Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
27. feb 2010

ahojte babulienky.

veeelmi pekne ďakujeme všetkým za gratulácie. a samozrejme všetkým oslávencom - ale nás je dnes neúrekom 🙂)) gratulujemeeeee

naša osemmesačnica sa zas vyznamenala... ďalšia prebdená noc... ja už neviem čo sa deje... tri týždne bolo dobre a teraz zasa... áááách jo... ja som vedela že si nemám zvykať... ale aj tak ju lubkame najviac na svete...

a už sa zasa raz rozkecala. ako dobre sa to počúva 🙂)))

lucim - maťulko je parádny v tom koši... cmukanec mu posielame..

inka - nožička už fakt vyzerá lepšie, ale aj tak pre istotu posielame fuuuuuu

traktor
27. feb 2010

ahojte, oslavencom vsetko najlepsieeeeeeeeee 😵 ...a pridavam jedno dnesne video 😀

nina41
27. feb 2010

Ahojte 😵
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Traky Maťko je zlatučky 😵

inneska
27. feb 2010

janka..som rada, že to mattinko zvládol..aj ste boli vonku?? 🙂 a laurinka má krásnu váhu 😉

traky..no šikovníček je maťko, ako si ťapkal 😵 😵

samy..a moc hrozná noc bola?? asi sem tam treba takú noc, aby človek vedel, ako si vážiť prespatú noc 😀 dúfam, že dnešná noc bude dobrá 🙂 hm, a možno chcela hokej pozerať a fandiť 😀

jennna
27. feb 2010

ahojky ahojky....aj my máme dnes 8.mesiačikov!!!

a gratulko všetkým vrstovníkom "krpčekom"!!!

ako sa máte? čo porábate?

my sa už nejdeme dočkať hopsadla....malo by prísť do stredy....tak sa teším...lebo už som zničená, zatiaľ robím hopsadlo "ja"... 😀

jennna
27. feb 2010

nejde mi facebook....len mne, či aj vám????

nina41
27. feb 2010

jennka mne facebook ide,,

jennna
27. feb 2010

nina vdaka...už aj mne...a už idem aj búvať... tak dobrú nôcku všetkým!!!

babyzuzana
27. feb 2010

halo halo, "stratena" sa hlasi 😎 😀
ani sa nebudem pytat co nove, uuurcite veeela zubkov a milion inych radosti ze? 😉
my uz tiez mame 2 zubky a neviem sa na ne vynadivat

majkas
27. feb 2010

ahojki,

gratulka vsetkym dnesnym oslavecom, vsetkym vela zdravicka a pokojne nocky 😉

u nas najnovsie ponocujeme, uz 3.den chodime spat o 22.00.... nechapem ze co sa stalo....

ale zase asi zacinaju zaberat kase len musia byt take riadne huste, lebo mala mi vydrzi cca 6 hodin bez papania

no idem ju asi uz ulozit, uz zacina mrncat

riusik
27. feb 2010

halooo
jej, babyzuzka, aj ty sem zavitas? inak, ta prava to pise 😎

riusik
27. feb 2010

majka, jasne, ze je to iba prechodne, to sa stava, treba si na to zvyknut.... detiska nas na nieco namotaju a zrazu bum, zasa nejaka zmena....

babyzuzana
27. feb 2010

hej, hej, priznavam za tu dobu straaasne dlhu co som tu nebola som si aj odvykla, ale som sa zapojila do jednej temy o mojom kociku nahodou tak aby ma niekto z vas nevymakol a nepomyslel si, ze som sa presunula od vas a vas ani nepozdravim 😀 😀 😀 😝

babyzuzana
27. feb 2010

no jasne, vsak ako inak.........
dojdem tu ja a tu nikoho 😠

anavi85
27. feb 2010

ahojte,
pozeram, ze to tu stale fici 😀
deticky rastu a verim, ze su aj zdravucke a robia maminkam radost...
aj som si povedala, ze aspon raz za cas sem nakuknem,ale akosi sa mi to nedarilo, budem sa snazit polepsit a znova sa zapojit 😉

babyzuzana
27. feb 2010

no ahoj Ivi, aspon jedna stratena dusa sa nasla
uz pracujes? co priatel? uz sa zlepsil? 😉 😉

babyzuzana
27. feb 2010

kurna tie lodger deky, ci fusaky ci co je to su sakra drahe 😒 😒

babyzuzana
27. feb 2010

soraaaaac to nemalo ist vam 😉
sa 1x v zivote zapojim aj do inej temy ako su ♥ Júlovo-červencové slniečka 2009 ♥
a uz tu chaosim 😀

babyzuzana
27. feb 2010

no ale teraz ste ma vaaazne nastvali 😢 ☹ ☹

pirinka
27. feb 2010

jsem tuuuu, si tu ještě babyz 😅 ?

babyzuzana
27. feb 2010

jezisi neverim ze aspon pirinka ma tu nenechala sama, huraaaa ahoooj
pozerala som vase fotocky na facebooku a na jednej som sa celkom pobavilla... mala sa tam hra s niecim co vyzera ako ziva mys, co je to prosim ta???

babyzuzana
27. feb 2010

piri to aj ty si sa na mna vykaslala? ☹ 😒 😠 😖 🙄 😨

lucim
27. feb 2010

kuk hallooo

pirinka
27. feb 2010

babyz...já jsem nějak rozlítaná, ale stále jsem tuuuu 😀
to není myš, ale umělá černá krysa...moc jí chutná 😀 . Jsem koukala na Davídka a je to nádherně okatý kluk mo mamce 😵

babyzuzana
27. feb 2010

aaaa dalsia carodejnica zlietla, cau Luci!
uz som sa chcela vazne odpojit!! to tu mavate vzdy tak "mrtvo"? alebo ako kedy??
a co zubky? uz? uz?

lucim
27. feb 2010

jeeeej, co to tu citam - staronove tvare k nam zavitali, ahoj zuzi a ahoj piri. 🙂

babyzuzana
27. feb 2010

no ja to s fotkami nejak flakam 😒
akurat dnes som pridala akurat tie "kocikove" kedze ako som tu vyssie spominala, ze som sa zapojila do jednej temy o mojom kociku...

lucim
27. feb 2010

zuz no odkedy flakas nocne, nema to tu kto roztacat. 😀 ale cez vikend tu byvava tichsie.

ja som spinkala od osmej, bo na mna padla nejaka jarna unava ci co, aj mi bola zima - ale dnes bol krasny den, boli sme prvy krat dllllho vonku tu u nas, aj susedovcov to vytiahlo von, normalne sme postavali u nas v altanku a kecali - poniektori aj drinkovali - ze zahajili sme sezonu. matko videl dvoch psov, aj ich chcel hladkat, drahy zacal upravovat okolie domu. 🙂

lucim
27. feb 2010

zuzi co ides predat kocik? ci ta platia za reklamu? dejvi je zlatyyyyyyyyyyyyyyy model🙂 peknu kuchynu mate v tom bytiku. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre