Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
16. okt 2009

ani: ake mile poucne videjka 😉 pustim tomasovi... inak teraz bezi bambulka ako vecernicek, ja to teda nemusim, ale tomas s otvorenymi ustami na to cumi.... vcera boli zazracne slovicka prosim a dakujem, tiez poucne, ale nase dieta ich daaaavno pozna 😎

brinzulka
16. okt 2009

ahojte babuse..
vcera siel nahodou rozparvkovy pribeh. o oveckach a internete...sme sa sulali..ako s ovecka oholila vlnu na miestach, kde mala prsia a odoslala baranovi...siel okolo jeho PC iny baran a ten to rozoslal ovciam...zaver bol, ze nemame kde komu...cokolvek posielat a hlavne v spodnom pradle, prip.aj bez pradla 😀 😀 ale poucna rozpravka o valachoch a ovciach s PC

riusik
16. okt 2009

ahoj brin, deti spia?

brinzulka
16. okt 2009

riu...nespia
david pozera v piatok na stv 1 mini talent...s otvorenymi ocami tie deti hlta...ale myslim, ze nakolko spat nechce ist..tak sa dozije prveho vystupenia a ostatne prespi...
a malinky sa po mne liepa...jak mala opicka

lucia32
16. okt 2009

ahojky...na klbikoch všetko fajn, vraj na 1 🙂 V decembri ešte jedna kontrola...
Brin a kde to šlo? Lebo ja som to kukenzi na www.ovce.sk

riusik
16. okt 2009

moja alexandra spi od jedenastej, prave premyslam ako to urobim, ked budem musiet ist po tomasa, mi to akosi nevychadza 😒
ako poznam deti a ich nepocopitelne dobijanie energie, tak by som sa nedivila, ak by davidko vydrzal pozerat cely minitalent...

riusik
16. okt 2009

lu: super 😵

traktor
16. okt 2009

http://www.facebook.com/profile.php?id=10000018..., ani obliekla som takto, na to deku ... 😉

brinzulka
16. okt 2009

luci...hej to je ono...neviem..nieco slovenske...alebo ceske...netusim, kde to bolo zapnute...
my mame v kociku hodeny taky tenucky fusak latkovy...akoze jesenny...a na to som si hodila aj deku

ani3012
16. okt 2009

ahojte babule.Tak sme práve prišli a už máme doma dievčatko.Boli sme prepichnúť uška.Tak strašne plakala,ale už to máme za sebou.Dúfam,že nebudú problémy a ušká nebudú hnisať.Dala nám mastičku bactroban a vymývať máme repíkovým čajom

ani3012
16. okt 2009

http://tvnoviny.sk/bin/tv/?media_id=2096513
po tomto videu aj rozmazane vidím...

traktor
16. okt 2009

ani to je strasne video , az mi je zle............................................

traktor
16. okt 2009

ani tak gratulujem ku dievčatku 😀 😵 😵 , ja somnedavala nic pri dievcatach, dokyna kazala len dat na vatickulieh a tym prejst...teraz su uz modernejsie veci aj masticky.... 😀

ani3012
16. okt 2009

ale tak som rada,že Patrik bol chlapec,inak by som malej prepichnúť nedala.Ale že vraj je lepšie nastreliť.Ale zase lekári tvrdia,že lepšie prepichnúť.Tak ja neviem.Ale už mi to môže byť jedno 😀 😀 😀

mifinka
16. okt 2009

Fuj hnusné video... Nedávno jsem četla něco podobného a jestli je to ono tak se miminku nic nestalo.. Ale ještě větší hnus je že jí pomáhá jen jeden člověk.. I když zas na druhou stranu, na co jsou na kočárkách brzdy? ? ?

ani3012
16. okt 2009

to vieš v tom šoku ! Ja by som odpadla,niečo také vidieť a keby to bolo moje....Už som si Evičku vystískala,keď som si to predstavila,že by tam mala byť ona.Aj keď sa nič nestalo,tie minúty bezmocnosti.....

traktor
16. okt 2009

len co ma zarazilo, tak ta nevsimavost ostatnych ludi.... 🙄

josifek
16. okt 2009

No holky to je teda síla ale kluk má prý jen bouly na hlavičce a to díky tomu že bylo v kočárku pripoutané
Traky kukni my budeme krásné u Vánočního stolu 😀
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4119120

josifek
16. okt 2009

Jinak Vojtíškovi blahopřejeme k zítřejšímu čtvrt roočku a i ostatním mimiskám my se už zvedáme a jedeme na chalupu krásný víkend všem papa 😵 😵 😵 😵

jennna
16. okt 2009

ahojky...je tu niekto????

tak Dianka dnes nevydržala ani raz nepapať viac ako dve hodiny....väčšinou po hodine a pol pýtala...cecíčky skoro nestíhali.... tak som zas nahodila homeopatiká.... ☹

chcem sa vás opýtať.....chystáte sa po ukončení 4.tého mesiaca začať s prvými príkrmami??? ja hej....akurát si idem vygoogliť "prvé kašičky????"
chcem len vedieť, čo si o tom myslíte??? ja už len preto, že pýta tak často papať...keby sme to mali ako zo začiatku, že každé tri hodinky, tak by som o tom nerozmýšľala do pol roka.... hm.... 😒

ani3012
16. okt 2009

ja len toľko za kŕmenie,že si budem užívať,pokiaľ bude môcť papať len mliečko,lebo potom už budem len v kolotoči varenie,pranie,žehlenie,prechádzky....
Teraz aspoň nemusím myslieť na to,čo variť malej.Stačí,že musím myslieť na zbytok rodiny.
Evička síce ma UM a mal by som začať od štvrtého,ale kedže je o 8 týždňov skôr,tak začínam v šiestom mesiaci.

ani3012
16. okt 2009

inn,porozprávaj sa s pediatričkou,ona by ti mala poradiť najlepšie,lebo Erička aj pozná.Ale pokial ti priberá-prosperuje,tak by som sa snažila kojiť aspoň do 6 mesiaca prép. začať dokrmovať aj UM.
A v noci ti ako spinká ?

jennna
16. okt 2009

http://www.bugy.sk/static/produkt/8624

takúto som myslela...len nechápem, prečo je tam napísané, že mliečna kaša a v popise, že nemliečna...tak si vyber...

traktor
16. okt 2009

jennn ta je velmi dobra, a zacni ryzovou... 😉

traktor
16. okt 2009

a pediatricky bysom sa napytala/ nic v zlom, moja skusenost/ oni sa riadia normamy....kazde dieta je ine, kazde inac opapa, preto ako somuz vcera pisala ak je hladne tak predsa nebudes cakat 3 hodiny / odporuca sa pri UM/ adieta ti zajdeod placu....takze ak jediankavecnehladna tak kludne zacni aj od toho ukonceneho4 mesiaca, mozno jej budestacitlen raz za den pridatkasicku, mozno len raz za tyzden...mozno nebude chcietvobec a ostane len na tvojom mliecku.zacinaj vzdynaobed, nikdynie vecer, aby si videla reakciu, ci jej to sadlo alebo nie, po kasicke ponukni cajik alebo vodicku...

malka18
16. okt 2009

ahojte..moje slniečko už spinkáááá... 😀 😀 som zvedavá dokedy..ked je reč o prikrmovani tak zachvilku to čaká aj nás my sme od narodenia na UM 😉

traktor
16. okt 2009

je to mliecna kasa ale davas do nej vodu a nie mlieko, mlieko uz obsahuje.... 😉

traktor
16. okt 2009

je jedno ci UM ci kojene dolezite je ze ste spokojny....rastiete, priberate... 😉

malka18
16. okt 2009

ženy no chcem sa opýtať:
traky ty si pýtala že sa zajde od plaču to čo znamená..tomu výrazu nechápem ??? asi som nechápavá ?? 😕

traktor
16. okt 2009

malka to sa tak hovori, ked babetko velmi, velmi place...to netreba tak nechat, niektore babulkys toho placu az chytaju, dych...musis im fuknut do tvare....niektore deticky proste potrebuju papat po hodine a pol a ked maju vydrzat jest az po 3 hodinach, je to pre neutrpenie....ved aj mi jeme ked sme hladny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre