Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
7. sep 2009

hej majka...je to super..hádam jej to vydrží!!!

inneska
7. sep 2009

jennka...ked je erik napapaný, tak sa nehádže a nemrví...teda iba ak to neni od radosti, alebo že sa chce hrať....ale to býva tak najskôr po hodinke od papania 🙂

teraz po vygrckaní je erik dosť ´živý´ ... stále si džavoce, rozhadzuje rukami, usmieva sa 🙂 som zedavá, dokedy mu to vydrží 😀

inneska
7. sep 2009

batt...a ako si prišla na to, že lotinku bolí uško?? 😕

inneska
7. sep 2009

batt..hlavne, že ste to prekonali a lotinka je teraz v poriadku 🙂

jennna
7. sep 2009

ja vidím, rozdiel ked Dianka sa hrá a ked nie je spokojná, to aj mrnčí a vidím, že je nesvoja....samozrejme, že sa tak isto aj hrá ako vaše zlatičká...najmä ked jej odopnem plienočku....ako na fotke v albume.... 🙂

traktor
7. sep 2009

maji tak sa nam paci , mozme si ju zarezervovat kym dorastieme 😀 😀 a na tej poslednej foto, to mava nasmu matejovi, akoze dobre, ze pocka? 😀 😀 😀

majkas
7. sep 2009

traki oki 😉 sak musime drzat vychodnarske korene 😉

battole
7. sep 2009

inn: no to bolo ako detektivka 🙂)
zacala mi plakat uplne z nicoho. nic jej nebolo a odrazu plac na raty...a taky kvílivý sem tam az take zajojcenie a okrem toho sa dost zvijala, som myslela najprv, ze brusko, ale potom som si vsimla ze jednou ruckou si chyta vlasky na hlavicke a neskor chytala ruckou aj usko. a ked ju to viac zabolelo, tak aj plac sa zvysil a aj usko chytala....len bol problem s kvapkami...vcera nedele byla a my kvapky nemali....

traktor
7. sep 2009

tak dobre, oddnes ho sledujem nech nezmurka po inych, uz ma tu svoju 😀 😀 😀

inneska
7. sep 2009

jennka...o tej rozbalenej plienke ani nehovor 😀 erik vždy hned tak natiahne tie nožulky 😀 musí byť úlava na tie ich nožule, ked im zhodíme ten balík, čo musia nosiť ...

majkas
7. sep 2009

ja tiez nasej zakazem pokukavat po blavackych frajeroch 😀

traktor
7. sep 2009

tak mi sme az vcera prisli na to , ze matej vie aj poriadne plakat , sermoval s ruckami a skoro si ocko * vylupil* 😀 , a ten rev, nornalne ze on place.... 😀 😀 😀 , maji neboj ocka su obe v poriadku 😀 😀

majkas
7. sep 2009

jenn, mala je kocka 😉 asi po maminke 😉
inac na tej foto co mas v pase a aj v albume vyzeras o polovicu chudsia v tvari jak na stretku v senci? to vseto mala na vine ta preeklampsia?

majkas
7. sep 2009

traki no ved preto 😀 😀 😀

inneska
7. sep 2009

erik normáne žiarli, ked sa venujem pc 😀 mrnčí, ked sa k nemu natočím, začnem rozprávať, tak sa škerí 😀

batt...tak ešteže vám to lotinka takto pekne ukázala, že ju bolí uško, šikulka 😉

inneska
7. sep 2009

tak sa mu idem venovať...a potom kupkanie 🙂

majkas
7. sep 2009

nasa princezna sa zobudila, ocko sa isiel trocha pohrat tak este mozem chvilku konovat 🙂

batt, no veru, este ze je mala taka sikovna 😉 nech uz vas to radsej obchadza
vlastne vsetky nase deticky nech vsetky boliestky obchadzaju 🙂

traktor
7. sep 2009
battole
7. sep 2009

inn: no mozno by ma to ani nebolo napadlo, ale minuly tyzdne zacala taku novotu, ze chyta si vlasky rukou a potom ich taha a potom zacne plakat, lebo ju to boli....a svokra na to hovorila, ze ci ju usko neboli, ked toto robi...tak len v tomto dosledku ma to napadlo, ze to moze byt usko...inac by sme sa asi boli trapili celu noc,ze co sa deje...

majkas
7. sep 2009

no sak na zaklade tych troch som sa rozhodla 😀

inac maly jak keby ti z oka vypadol 😉

traktor
7. sep 2009

to si nvidela jeho * tatu* , tož ten je cely tata , zo mna nema ništ 😀 😀

majkas
7. sep 2009

tak daj foto a potom sa uvidi 😉

traktor
7. sep 2009

musim pohladat.....nas tata sa nerad foti...ale deti robi jak cez kopirak prva je po mne a ostatny po nom...inac neviem , neviem...otec isty matka neista... 😀 😀 😀

jennna
7. sep 2009

batt....mi je ľúto maličkej..hádam už bude okey..

maji...to bola tá preeklampsia...

l

lucim
7. sep 2009

traky, uz som tu z posty a nafotila som hrazdicku 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
a dalsia foto je, ako v lehatku rastieme ... 🙂

pozerate vsetky superstaaaaaaarrrrrr ?

samayka
7. sep 2009

ahooojteee

mali sme odstavku od netu... nechodím sem často, ale závislosť sa prejavila aj tak... ste mi chýýýýbalíííí

lucim, malý je na zožranie... kašlať na výškové rozdiely, berieme vás za ženícha
😀 😀

lucim
7. sep 2009

reklama? 😀
samyyyyyyyyyyyyyy cmuuuk, to musel byt abstak od kona och ochhhh chudatko nase 🙂 a stale ste v zozname no.1. a este ta telepatia ... 😵

inneska
7. sep 2009

čafte kukučky 🙂

erik konečne spinká 🙂 ja šťukám medzi superstar a panelákom 🙂 mm príde neskoro, tak máme dnes večer fraj 😀

inneska
7. sep 2009

lu...krásna hrazdička, maťko je zlatý 😵 😵 ja vidím na vaničke, ak erik rastie, mám pocit, že sa posledné 2 týždne riadne vyšvihol 🙂

samy...vitaj maminka 🙂 ako sa vám darí s elúšikom?? 🙂

inneska
7. sep 2009

po superstar musím nafarbiť vlas...taaaaaaaaaak sa mi nechce, ale musím 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre