Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
14. sep 2009

končí superstar 😀 😀 😀

traktor
14. sep 2009

6-9 mesiacou, mi pride ze nie je az tak veeelmi hruba takze vynosime, ale jepekna a dobry material

traktor
14. sep 2009

kto ma narodeniny, som nieco zmeskala?

traktor
14. sep 2009

a ja jem chlebik s lekvarom 😝 😝 😝 ............................. 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
14. sep 2009

tak co kukate ?superstar uz koncila....ci pokladiky hrkutaju? 🙂

inneska
14. sep 2009

som tu, ešte som triedila fotky čo mi prišli 🙂

oslavovali sme neterkin prvý rôčik 🙂

inneska
14. sep 2009

môj pokladík od 20h spinká 🙂

a teraz po superstar začal ten český film na vlastné nebezpečenstvo...tak robí kulisu 🙂

traktor
14. sep 2009

a este k tej bundicke, minuly mesiac ju maly v tescu v akcii za 200 korun, som nekupila, ze naco.....no co, ved za 300 je lepsia nie? 😀 , no a tesco ma akcie stale, aj dnes som nasla50percentne zlavy na vetrovky, boli uzasne ale mne sa farebne nehodili k ostatnemu oblecku 😀 , ja som v tomto strasna, vsetko kombinujem, aj 100x prejdem mesto, net... kym mi vsetko pasuje, zeby uchylka.... 😀

inneska
14. sep 2009

aj mne príde ta bundička fajn, z týh fotiek...bo čo som pozerala aj v obchode zimné bundy, tak mi prídu dosť hrubé a ťažké 😅

traktor
14. sep 2009

in skede si objednavas fotky?

traktor
14. sep 2009

je taka lahka, aj fajn nadotyk, ak kupis si myslim neolutujes, len tie cislovania su katstrofa, mala som v ruke viacej bund 6-9 a kazda bola ina, jedna velka druha mala....takze asi treba skusat ...

inneska
14. sep 2009

fotky ... www.happyfoto.sk 🙂

bunda ... šak to, ked aj chceš z netu kúpiť, tak aby si sa trafila do velkosť..je to ťažké..tak teda túto bundičku môžem kludne tú 6-9?? aké máte teraz miery?? približne 🙂 https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

inneska
14. sep 2009

traky...dúfam, že tá tvoja úchylka nie je nákazlivá aj cez net 😀 😀

lucim
14. sep 2009

traky coby uchylka ... ja som dnes vybrala pol skrinky, kym som doladila matkovi oblecko, mikinku aj ponozky 😝

inn na tie fotky som mala tolko casu, ze som to nestihla 😖

inneska
14. sep 2009

lu..som sa chcela práve spýtať, že čo tie fotky 🙂 ale ked bude zase nejaká akcia, tak hodím do placu 😉 chodia mi od nich mailíky s akciami 🙂

a tiež ma občas chytí, že musí erik ladiť 😀 ale ked nemám opraté, tak som rada, že mu mám vôbec čo obliecť 😀 ako dnes ráno...nestihlo vyschnúť od večera..tak sme museli improvizovať 😝

traktor
14. sep 2009

in matej ma okolo 7 kg a je mu este vecsia, takze si myslim ze staci, aby v tom neboli ako utopenci , inac tu v bazariku jedna predava taku ist ale az na 9-12 a to mi pride uz obrovske

lucim
14. sep 2009

inn sak to som riesila doobeda, kopec veci cakalo na pranie, kedze sme sa cez vikend flakali mimo domu a z toho zbytku som kombinovala. 🙂
fotky este maju trosku casu ... alebo si spomeniem, kde som to davala robit predtym a ti mavali tiez akcie tusim. 🙂

traktor
14. sep 2009

tak u nas to nehrozi, ja periem skoro kazdy den, takze matej vzdy ladi...takze co? dalsia vyhoda mat viac deti, castejsie pranie, viac cisteho pradla 😀 😀 😀 😀

lucim
14. sep 2009

ja periem aj teraz. 🙂

traktor
14. sep 2009

no a keby som mala dat robit fotky in, tak to musim pri tom zas maturovat, bo neviem....ja som mala doteraz tAky stary fotak, co das film , vyfotis, vyberies a zanesies do fota, teraz pri takom fotaku....booooze co zo mna bude ked budem este dlhsie doma?mne uz vynechava...a tak....aj tak mi je super 😀 😝

lucim
14. sep 2009

ale malo to aj vyhodu, ze vecicky zrazu neboli, prehladala som odlozene vacsie a boli tam zabludene veci na teraz 🙂

traktor
14. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6631289, dobra cena ci nie? ale pekne 😉

traktor
14. sep 2009

len jednym ockom som...

traktor
14. sep 2009

fakt...

traktor
14. sep 2009

druhe som len trosicku pootvorila...

traktor
14. sep 2009

a nasla som to.....

traktor
14. sep 2009

ja za to fakt nemozem...to samo...

jennna
14. sep 2009

kukuk.. 😉

lucim
14. sep 2009

traky !!! 😀

traktor
14. sep 2009

ahoj jennn, ako? dianka poslucha?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre