Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

leniccka
17. sep 2009

cauko jennn, a co je ten gastrotuss???
lebo moja piskotka sa viac mrvi ked nekaka a teraz je kludna po vcerajsej nadielke... ale cim dlhsie nekaka tym viac sa mrvi a puci 😒

leniccka
17. sep 2009

ja som zacala davat v noci zase sab simplex, tak sa mi zda trosku lepsie ale pokakat sa z toho neda ☹

leniccka
17. sep 2009

a papame aj my vela, akurat som sa tu asi predvcerom rozculovala ze sa nemozeme od domu vzdialit lebo skoro kazdu hodinu cez den a v noci sme od polnoci hore kazdu 1,5 hodiny

jennna
17. sep 2009

leni to pznám, presne to sme mali...

gastrotuss....sa dáva po jedle...je to pálenie záhy a zagrckávanie.....

idem ja trošku ešte von s malou, nech sa jej lepšie v noci spinká....

leni, kedy dáme spicha????

jennna
17. sep 2009

dianka papá tiež každé dve hodky...ale v noci je to okey....niekedy len raz je hore...občas dva krát....ale spinká dobre...klop klop..

papa

leniccka
17. sep 2009

jennn kedy povies, tak sa dovalim do mesta alebo do eurpy, aj dnes som tam bola a fajne som cestou zmokla 😠

aj moja spi ale musi sa najest, a ked pocujem ako jej skvrka v brusku... no hroza
mne piskotka zaspala okolo 13,00 a este furt spi... uz som sa aj ja stihla vyspat, aj drahy a mica furt chrni 😉

josifek
17. sep 2009

už jsme zpet a malá jěště pořád chrní v kočárku, už 4 hodinu 😀 stavili jsme se v tescu a mrkli co tam maj a měli jen bylo všechno v modrém 😉 ale koupila jsem dvě červený bodynka za 75 kč 😀 😀 😀 😀

monr
17. sep 2009

josi, aj to je niečo, nešla si zbytočne 😉

ja som bola dnes konečne zaniesť papiere na peniažky, a pokecať s kolegynkami, malú ponaťahovali, potom vrešťala, bo nevedela zaspať, no sranda. bola som ako atrakcia v šatke. celý úrad práce kukal po mne. 😀
a potom bola svokra u mňa 😒
no a pobede si Miška ležkala na prebaľovacej podložke, len tak rozbalená a zrazu rana ako z dela, a hovienka mala ešte aj na tvári, celá podložka a bodynko okakané, tak šup s ňou pod sprchu. no sranda.

a rei vitaj späť.

monr
17. sep 2009

a teraz si tu vykecávame a špekulujem pri tom, čo na večeru. asi krupicu. 🙂

reilyy
17. sep 2009

krupicu by som si dala aj ja 🙂
moj maly dnes ma takyto rezim: vstane, naje sa, hodinku sa pohrame, zalomi, spi 3 hodky, v klude bez placu a dlheho uspavania 😕 je to pocasim alebo ako?

reilyy
17. sep 2009

a vies co? idem si ju navarit kym maly spi 😉

josifek
17. sep 2009

ahojky Rei a monr, chtěla jsem spíš něco pro sebe ale nic se my nelíbilo a tak jsem vytáhla fialkové šaty na něděli jdeme na vítání občánků 😀
My jsme přešli na pohankovou kaši s kakaičkem , je to jen do teplého mléka a je to raz dva hotové, a miluji to s jablíčkovou přesnídavkou 😝

reilyy
17. sep 2009

pohankovu kasu kupim de? pohanku maam rada 🙂
ja si na seba radsej nic nekupujem...ked sa vidim v zrkadle jak mi je vsetko male a vyzeram jak slon indicky tak mam dost 😝

monr
17. sep 2009

rei, len sa napapaj 🙂
josi, a nevieš ako sa robí ovsená kaša? ja kupujem v sáčku, takú čo len zalejem vodou, ale je to drahé a ovsené vločky máme vždy, by som si urobila.

inneska
17. sep 2009

zase sme sa dogrcali ☹ ak sa to do pondelka nezlepší, tak idem k dokimu...posledné 3 dni sú katastrofa, ani spať nechce 🙄

inneska
17. sep 2009

som ho nechala vyzlečeného, bo už ma nebaví prezliekať...dnes 4 bodynko...a už grcá zase ☹

josifek
17. sep 2009

Monr uplně jednoduše vaříš v mléc nebo vodě do rozvaření a pak ochutíš 😉 Rei já ji kupuji ve zdravé výživě ale měli ji i v kaufu
Inesko to je ale smůla snad se to zlepší a co dávat plenku kolem krčku nebo bryndáček

monr
17. sep 2009

inn, snáď vám to prejde
josi, dík, skúsim uvariť a dochutiť.
ideme teraz s malou kuknúť "bez servítky" a potom si skúsim uvariť tú kašu na večeru.

josifek
17. sep 2009
josifek
17. sep 2009

Monr my ji vaříme a chutná nám 😉 Dávam do ní i sušené ovoce a medík a nebo ji jen zamíchám s marmeládou 😝

voskovka
17. sep 2009

ahooojte..poslušne hlasim..dnes rano som dostala červenu...kuuuuurna ma boli bruch jak blazon..... 😒

josifek
17. sep 2009

Vosky já to mám už zasebou a to plně kojím 😀 jinak ahojky 😀
dala jsem nové otečky do alba kuknitě
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

voskovka
17. sep 2009

tak to joooo.....ja som kojila 3tyždne..... 😒 tak sme dve už s tymi mrchami?????kto sa k nam prida čo? 😀

josifek
17. sep 2009

🙂

beruska113
17. sep 2009

Baby ja len doplním z rána,
na tie biele flaky v ústach, že soor, ako som zistila dávam nizoral pol tabl a po jednom vytretí je to fuč. Ale kamoška, silná moheopatka mi poradila borax vodičku, vraj fajná, že ona by nizoral nedávala, že pliaa jak svina.
y sme boli s Lukim o dokiny, má zapálené očko a je nejak uplakaný, ale plače ked nespí a dnes spí celý deň . normálne mám strach, že sa mu režim obrátil . Asi ho skúsim zobudiť na kúpanie, bo neviem, čo bude v noci robiť.

anavi85
17. sep 2009

ahojte,
nas Adko je chorucky 😢 , uz treti den ma silne sopliky, druhy den ma teplotu a kasle...tak sa poctivo liecime, snad mu to prejde cim skor...strasne s nim trpim
inak uz vazi 5,3 kg, takze pribral 2kg a narastol 10 cm, to bude obor 😀

reilyy
17. sep 2009
josifek
17. sep 2009

Rei hihihi 😀

mifinka
17. sep 2009

Hoj ženyyy,
jako už su na mrtvicu, každý chce přes den jíst snad co hodinu, a to jako fakt že jíst, ne jen že by si cucl. V noci je dobrý, krásně spí, přes den skoro vůbec, furt má jen ten cicek u pusiny, už mám normálně chut se vším švihnout a přjít na UM. Jako jsem dnes byla 2 hodiny venku a z toho mi hodinu vysel na prsu,. Pomoc, proč to to naše dítě jen dělá? 😠

reilyy
17. sep 2009

mifi..... je to proste chlap 🙄 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre