá 😠 pořád mi padá net 😠 😠 😠 😠 😠
Majky jedině s vodičkou 😉 jinak bys to moc nerozmixovala 😝 😝 😝 😝 Malá miluje polívku z mrkvičky brambůrku a sunaru to se může ujest užrat nestíhám krmit 😝 😝 😝 😝

Luci neboj už píšu 😉

voskovka
15. dec 2009

dakujeme....
majkas-aj mne sa to tak robi...neporadim... 😒

josifek
15. dec 2009

Majky musí mít pokojovou teplotu a nesmí se už vařit, jen prostě dát do teplé a omáčku můžeš vylepšit bez zdrclích žmolků tím že ji pomixuješ 😉 😉 😉 😉
Vosky pěkné foto 😉

majkas
15. dec 2009

no tak izbovu teplotu to este asi nemalo ☹ a davala som to az nakoniec ale trosku sa to aj varilo
no uz budem mudrejsia, dik 😉

josifek
15. dec 2009

není zač 😉

jajona
15. dec 2009

Ahojte,

my sme dnes boli kupovať vian. darček pre Matúška - stoličku na papanie Baby-point PINTA, zeleno-oranžovú.
Predtým však mamina musela zniesť u zubára injekciu 😒 . Nemohla som ani poriadne rozprávať, lebo som to mala všetko stŕpnuté a Matúško sa tak na mne smial, beťár jeden.
A je mi dnes o niečo lepšie. Horúčka už nie je a hlavne, už ma nebolia nohy. Včera to bolo ozaj na nevydržanie. Ocino si aspoň po čase vyskúšal kúpanie.

Vosky, Ani: pekné fotky. My sme nič také nedávali robiť
Traky: nech to Maťkovi čo najskôr zmizne a nech sa lekári dajú konečne do roboty a robia s tým niečo!

majkas
15. dec 2009

baby aky je rozdiel medzi pamperskami Active baby a Sleep and play?

jajona
15. dec 2009

majkas: neviem Ti povedať, ale určite sleep and play nie sú až tak "aromatické" parfumované. my sme od active baby začali mať pravdepodobne tú plienkovú dermatitídu. tak som mu kúpila sleep and play a zlepšilo sa to. minuli sme balík 62 ks a potom som mu dala opäť active baby a znovu reakcia. tak som dala znovu sleep and play a pohoda. A dnes sme boli v tej 101 a kúpili sme 6 balíkov. Majú tam tú akciu, čo baby spominali, že Ťa plienka výde na 4 koruny a niečo.

jajona
15. dec 2009

majkas: jaj a sleep and play nemajú to strečové zapínanie, len také klasické "nenaťahovacie"

malka18
15. dec 2009

ahojte baby..chcem sa len opýtať ked robíte deturencum príkrmy tak z čoho z normálne kupovanej zeleniny alebo im dávate čisto len kupovane už urobene presnidávky..no mne kamarátka nakockovala do hlavy že nieje dobré kupovať klasicku zeleninu v obchode ale najlepšie je kupovať hotové príkrmy..tak radte

majkas
15. dec 2009

jajo dik,
idem uz off
papa

jajona
15. dec 2009

malka: ja som zatiaľ ešte nedávala žiadne príkrmy. chcela by som vydržať do toho ukončeného 6. mesiaca. snáď sa to podarí.
baby tu mali o tom min. týždeň v piatok diskusiu, tak na večer, tak si pozri. tiež som to študovala. tiež som chcela dávať svoju mrkvičku z pivnice, ale že táto obsahuje veľa dusičnanov. tak zo začiatku budem dávať kupované a potom domáce

jajona
15. dec 2009

dnes som kúpila prvé 2 fľaštičky 🙂

voskovka
15. dec 2009

ja som kupovala mrazenu zeleninu,potom bio,dneska som prvykrat kupila presnidavkove od hami.mne dokina povedala že najlepšia je domaca zelenina,potom že bio a až potom mrazena...
ale nič sa nestane ked dam sem tam aj mrazenu...a povedala mi že presnidavky maju menej živin ako varena zelenina...neviem prečo...

jajona
15. dec 2009

vosky: no ja tu na dedine nemám šancu zohnať bio

voskovka
15. dec 2009

ja som kupovala v tescu medzi bio vecami...

inneska
15. dec 2009

pekný večer prajeme 🙂

aj dnes erik pekne pospáva, 2x spal 1,5 hodinky a spí zase..ale kaká o dušu 😀 zrejme z tých zúbkov...som už povyťahovala vianočné ozdoby a potom v sobotu budeme s mm upratovať, tak spravím rovno aj stromček a výzdobu 🙂

u nás je bio obchod...a vedú do neho 4 schody 🙄 čo k tomu dodať????

asi budem kupovať klasikuš zeleninu a z toho variť..a ked pôjdeme mimo dom tak bude v zálohe papaníčko kupované v poháriku 🙂

brinzulka
15. dec 2009

my pockame do ukonceneho 6mesiaca...mrkva-vylupujeme stred a ostatne sa mixuje...a otec ma nestriekane neosetrovane zemiaky-bio 😉 ? tak budeme mixovat

brinzulka
15. dec 2009

robim z casopisu-dobre jedlo-medovnikovy domcek...ked bude hotovy-dam foto...len mi treba stuzky kupit...aby som ho poviazala...

nas maly dnes naspal 45minut ..kto da menej? 😖

inneska
15. dec 2009

a čo sa týka toho vyššieho rodičáku, ani mne nevedela teta povedať, vraj sa mám prísť spýtať v januári 🙄 a dala mi ešte nejaký papier vraj ho mám dať ptvrdiť v práci a doniesť...a to my ho nemohla dať hned ten prvýkrát ked som tam bola??

ani..fotečky sú pekné, ale za tie peniažky fakt mohli byť trochu viac profesionálnejšie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre