Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
4. apr 2010

ahojte ciculky

aj my vám prajeme krásne sviatky, a užite si to zajtra 🙂

jenn - myslím, že tam nebude až taký problém... s tou autosedaňou. hlavné je že dokáže sama sedieť - čo dokáže a meria to čo meria. na kg až tolko zrejme nezáleží.

zmurkaz
4. apr 2010

Jen 😀 😀 😀 .... aj ja chcem od večera do rána 6 nových zubov v Zuzankinej puse 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀
No a tešíme sa s vami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .... aj mňa muž láme na výlet v lete ... že niekde prenocujeme ... ale si to trošku neviem predstaviť... doma je doma... aj ked ona má noci dosť slušné 😉
A o autosedačke prečo rozmýšlate? Trčí jej hlavička odtiaľ?Že krčik by mal byť ešte na ploche autosedačky - aby sa pri náraze mal o čo oprieť....... a že aj to, že je to proti smeru cesty že to má veľký význam, že pri náraze je to lepšie tlmené chrbátikom ako celým telíčkom aj keď váži málo ... tak ja len že čo som počula ... 😅 😉

jennna
4. apr 2010

zuzi...sú aj také autosedačky....väčšie, čo sa dajú pripnúť v protismere aj v smere....a proste dianka je dlhá a už celá pretrča...a navyše je nervná...nebaví ju to ísť chrbtom...je zvedavá a chce všetko vidieť...furt vreští...

lucim
5. apr 2010

ahojteeeeee, uz vas zdravime z domu, treti zubok nam este obcas kazi naladu, ale my sa nedame. 🙂
dufam, ze vas poloviciaci len jemne ovlazili, aby ste boli krasne a zdrave a sadistickych sibacov ste nevpustili dnu.
my si robime sviatocnu hus. mnam. 😝 a ako dezert budu kupelne oplatky.
mame dnes oslavencov? ak ano, tak gratulujeme. 🙂
jennka, tak isto si myslim, a tusim som to aj citala, ze je dolezitejsie, ako ma dieta pevne svalstvo, ci vie sediet a drzat hlavicku v tej sedacke, takze je dolezitejsie toto, ako kila, pokial dianku bude sedacka dobre istit priputanu. 🙂

lucia32
5. apr 2010

Ahojte kočičky a koťatká....želáme krásne sviatky, my už máme prvých šibačov, vlastne len olievačov za nami...Naty zaspinkala, chlapi šli olievať a ja mám veget...teda obed navariť musím 😀
Trochen som dočítala, oslávencom dodatočne všetko naj, videjka, fotečky chválime...posielame cmuky pusinečku....Gratulka k prvým krôčikom a chorôbky heš, heš, aj my sme mali v sobotu 37.5 zvýšenú a trošku soplík 😝
Idem, dieťa stredné ma vyháňa, ale ešte nakuknem , snád 😀

zmurkaz
5. apr 2010

Ahojky ... tak ja už to mám všetko za sebou 😵 😵 😵 😵 ...aj vyšibaná aj pooblievaná 😵 😵 ..tak decentne ma tatinko teplou vodičkou 😵 ......
Jen ...máš pravdu .... zabudla som na tie sedačky.-... šak aj my takú máme ...sorááááč 😔 😉

hathor1231
5. apr 2010

caute babule mamule. zmeknute 😀 tu sa to slavi tak,ze je vse pozatvarane a vsade pusto 😅 nevadiiii 😀 len sa uz nudim doma 😝

len tak som nekukla,ze sa riesia autosedacky. niki ma velmi dlhe nohy,takze uz mame tretiu 😀 a ta je hlbsia,cize z nej tak nevytrca. tu pre vacsie mimi este nechcem davat, este nema taky prevny chrbatik ale coskoro budeme musiet dat 😅
co sa tyka kg, tak na mojej bolo napisane do 13kg, niki mala 7kg a uz jej bola mala,takze tak 😀 kg by som moc tiez neriesila... ale aby petrcala cela,to je fakt vela. niki mala vzdy nad hlavkou este miesto len nohy jej vytrcali 😀

idem sa s nou prejst,snad nas neodfukne, je tu kosaaaa brrrrr 😖

hathor1231
5. apr 2010

... zmoknute som myslela 😀

samayka
5. apr 2010

hath.. na tom zmeknutom som chvýlku uvažovala, že čo si tým myslela 😀 😀 😀

a ahojte všetci - aj tí čo vegetíte niekde pri TV.. lebo von by nás nevyhnali ani korbáčmi 🙂 boli sme pred obedom, prababky a babky poštekliť trošku, ale už čučkáme doma.

naša eluš mala včera ťažký dník. prvý krát spala cez deň len raz. ale zato večer mi zaspala skôr ako som ju uložila do postielky... ale aj tak to v noci vystrájalo. lopatky predné nás stále šteklia. už sú vonku, len sa asi hýbu, lebo narieka a ide si až paplón vtlačiť do úst taká je chúďa nervná...

blani2
5. apr 2010

Hojky hojky 🙂

tak Velikonoce jsou za námi. My jsme návštěvovali všechny 3 dny. Bylo veselo a moc moc fajn. Kubík si své první Velikonoce řádně užil. Byl všude středem pozornosti a šlahal a šlahal. Strašně ho to bavilo, samozřejmě s mamčinou asistencí. Máme plnou spišku kokin a vydělal si 600 kč 😀 , tak je půjdem zítra do baby shopu prohýřit 🙂 A mimo jiné dostal i ooooobrovské čokoládové vajíčko. Má necelý metřík na výšku 😅

lucim
5. apr 2010

ahoj blaniiii, ahojte vsetky 🙂
kubikovi gratulujeme k prvemu velkonocnemu ulovku,
my tieto zvyky nemusime, tak ani sme nikoho dnes nenavstevovali. po 3 navstev a vyletov sme boli doma a relaxovali. dnesna navsteva sa nemohla dostavit, pridu inokedy.
ak sa mi zadari, prihodim niekam fotecky a mozno aj videa. ...

blani2
5. apr 2010

ahojík Luciiii 😵 tak to jste si taky pěkně svátky užili 🙂 už se těším na fotodokumentaci 😉 Matýskovi posíláme cmuk, už spinkáte?

zmurkaz
5. apr 2010

Ahoj kočky,... idem dočitko....

... práve som písala adminke a namiesto pochvala som skoro odoslala že pochcala 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀

blani2
5. apr 2010

Zmurki 😀 ještě že jsi tak pohotová 😀

lucim
5. apr 2010

no, zaspavanie je uz druhy den tazsie . asi sme solidarni s eluskou ... ten treti zubok asi otravuje, dost dlho mu trva, kym prestane mrnkat, vrtiet sa, vstavat, cucat, pipat, no sme sa museli s drahym prestriedavat ....
kabel som nasla, idem stiahnut veci z fotaku....
a vazne sme si uzili, bolo to uuuplne super, aj kamosi, aj bubny, aj brasko s rodinkou, aj maly lukasko,
a aj Matko zase prekvapuje - uz sa sam postavi o maly gauc, a - minule som pisala, ze s choditkom nechodi, ze sa mu hybe, tak to nie je pravda, dnes sa postavil pri gauci, otocil sa na druhu stranu a odkracal oprety o choditkoooooooo 😵 😵 😵 😵 ho chvalim, ja hrda mama. 🙂 foto z toho nie je, ostali sme soknuti. 🙂

lucim
5. apr 2010

ahoj zmuriiiiiiiiiiiii 🙂 😵

zmurkaz
5. apr 2010

Luciiiiim - jaska že šoknutí 😵 😵 😵 ... to jak ja keď sa Zuzanka postavila v pol roku v postieľke 😉 .... tak teraz musíš striehnuť a chcemeeee dokumentáááááciu - nech sa môžeme pokochať 😵 😵 😵
A gratuláááácioooo 😉

Baby a mne jak kamoška požičala sú babyšatku - tak to vám je zázrak jak tá naša Zuzanečka zaspí - jak keď do vody hodíš 😵 - doteraz to boli iné boje! 😢 ...

zmurkaz
5. apr 2010

Malý dnes zlomil tatinka - že nech si ide k nemu lažkať - vie, že ja nepôjdem 😀 😀 😀 - tak tatinko že na 5 min... a hádajte čo sa ozýva z izby?
chrrrrr chrrrrr chrrrr 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... podotýkam že je to kontrované takým malým jemným chrr chrr chrr 😵 😵

lucim
5. apr 2010

zuzi, diiik, 😵 ja som nasu elasticku satku vcera posunula svagrinke, som myslela, ze bude taka konzervativna, ze mozno vyskusa, ale keby ste videli to nadsenie, ked som ju to ucila viazat, a trenovala s su-su babikou 10rocnej dcery, hladali sme po nete instruktazne videa, az mi bolo luto, ze uz matka v nej nemozem nosit, .. inak - skusila som, chcel vyliezat von. 🙂

zaba2707
5. apr 2010

dobry vecer prajeme, dodatocne prajeme krasne a spokojne doprezivanie sviatkov, my sme boli u mojich rodicov tak som sa velmi nemala sancu ukazat ... chcela som vas vsetky pozdravit a popriat este krasny vecer

zhrnutie od nas ... vcera som si porevala ... zajtra ideme do jasli skusit ... ved viete ... nebudem to rozpisovat nech vam tu s tym neleziem uz na nervy ... cele dni volna inak uplne super, dnes rano katastrofa ... drahy siel urobit Fifkovi mlieko a ja som zaspala maly zletel z postele stres ako svina .. uz nato nechcem ani pomysliet ... nejdem vas teraz ani docitat, dufam, ze ste zdravucki a ze sa aj spanky aj zubky zlepsia ... nemam naladu tak to tu nebudem sirit pomedzi vas .... drzkajte sa zajtra podam info ... cmuk a dobru nocku

lucim
5. apr 2010

zmur, budete mat vela dreva napileneho 😀

zmurkaz
5. apr 2010

to je dobre ... je čas na osamostatnie ... pritulká sa, pomojkošuje ... ašup " vieeeem sa dostať kam chceeeem" 😵 😵

zmurkaz
5. apr 2010

zaby ☹ 😢
lucka - šak keby sme aspoň krb mali 😅 😀 😀 😀

lucim
5. apr 2010

zabi, my vas lubkame, vieme ze to zvladate, drzte sa 🙂

blani2
5. apr 2010

Luci, Matýsek je borec 😉
Zmuri, Zuzanka se holt potřebovala přitulit. Jak člověk některé věci objeví takovou náhodou, že?
Zabi, posílám pozitivní energii 😵

Bambulky, taky se loučím, posunulo se nám ranní vstávání, tak si hrajem už od 6ti 😝 dobrooou

zmurkaz
5. apr 2010

blani - šak som ju chcela mojkať - aj "nosič" sme mali - len nebol podľa jej predstáv 🙄 😀 😀 😀

lucim
5. apr 2010

blani dobruuuuuuu 🙂

zmurkaz
5. apr 2010

inem spinkať aj ja ... šak už spia všetci 😀 😀 😀 a pozberám to popílené drevo 😀 😀 😀

pa

lucim
5. apr 2010

papa, ja este trosku upracem tie fotky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre