Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
21. okt 2009

ahoj josi
A ty už chodíš do práce?

ani3012
21. okt 2009

toto odporúčam prečítať s vreckovkou ! 😢 😢 😢

Farmvilláčky možno čítali

Z práce se žena vrátila pozdě, unavená a podrážděná, když zjistila, že na ni její šestiletý syn čeká u dveří.
SYN: "Mami, můžu se tě na něco zeptat?"
MÁMA: "Jistě, na copak?"
SYN: "Mami, kolik vyděláš za hodinu?"
MÁMA: "Do toho ti nic není. Proč se mě na to vůbec ptáš?", odpověděla žena nazlobeně.
SYN: "Jen to chci vědět. Řekni mi prosím, kolik si vyděláš za hodinu?"
MÁMA: "Když to musíš vědět, tak je to 100 korun na hodinu."
SYN: "Ach jo," povzdechl si chlapec se svěšenou hlavou.
SYN: "Mami, můžu si půjčit 50 korun?"
Matka byla bez sebe, "Jestli ses ptal jen proto, že si chceš půjčit na nějakou pitomou hračku, nebo jiný nesmysl, tak odpochoduj zpátky do svého pokoje a jdi spát. Přemýšlej o tom, proč jsi tak sobecký. Já se v práci nedřu jen pro nějakou dětskou lehkovážnost."
Chlapec potichu odešel do svého pokoje a zavřel za sebou dveře.
Žena usedla a chlapcovy otázky ji rozzlobily ještě víc. Jak se ji může takhle ptát, jen aby dostal nějaké peníze? Asi po hodině se žena uklidnila a začala přemýšlet: Možná, že na něco opravdu těch 50korun opravdu potřeboval. A moc často si o peníze neříkal. Žena přistoupila ke dveřím do chlapcova pokoje a otevřela je.
"Už spíš, synku?" Zeptala se.
"Ne, mami, jsem vzhůru," odpověděl chlapec.
"Přemýšlela jsem, možná jsem na tebe zbytečně vyjela," řekla žena.
"Byl to dlouhý, úmorný den a já si na tobě všechno vylila. Tady máš těch 50 korun, které jsi chtěl."
Malý chlapec se posadil a usmál. "Ach, mami, moc děkuju," zajásal.
Pak sáhl pod polštář a vytáhl pár zmuchlaných bankovek.
Žena viděla, že už nějaké peníze má a pocítila, jak se ji znovu zmocňuje hněv.
Chlapec spočítal všechny své peníze a pak pohlédl na matku.
"Proč chceš víc peněz, když už nějaké máš?", zabručela matka.
"Protože jsem neměl dost, ale teď už mám," odpověděl chlapec.
"Mami, teď mám 100 korun. Můžu si koupit hodinu tvého času? Prosím, přijď zítra dřív.Mohli bysme spolu večeřet."
Žena byla zdrcena.
Objala svého malého syna a prosila ho za odpuštění.
Tohle je jen kratičká připomínka všem, kteří v životě hodně tvrdě pracují. Nenechme nám čas protéci mezi prsty, aniž bychom jej strávili s těmi, na kterým nám opravdu záleží, které máme v srdci. Nezapomínejte sdílet váš čas v hodnotě 100 korun s někým, koho opravdu milujete. Zemřeme-li zítra, firma, u které pracujeme, si za nás najde náhradu během několika hodin. Ale rodina a přátelé, které opustíme, budou cítit ztrátu po zbytek života.

josifek
21. okt 2009

ahojky Ani jojo makám sice většinou z domu ale asi 3-4 do měsíce musím jednu šichtu zvládnout v závodě 😉

zmurkaz
21. okt 2009

Aj moja malá spí od 13:00 ... sa jej nečudujem, keď už tretí deň má noc od 00:30!!! Ale teraz to nejako riešiť nebudem, lebo Jurko má angínu, tak keď je jeden hore - druhý spí a naopak - tak nie sú veľmi spolu.... Ale je to dosť náročné...

zmurkaz
21. okt 2009

A čo vlastne robíš Josi... a s tou prácou ... v dnešnej dobe sa treba dobrého miesta držať!!!!Ja som tak prišla o robotu keď som bola na materskej s Jurkom... keby muž nevykrýval väčšinu nášho príjmu, asi by som išla tiež do práce...

zmurkaz
21. okt 2009

A ešte - je rozdiel zarábať a zarábať... a prísť domov, vynadať deťom atď ... každý deň... alebo je zlá nálada raz za čas... veď ani deti ju nemajú super každý deň.... a ... a... a... je toho veľa... tento príbeh je len taký ciťák ....
toť teda môj názor...

ani3012
21. okt 2009

aj segra chodí do práce.Maminka varuje malého.Nema prácu na doma,ale chodí do firmy a tam pobudne 2 krát do týždňa po 4 hod.
Ja by som tiež brala prácu na doma.Aspoň by som lepšie využila čas....

ani3012
21. okt 2009

zmurky,tam ide o princíp.To dole je vlastne to ,o čom je ten príbeh. Ale sa mi to páčilo,ako je to napísané a v podstate majú pravdu.A týka sa to aj mňa.Len s tým rozdielom,že niektoré baby chodia do práce a zarábaju peniaze a ja chodím na farmu a zabíjam čas...
Tuším ma osvietilo....už som skončila s farmou

josifek
21. okt 2009

Zmurky vedu bandukluků u mašin jsem mistrová ozděluji práci materiál a dělám i jiné věci 😉 jojo místo si musíš hlídat 😀

ani3012
21. okt 2009

josi,ty sa obklopuješ samými chlapmi ! Ešte že máš Simonku 🙂

josifek
21. okt 2009

Ani jojojo samý chlapy mám kol sebe, ale mě to vyhovuje 😉 oni lépe poslouchají 😀

zmurkaz
21. okt 2009

josi - 😀 😀 😀 - to ti je dobe! Aj mne sa lepšie učí v chalanských triedach - nie sú takí umrnčaní ako baby 😀 😀
Ani - gratulujem! 😵 😵 😵

zmurkaz
21. okt 2009

aaaaa - už mám malú hore - hlad nepustí 😀 😀 😀 😀 -tak ideme mať deň 😉 - pa - ale ešte nakuknem

josifek
21. okt 2009

Zmurky příjemné papkaní 😉 my jsme teď dopapkali už ležíme po hrazdičkou a povídáme 😉

jennna
21. okt 2009

ahojte.... 😕 😕 a kdeže ste všetky????

neviem, čo sa včera stalo, ale Dianka po kupkaní a napapaní spustila plač....a plakala až do deviatej, z toho som jej dávala papať o ôsmej a o deviatej už zaspala na cecíku.... či bola hladná alebo čo..??? ale asi od štvrtej pýtala papať po hodine a následne sa riadne dogrckala.... si myslím, že ju bolelo bruško a ona si to plietla s hladom, či nie??? ale potom už spala celú noc krásne...bola hore o pol štvrtej a už len o pol ôsmej....

dnes už bolo všetko v poriadku.... celý deň bola zlatučká... papkanie po dvoch hodinách....a stále by len sedela a ked nie je po nej...tak normálne chytá nervy... 😀
neviem koľko váži....ale už na nej vidno ako sa nám puckatie....

ako sa máte,???

zaujímalo by ma... neviete niekto niečo o "zrníkovcoch???" 😕

lucim
21. okt 2009

dobry vecer 🙂
tak aj my uz sladko spinkame, dnes bez reptania a rychlo. 🙂
ahoj jennka. to mala dianka asi len zle popoludnie a uz sa jej urcite ulavilo, ked uz spinka.

my sme dnes behali s kamoskou po trnave, kupili sme darcek pre kamoskinu ochvilu narodenu Ninku, matkovi ciapocku, tatinovi 2 mikiny a nejake tie plienky a sampony. pekny den bol . a ked sme sa vratili, matko sa len rehnil. a tiez by len sedel, keby mohol. jaaaak sa taha. 😉

jennna
21. okt 2009

lucim...zlatušíkovia sú to tie naše mrňúse... hlavne , ked neplačú a stále sa smejkajú, že???

lucim
21. okt 2009

jennn presne tak ako hovoris ... a kazdy den ma fakt prekvapuje niecim novym. 🙂 dnes si chytal rybicku vo vanicke, vcera nasiel hrkalku na brusku a oboma ruckami si ju zobral ... 😉 a lyzicka je teraz naj hracka

nina41
21. okt 2009

Ahojte 😵 nas zajtra čaka očkovanie a poradna,,

inneska
21. okt 2009

večerík 🙂

tiež už spinkáme, ale verím, že ešte sa zobudíme 😅

jennka..eričko to sem tam tiež spraví..nevie kedy má dosť a potom sa dogrcká 😝 a tiež by sedeeeeel 😀 o zrnikovi som našla len to, že stále čakajú na transplantáciu...a potrebuje matejko pribrať ešte 2 kilá aby mohol absolvovať operáciu...má len 3 kilečká a musí mať 5kg ☹

lucka...tak nákupy boli úspešné 😉 a maťko je šikulko veliký..aj eričkovi ked niečo položím na hrudníček, tak hned to chytá a pchá do pusinky..viď video 😀

https://www.youtube.com/watch?v=M53XcNBm7MU
riusik
21. okt 2009

ahojte slniecka 😵
moj P dnes nemal byt doma, aspon mi to avizoval rano, ze daka konferencia ci co... tak ako sme isli s tomaskom zo skolky, zavolal svojich dvoch kamaratov k nam sa hrat... jeden z kamaratov ma jeden a pol rocneho brata a mama druheho je tehotna... a zrazu kluce vo dverach... P skoro vykotilo, ked zbadal troch skolkarov nahanajucich sa po byte pokrikujuc rozne hesla a do toho sa tmolilo este stvrte dieta a alexandra na rukach 😀
povedal, ze je to este horsie ako keby ma pristihol s milencom 😅

lucim
21. okt 2009

jaaaaaj inn to je ina laska s mojkacom 😀 🙂 😵 my takto mojkame macinka lennyho, mojkadlo a secko objimatelne, aj plienku dokonca. 🙂 oni su taki zlatunki, aj ked do tej pusy davaju vsetko, najradsej moju ruku. 😝

traktor
21. okt 2009

ahojte, erik sladky ako vzdy, lucim super den, aj ja sa chystam , cakam na pocasie, a na postarku kym donesie objednane vecicky 😀 , riusik to je dobra forma antikoncecie, a jennn tak uz z dianky nebude modelka ked sa nam tak okruhly, a nina neboj deti to zvladaju lepsieako my...no zabudla som este na niekoho? 😀 😀

traktor
21. okt 2009

josi prijemny rozhovor a zmurka dobre ranko 😀

traktor
21. okt 2009

a matko ako vzdy, spinka, papa, prdka kaka - tod cely nas den...medzitym daky rozhovor, aby sa nepovedalo.... 😀 😀 😀 a asi sa mu nieco krasne sniva lebo sa nahlas smeje zo spanku 🙂

inneska
21. okt 2009

riuš...asi to bol väčší šok, ako ked v máji mal v byte 3 tehule v 7 mesiaci 😀

luci....je to krásne, ako ho zameria očkami(alebo hocičo čo drží) a potom s velkou vervou sa do neho pustí a cucá a cucá 😀 vždy je taký premočený 😀

traky...u vás chodí poštárka po nociach?? 😀 😀

inneska
21. okt 2009

erik nekakal 3 dni...ale včera začal...3x plná plienka, dnes 2x 😀 som zvedavá čo zajtra...a to papá ten nutriton...som sa bála, že sa nevytoto 😅

riusik
21. okt 2009

inn: erik milucky 😉

traky: to mas pravdu... antikoncepcia ako sa patri 🙂 ale zasa malo to nieco do seba, deti su radost 😵

lucim
21. okt 2009

inn som si to pustila este raz, je rozkosny... musim aj ja natocit ozizlavanie, ma to zatial nenapadlo. 😀

traky si si robila poznamky? 😀 😝 😵

riusik
21. okt 2009

inn: presne ako pises, aj on to povedal 😉 tak som mu hned pustila tvoje videjko, aby videl, aky krasny chlapcek bol skryty v tom velkom brusku... chvalil 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre