Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
27. aug 2009

no tak cumel zase vonku a uz asi definitivne sme zobudeni. ale usmieva sa tak asi je OK 😀

idem sa pokusit ju drzat v bdelom stave az do kupania a potom nech uz spinka celu noc, drzte palce 😉
papa

josifek
27. aug 2009

Ahojky děvčata tak jsme před koupáním a dala jsem dvě nové fotečky malé do albumu 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

majkas
27. aug 2009

no tak po kludnom dni kolikujeme 😢

jennna
27. aug 2009

ahojky....

josi..malá zlatá...

majka...hmmm...tak to mi je ľúto!

Dianka má dnes 2mesiace, božinku to letí ten čas....
ja jej už druhý deň nedávam infacol a zatiaľ (klop-klop) je všetko v poriadku...viete ona má problém s tým kakaním , tak skúšam, či to nejako nesúvisí....ale dnes to už bolo 7dní bez kakania, tak som jej pomohla rúrkou, tak sa dokakala....a teraz spokojnučko ležká.....
dnes sme boli aj na námestí na rande s Lenicckou a Laurinkou......zistila som, že našu Dianku teda poriadne ťahá do dlžky, lebo všetky bábätká sú také puckaté a našej Dianky je plný kočík, ale na dlžku....ale ona denne tak precvičuje svalíky, kopká a rozhadzuje rukami....že to bude asi atletka.... 😀
ale na váhe naberá, takže si nerobím zatiaľ z toho ťažkú hlavu.....

jennna
27. aug 2009

majka..Tamarka je zlatučká....to s tými vtipmi je super.... 😉

josifek
27. aug 2009

Ahojky Jennka gratulujeme k 2 měsícům my máme dneska 1 měsíc 😉 a děkujeme

jennna
27. aug 2009

okey...
ďakujeme!!!

tak aj ja gratulejšn Simonke k 1vému výmesačiu a Málinke, Amalie a Elúšikovi k 2výmesačiu... 🙂

baby...vy máte stretko??? ani neviem....júúúj ako vám závidím..... ☹ ...tak potom dajte fotečky...prečo je tá Blava tak od ruky??? ale budúce leto si stretko v Senci nenechám ujsť..... tak si to pekne užite!!!!

wydata
27. aug 2009

ajojky mamulky 🙂 my sme absolvovali dalsi(5.)hyperaktivny den.malinka ne a ne haji. Az dnes nam dosiel klinak co sme si objednali na nete(raj deti) tak sme si ho boli vyzdvihnut na poste v petrne-taku facku medzi dverami som dostala od naplno ficiacej klimi ze az. A ozik,boli sme tam 1. Krat vonku v satke. A hajali sme aj ked po prichode domkof ked som holubicku prelozila do kociarika na balkonik po pol hodke mala sovie ocicka. Jen-gratulujeme! Josi- krasa,krasa 🙂 pjave inak papkame po nasom kacacom rande-neviem kto bol viac mokry bo som sa nejako moc zapotila...

wydata
27. aug 2009

oprava-gratulujeme fsetkym oslavujucim drobeckom!! Ece ze mam mobilek,bo inak nevim jak by som sa sem pji mojom bejby dostala...fakt vas obdivujem!

jennna
27. aug 2009

tak už sme vykupkané, napapkané.......a ležkáme v postieľke....zatiaľ tam je ticho, počuť len ako dudká cumlík....len papakala po 1a pol hodine....lebo nám to dnes nejak nevychádzalo a už som to nechcela odklaadať, lebo už mrnkala od únavy, tak uvidíme, či ju odpáli a či nebude mať problémy s trávením.....

wyd...vďaka....
ja inak tiež nemám veľmi veľa času tu tráviť, ale posledne sa to nejak dá.....je to aj tým, že sme si s malou na seba zvykli avieme čo a ako......

jennna
27. aug 2009

wyd...a všimla si si, že tie naše dievčatká sú trošku podobné a máme aj podobné fotky v albume...hlavne tie z pôrodnice..... 😉
Natálka je krásna!!!

wydata
27. aug 2009

tak to ti zavidim v dobrom,bo moj poklad inak ako na prsniku nezahaja a s cumlikom stale bojujeme o 106! Velmi sa bojim palceka v pusinke bo ona uz zacina mat take chvaty...

josifek
27. aug 2009

No my také vykoupané , nabaštěné a spinkáme 😉 my už jsme synchroní ona opravdu dodržuje časový harmonogram 😉 zatím, tak mám docela dost času něco udělat nebo jen tak pokoňovat 😉

ani3012
27. aug 2009

Ahojte baby.Tak ja som malú okúpkala a že idem jej spraviť mliečko a hups! Veď ma papkať o 21 hod.Tak som ju pekne pomaly položila do postieľky a dala dudlík a spinká. Už keby aj Patrik bol v posteli 😒

josifek
27. aug 2009

ahojky Ani...šikula

vinka
27. aug 2009

Ahojte baby.Joj nemám šas tu chodiť.Chcem sa opýtať či už niektorá ste skúsili bez plienkovú metodu. 😕

jennna
27. aug 2009

josi...ty si odjakživa v pohode.....to si celá ty!!!! 😀

wyd...ja som najprv bola veľmi proti cumlíku....ale teraz je mi veľmi na pomoci......nepotrebuje ho bezne, najmä ked je napapkaná, tak ho nechce ani v noci s ním nespí......ale pomôže, ked ju chytí hlad a ešte nie sme doma alebo nachystané, tak na pár minút oblbne......alebo, ked papká trošku dlhšie, že už vymýšľa, tak vymením bradavku za cumeľ a je spokojná.......aj ked je unavená a nedá sa jej zaspať, tak ju dudkanie cumlíka ukľudní.....

jennna
27. aug 2009

vinka...čítala som o tom....no ale neviem, či by som mala popri všetkom inom ešte aj sledovať dieťa, kedy mu treba cikať, či kakať..... to je pre mamičky, ktoré nemajú čo iné robiť, len sledovať bejby....a možno sa mýlim....ale ja by som do toho asi nešla.....viem, že sa dá dieťatko naučiť na šerblík veľmi rýchlo, ked začne samé sedkať, skôr sa posnažím o to.....

reilyy
27. aug 2009

sme uz 5 hodin bez mliecka....z toho 3 hodky spime, sme mali kolikovy den, chudacisko vyravany vycerpany 😒

jennna
27. aug 2009

rei....chudiatko Peťulko aj ty.....dúfam, že si si zdriemla trošku s ním!!!

josifek
27. aug 2009

Jennka i my dudláme ale také jen někdy a to hlavně když ji zlobí vedro nemá ho moc ráda.Ale cumlík jsme nakonec zdolaly uplně obyčejný za 12 kč z lékarny s kulatou pryžovou savičkou co vypadá jako bradavka 😀 😀 😀
Reily ...gratulujeme a snad se to bude jen lepšit 😉

reilyy
27. aug 2009

hej., hodku a pol som s nim pospala, nechcel inac zaspat

jennna
27. aug 2009

my máme tiež len darovaný......síce že značkový....ale aký bol, taký sme dali...... 😉

idem sa s vami rozlúčiť.....urobiť si leháro na posteli...mm maká chudiatko, vykladá tehly.....mi vykrikuje, že na staré kolená bude z neho roboš.... 😀 ....nuž, nebol zvyknutý makať....ja som mu povedala, že by nemusel, robiť, že má dosť múdru hlavu na to, aby zarobil toľko aby si ľudí zaplatil..... 😀 ...ale on bude radšej šetriť...
no zatiaľ je tých peňazí stále strašne málo a práce postupujú tak pomaly.....
okey.....tak ja vám prajem dobrú nôcku....mali by ste si aj vy oddýchnuť....papa

reilyy
27. aug 2009

idem sa este natiahnut, prajem vsetkym bru a nicim nerusenu 🙂

jennna
27. aug 2009

rei...najmä tebe s Peťkom.... 😲

josifek
27. aug 2009

Reily a Jenka dobrou i vám 😉

reilyy
27. aug 2009

🙂 dik jenn, myslim ze bude taka ako predosle, ale uz mi to asik neva

reilyy
27. aug 2009

josi bruuuuuuuuuu 🙂

ani3012
27. aug 2009

http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/na-zapas-s-pa...
ja prajem dobrú noc hlavne Žiline !

samayka
27. aug 2009

kočkyyy haloooo

kolko môže spať mrňusik na brušku?????

samozrejme pod dohladom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre