Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
17. sep 2009

no zmurky.....to uz len dat osobne usit....inak anita nema? ja som najprv nechcela...a ako sa mi spravili guce...sla som, kupila bez kostic a neviem si vynachvalit...

lucim
17. sep 2009

zmurky sak z tej oslavy zavolaj, ze ci este sme v auparku a popripade sa pripojis.

reilyy
17. sep 2009
jennna
17. sep 2009

a to v strede medzi ružovými na prvej fotke...chudiatko...

ahojky babenky

zmurkaz
17. sep 2009

Brin - asi sa naštvem a objedním niečo cez internet....
Lucim - neviem ako to urobím - je to svadba - najprv posedenie u nich , potom obrad a oslava...

zmurkaz
17. sep 2009

jen - to som tam ani nezbadala 😨 😕

reilyy
17. sep 2009

hej, to male ucapene medzi ostatnymi 😠 som zvedava co robi ked jej chlapci spustia vecer kolikovy plac 😕

jennna
17. sep 2009

veď práve, že sa mi najprv zdalo, že ich tam je sedem...a potom také chudiaatko tam

jáááj, vy máte tu stretávku... ☹

lucia32
17. sep 2009

som svoju exhibi zariekla, prišla som k nej a hľa počúraná látkova plena, tak som ju chytila za nožičky a spustila kravááál 😝 😀

nina41
17. sep 2009

Zmurkaz riško ma šelest,

zmurkaz
17. sep 2009

baby - hlásim odjazd - deti mám už akčné 😀 😀 😀

Rei - nič - zavrie za nimi dvere a uvarí si čaj (v tom lepšom prípade)
Lucia 😀 😀 😀

zmurkaz
17. sep 2009

Nina - ahááá, Jurko mal - už nemá , ale má nejakú blanku navyše - len sa sleduje 😉

jennna
17. sep 2009

nám sa už upravilo kakanie.... 😀

najlepšie sa jej kaká, ked si ju v sede opriem o seba chrbátikom, podopriem jej zadoček a keď tlačí, tak jej hovorím "kakaj"...viete, aby sa jej to zafixovalo a keď pôjde na šerbel, aby vedela čo od nej chcem...či???? 😀

no, už zostáva len to zagrckávanie..... 😒

áá ozaj, bola som sa poradiť s dokym na gynde...že ako s tou mojou konizáciou....tak sme sa dohodli, že pôjdem v januári....tak som taká šťastná, to už bude maličká aj na príkrmoch, takže nebudem musieť odsávaať mliečko alebo maximálne dve dávky.... 🙂

jennna
17. sep 2009

ninuš....ale bude to v pohode, že? ja som vraj mala tiež ako dieťa...

lucia32
17. sep 2009

aj ja sa lúčim, o chvíľku odchádzame kuknúť babku...zatiaľ pá...

reilyy
17. sep 2009

😀 dobre jej hovoris jenn 😉 to bude vediet co ma robit 🙂

jennna
17. sep 2009

😀

brinzulka
17. sep 2009

som sa zabudla na farme 😀

brinzulka
17. sep 2009

prosim....doktor od
klbov sa ma pyta, ci nase dieta udrzi hlavu...to ako spolu ide?

inneska
17. sep 2009

hello 🙂

boli sme už naobed doma z urologie, ale erik bol hladný, potom sa 2x total zgrcol, tak sme prezliekali a potom som ho uspávala a zaspala som pri ňom tiež 😀
na urologii sme dopadli dobre 🙂 má len tu kožtičku kratšiu, ale inak v poriadku, máme prísť na kontrolu o rok a uvidí sa, možno sa to vyvinie tak, že ani nebude zákrok potrebný 🙂 tak som zase spokojnejšia 😎

inneska
17. sep 2009

a ste sa dnes rozkecali 😀 😀

nina...my ideme vo štvrtok na kardio s erikom, preventívne 🙂

ven...no som sa nasmiala na tvojom požiarnickom príbehu, aj ked tebe asi vtedy do smiechu nebolo 😉

jennka...aj my sa trápime s grckaním, tento týždeň akosi vo velkom...ak neprestane do konca týždňa, tak skočím k dokimu 😒 a dobre ste sa dohodli, dianka už bude väčšia, tak bude jednoduchšie to absolvovať 😉

brin..to netuším ako ide spolu 😕

inneska
17. sep 2009

ja som prišla a tu nikto zase 😠

jennna
17. sep 2009

ahojky, ja som tu s diankou 😉

jennna
17. sep 2009

a kakíme asi... 😀

jennna
17. sep 2009

a už je plná plienka... 😝

nina41
17. sep 2009

Jennnka všetci moji synovia maju šelest aj ja,Jakubko ma taky šelest čo už mu nezmizne,ked plače tak je modry v tvary.Vpondelok idem aj na hematologiu zo sebov aj s Jurkom.

inneska
17. sep 2009

erik dnes ešte nekakal...tak čakám, kedy to príde 😀

leniccka
17. sep 2009

baby moja mala este stale spi... asi si dobieha to divadlo co vcera pred spanim predvadzala 😉

inac ahojte vsetky 😀

leniccka
17. sep 2009

a co vsetky prebalujete zakakane deturence????
moja sa vcera na 10 den pokadila, dokazala to sama bez rr, lebo toho sa ja bojim 😒
a dnes je taka spokojna a vecne hladnaaaaa 🙄 ja neviem kde sa to do nej vmesti tolko mlieka?! 😨

jennna
17. sep 2009

leni ahoj.....ja som zbadala zmenu, ako začala Dianka častejšie papať alebo je to tým gastrotussom..neviem...alebo sa to jednoducho samé napravilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre