Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
25. aug 2009

monr, mat este migru, kleplo by ma

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reilyy
25. aug 2009

🙂 no v noci som bola nervna ale jak sa zacal rehotat tak som bola z neho namakko.....to sa ani neda hnevat na takeho mrnciaka 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
josifek
25. aug 2009

Reily tak at alespon máte s Petulkou krásný a pohodový dník 😉
Monr...to je teda pech můj není vyučen a vaří rád 😉

lucim
25. aug 2009

rei ocuj, tie tvoje pokusy o spanok podla knizky mi pripadaju ako navod "ako zarucene neuspat dieta" - nechcete zbytocne v noci vyspavat? robte toto. 😀

riusik
25. aug 2009

rei: tak ani druha noc nist 😖 ale ono sa to spravi, neboj... moja alexendra pre zmenu vcera tiez bola akasi nepokojna - ale pripisujem to tomu, ze som ju 2x zobudila - najskor doma, lebo som ju potrebovala prebalit, obliect a isli sme na klbiky, potom hned zaspala a tam bpla znova zobudena... a potom zostala nepokojna az do desiatej vecer, spala sice medzitym, ale nie tak kludne ako zvykne... ale potom spala do pol piatej, napapala sa a tahala do deviatej... dolezite je, ze klbiky su ok 😵

varim polievku, nahanam starsie dieta, aby sa konecne najedlo a prezlieklo a chcem vyrazit von...

rei: kedy ti pride ta satka? nevies?

lu: vsetko najlepsie prajem aj ja 😵

mon: ahoj a hes hes migrena....

reilyy
25. aug 2009

vcera mi poslali mail ze cakaju na platbu a hned poslu....tak tipujem zajtra dojde...?

reilyy
25. aug 2009

a nemame dobry ani den....od rana place ak nieje na rukachj...

jajona
25. aug 2009

Ahojte,
ja len na skok.
Neuveriteľné, podarilo sa nám zaspať
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

idem robiť granatír, tak uvidím koľko stihnem. inak cestovina je už uvarená, aj cibuľka nakrájaná. už sa dovárajú zemiaky, čiže už ich len očistiť.

rei... obdivujem ťa to s tým písaním režimu. ja by som tam mala len kojenie a sme hore 😀

pekný deň všetkým 😎

josifek
25. aug 2009

Rei ...to je mi líto ☹

reilyy
25. aug 2009

jposi 😉 neva,.sak treba mi schudnut do rifli 😉
jaji 😀 nase deti nam teda davaju zabrat 😝 ja dufam ze moje ranne litanie sa budu postupne skracovat 😅

reilyy
25. aug 2009

ozaj, jak dopadlo vytahovanie stentu z oblicky??

reilyy
25. aug 2009

pre deti by mali robit hegajuce postele, nie ze vibracie, ale poriadne nahadzovanie ako keby sme ich nosili v satkach,....moj iba tak zalomi uplne

ani3012
25. aug 2009
ani3012
25. aug 2009
reilyy
25. aug 2009

sevas ani 🙂 co nove u vas?

lucim
25. aug 2009

no, maly uz dudle a drieme voanku v kociku, nad hlavou mu buchaju chlapi a robia strechu altankowu a jeho to uspava.
mala by som prezliect periny a zehlit ... chce sa mi? obed bude zas grilovacka, ostali suroviny od vcera.

tie navleky na ponozky som si dobliekla este v marci z vystavy ... kde len su? 🙂

voskovka
25. aug 2009

ahojte...my sme mali blbu noc...kurna som bola rada že mal nutrilon comfort-sme nevedeli čo su vetry...a teraz ked mame to nove mlieko...katastrofa-hodinove plače a jedíne rurka pomaha...a masaže a masaže...
čo ste varili?my zeleninovu polivku a halušky...

josifek
25. aug 2009

krásný den přejeme my jdeme ven dokud není tak horko zatím pa kočky 😉

reilyy
25. aug 2009

zelenu fazulku nakyslo....ryba a zem.kasa od vcera, jabkovomrkvovy salat

voskovka
25. aug 2009

dneska som objednavala tortičku pre davidka k druhemu ročiku...
😵
a aj ja by som mala žehliť..už to odkladaM od piatku.. 😒

reilyy
25. aug 2009

voski vitaj v klube kolikarov

lucim
25. aug 2009

vosky to je divne ... v tom digestive care su tiez upravene vsetky zlozky, este viac ako v comforte , mozno si brusko musi zvyknut. a chuti mu? je trosku horkejsie ako HA.

cau ani 🙂

reilyy
25. aug 2009

lucim ty ich mas vsetky okostovane? 🙂

lucim
25. aug 2009

inak, my sme mali tiez divnu noc, bol hore kazdu hodinu a tristvrte az dve. ale len 2x z toho zobudil Vaska.
take kratke intervali sme este nikdy v noci nemali 😒
sak predlzovat sa maju, ne skracovat, neeeee???? 😠

reilyy
25. aug 2009

😀 😀 😀 je to cele nafiguuuuuuuuuuuuuuuuuu

inneska
25. aug 2009

ahojte všetky čo ste prišli 🙂 aj odišli 🙂

ja budem mať smaženú cukinu a zemiaky s uhorkovým šalátom a ešte aj robím cukinové placky..minule mm ich všetky spráskal 😀 a zajtra ešte rajčinovú polievočku 😝

a v najbližšej dobe by som chcela variť aj jablkové palacinky, žemlovku🙂

lucim
25. aug 2009

rei vsetky nie 😝 sak ale ked som s tym robila, a nieco nove u nas slo na trh, mali sme kostovku. niekto mava ochutnavku vin, iny mlieka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre