Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
6. sep 2009

gabi matko mi spi cez den tiez uz menej, ale dnes som ho lahko presvedcila, po kojeni som si s nim lahla na gauc a spali sme poobede spolu. bol kludnucky ze ma citi. 🙂

lucim
6. sep 2009

wyd len si daaaaj, to vykojis, naty bude mat sladsie mlieko. 😝
a hod foto novych vlasov aj s natalkou. 🙂

babyzuzana
6. sep 2009

wyd to ja si preto robim prave parene buchty 😉

josifek
6. sep 2009

sluníčka dobrou nocinku a pěknou noční směnu přejeme 😉 cmukyyyy cmuk 😉

lucim
6. sep 2009

zuzi ale v tebe sa to niekde straca, mas skrotenu pasomnicku v brusku? 😀

lucim
6. sep 2009

mia dobruuuuuuuuuuuuu 😵

babyzuzana
6. sep 2009

pasomnicka lezka v postielke 😅

jana.jaro
6. sep 2009

ahoj holky,poslední dobou Emču trápí prdíky,tak kdo je na tom podobně,tak tady jsem něco našla 😉

https://www.youtube.com/watch?v=zBbMAJgBymA
gabrielkabj
6. sep 2009

už som prečítala čo smiem a čo nie som múdra jak šalamun hi hi hi asi pojdem chrapať bo mi už haraší od únavy a čo vy nie ste K.O.?????????????

gabrielkabj
6. sep 2009

pekný klip 😀 😀 😀

wydata
6. sep 2009

no nece sa mi s tym serkat a zmensovat to posli mi cez intra mail adress a poslem ti fotos 😝
a ci to vykojim som si nie ista bo som od porodu schudla len cca 8 kg a pribrala som viac ako sa malo v tehu... nastastie som vyssia takze to nie je az tak vidiet ale ked si sadnem brucho mam hrozne,obcas ma aj depka chyti...totiz ja som bola 7 rokov mazoretka, chodili sme do zahranicia na rozne sutaze a tak a teraz je to ubohe..je to aj tym ze som mala tri krat tyzdenne treningy a telo si zvyklo ze si to pospalujem pohybom takze ono same sralo na to 😝 ale ked vidim malinku pipinecku moju klacnu tak tieto malichernosti hadzem za hlavu okamzite...

lucim
6. sep 2009

zuzi 😀
gabi sladke sny .. ja som spala poobedeeee. inak, kurime v krbe, drevo praska. 🙂 (susim pred nim pradlo)

gabrielkabj
6. sep 2009

juj lucim to ja ideálna predstava aj ja chcem krb a domček možno raz...

tak dobrú aj vám babenky pa pa

wydata
7. sep 2009

bre ranko 🙂
vstavat a cvicit!
ale precooo?
lebo praca slachti!
...ale ja nie som slachtic 😀
😝 😝 😝
nocku sme mali standardne s jednym nakojenim o cca 2:oo a potom cvicenie s kojenim cca o 5:47 😎
a teraz hajkame mamina uz nevie zaspinkat bo ma dnes o osmej zapis do skoly a vyslala tam nasho tatinka takze som zvedava ako to zvladne...
ja furt neviem aku temu mam zvolit rozhodujem sa medzi:
Vply medii na dieta
a
Rodina a jej význam v živote dieťaťa

...
a dnes to mam dat na schvalenie pomoooooooc 😠 😠 😠

reilyy
7. sep 2009

na to prve sa bude lahsie pisat ale ta druha tema je zaujimavejsia 🙂

wydata
7. sep 2009

reiiii no to si mi teda ulahcila dievca 😀 😀 😝

reilyy
7. sep 2009

pozri, na prvu temu sa da vykecavat do aleluja a kazdy nazor sa akceptuje..... druha tema je tazsia, podla toho ako to vnimas ty a akych budes mat oponentov.....vies ze v dnesnej dobe su horuce otazky ci homosexualny par ma pravo vychovavat dieta a teda utvorit akusi rodinu....co clovek to nazor, mozu sa do teba obut, ale je na tebe ako by si to obhajila a aky je tvoj nazor na to....len ti ukazujem ako mozu rozmyslat ludia 😉 hodme na kona anketu, uvidis za co budu holky

wydata
7. sep 2009

no ono to ako sa zatvaria na temu homosov mi je asi jasne bo moja skola je VS zdravotnictva a socialnej prace SVATEJ ALZBETY - cirkevna skola cize ziadne rozvody a ziadne krive chodnicky co lesbicke pary s detmi... 😅

reilyy
7. sep 2009

tak to mas potom dobreeee 🙂 tak si vyber co chces.....napis si body o ktorych by si sa pri kazdej teme rozkecala a co budes mat bohatsie tak tu si vyber....

lusia_99
7. sep 2009

dobreeee ranko babulky 😉
reik aka bola noc?

lusia_99
7. sep 2009

vidim ze si zasa mozem pisat sama a to ma vobec nebavi....kde ste kto? o chvilku mi vstane Misko a mam po konikovani ☹

wydata
7. sep 2009

kokooooos co si sama nespravim akpo keby som ani nemala...
to moje polepetko nie len ze doslo neskoro - o hodinu a pol ale aj nevie trafit miestnost a hlada to tam pomoioooc ....

traktor
7. sep 2009

ahojte a pekny den, som pridala par foto tak kuk 🙂 , je tu nieco nove?

wydata
7. sep 2009

uz je to tam dala som si tu rodinu...tak dufam ze to neolutujem...o tom sa da sice viac pisat ale aj oponent viac ma vie zamotat...okrem toho tam treba ovladat asi aaj viac pouciek o rodine ...
kokooooooooos on mi nakoniec zahlasil aj inu temu a nazov skratil na Vplyv rodiny na vyvoj doetata....ja odpadnem z neho... dufam ze sa to bude dat este nejako opravit .......................vrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
to je zly sen!
tento den sa ohromne zacal...

josifek
7. sep 2009

Ahojky sluníčka přeji jen příjenný a pohodový dník 😉
Traky fajný fešák a hoky jak princezny 😉 také máme nové fotky s chalupy 😉 kukni

traktor
7. sep 2009

josi ahoj , pekne fotky, mala jak princezna putovala z ruk do ruk, co?

zmurkaz
7. sep 2009

Čaute babule 😵 😵 😵 😵 😵
Konečne mám asi čas na jeden príspevok....

Wydatá: Ja som mala sociológiu v TT čoš podobné zameranie... Ak môžem -tak moje postrehy...
Vplyv médií na dieťa.... zameraj sa na jednu dve veci - napr. vek dieťaťa a rozprávky - aké rozprávky (médiá aké, častosť... zdrvotné vplyvy.. napr. nočný des, sociálne negatívne správanie detí pod vplyvom akčného hrdinu... - to je len čo ma napadlo - ale možno ma napadlo zle..)....čo by ti mohlo byť aj blízke, lebo ťa to čaká...tak budeš mať vyšpecifikovaný okruh a ten rozpracuješ do podrobna, neodbehneš od témy - to si aspoň u nás cenili....

Rodina a jej význam v živote dieťaťa - to mi je veľmi blízka téma, pretože som mala podobnú na bakalárske skúšky... ale ja som to mala asi v takej rovine, že ako vplýva naša rodina na to, aké budeme mať my ako veľké deti svojich rodičov rodiny... Ale túto tému si neviem predstaviť ako zdravotnícku - keď už tak skôr ako sociálnu - "patologické" rodiny... rozvody a tak ale keďže je to takýto typ VŠ (aj my sme mali tak zameranú...) tak aj keby si chcela napísať že to nie je až také zlé (napr. rozvod) tak musíš - len aby ťa neukameňovali 😀 😉

Tak z môjho podľadu je lepšia prvá téma....
Ďalšia vec je otázka podkladov k témam - čo si už našla, čoho je viac.... a hlavne ktorá téma by sa ti robila lepšie...čo ti je sympatickejšie 😉

traktor
7. sep 2009

vydata, zle zacal ale super skonci, uvidis 😉

zmurkaz
7. sep 2009

No tak už som to nestihla 😀 😀 😀 😀 😀 - ale som si aspoň popísala 😀 😀 😀 idem pozrieť fotos 😉

josifek
7. sep 2009

Trak joojo byla jak panenka šušu 😉
4auky Zmurky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre