Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
18. nov 2009
zaba2707
18. nov 2009

ahooooooooooojteeeeeeeeeeee tak sme doma, dnes sme sa cely den tuulali

majkas supiiiiiiiiiiiiiiis to stretko velmi sa uz teskam 🙂

lucimka plienocky su kupene

btw v tescu ma byt akcia na huggies vel. 4 kus vychadza 4,82SK my huggies nepouzivame tak len pre info tym co ich mozu 🙂

zaba2707
18. nov 2009

idem porobit poriadok vecer sa ukazem

lucim
18. nov 2009

nbmmmm bb jhbnnn scvvt

celu klavesnicu mam zaslintanu 😝 😝

ani, tam som kukala, ale ked priratam postovne, tak to by som musela vziat vela, aby to bolo super vyhodne.

lucim
18. nov 2009

zabi gabi dnes som tie huggiesky citala v letaku, my tie premium mozeme, 🙂 ale uz mame tie pampersy, a diiiiiiiiiik 😵

brinzulka
18. nov 2009

bola som pozriet alany...vychadzaju na 5...aj daco...
a tutaj...aby ste na nas nezabudli:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inneska
18. nov 2009

jé, brin..aj my máme tú kefku a masírujeme o dušu 😀 tiež žltú 😉

jennna
18. nov 2009

hojky ahojky.....ako sa máte????

my máme nové, že v noci nejak často papáme...prvé spanie 6 hodín a potom každé dve hodky....od piatej, už džavoce vo veľkom, tak ju preložím ku mne a snažím sa ešte o spánok...a Dianka mi pri veľkej debate pchá prsty do nosa a tááák...no pre ňu veliká sranda....a ja unavko...no nezvyk...
dnes sme mali druhú hodinku plávania....ku koncu bol plač, lebo zlatíčko nestihlo pospinkať pred "hodinou"...tak bola strašne ospatá....ked sme už na záver vyliezali z bazéna, úplne odpadnutá mala hlávku položenú na pleci...čo ona je furt čiperko s vypleštenými očami....
dnes sme dali na obed "Sunárek"...hruškovo-banánový....zjedla celú polovicu ..cca 100g...veľmi jej chutil...a na skúšku som jej pred kupkaním dala ryžovú kašu...a po kupkaní dudku...či bude v noci lepšie spinkať..uvidíme...

adka12
autor
18. nov 2009

Ahojky Jennka, tak mne Saška dnes zaspala už ked sme vyšli z Dixonu a spala do tretej 😀 😀 😀
Dnes ju to riadne zmohlo 😅
Ja som jej začala na večeru dávať kašu takú riedku do flašky a zaberá to - spinkáva tých 8-10 hodín v kuse. Teraz je ešte hore, sme sa kúpali a nacvičovali "Sašká áááááááááá šup" 😀 😀 😀

jennna
18. nov 2009

aj my sme cvičili..."Dianka ááááá šup".... 😀 😀 😀

mne zaspala v autosedačke a doma som ju v tej kozmonautistickej kombinéze preložila do postieľky a bola tvrdá....

no som zvedavá ,či tá kaša urobí zmenu.....

adi...ale ja mám tiež dosť z toho bazému...myslím, že je to trochen posilka aj pre nás... 😀

adka12
autor
18. nov 2009

No to určite, ja som si musela lahnúť k malej na chvilu ked sme prisli, lebo som bola aj ja hotová 😀

jennna
18. nov 2009

booože ...ale som sa nemala vidieť v tom zrkadle pred sprchami....doma to tak nevidno!!! 😀 😀 😀

vy tam všetky také chudesky!!!

adka12
autor
18. nov 2009

ale kdeze, ja mám ešte 6 kíl navyše a pekne to cítim. Staré veci ešte neoblečiem 😠
Nohavice vôbec a tričká ked oblečiem, tak ich mám nad pupok 😀
Ale mna to nejak netankuje, však už som mamina a nemám 15 😉

zaba2707
18. nov 2009

lucimka nie je zaco 🙂 v pohodicke

ahoj jennik ... takze vy sa uz takto vo velkom prikrmujete??? Nam nasa dokina povedala, ze o tom sa budeme bavit, ked bude mat maly 5,5 mesiaca 🙂

zaba2707
18. nov 2009

dnes som maleho pred kupkanim vazila mame 6020g 🙂 tucko maly

pocujte aj vase deti tak nenormalne nahlas vykrikuju ... maly je pod hrazdou a tak reve ze vlastneho slova nepocut v nasom byte

zaba2707
18. nov 2009

a popritom dava na poradek hrkalky na hrazde tak to je tu normalne ramusu jak neviem kde ... namiesto toho aby tu bolo uz tisko pred nocnym spinkanim ... to nehrozi 😅

adka12
autor
18. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... kuk 😀
Ahoj Zaba a kojíš? Tiež pekná váha... Aj naša Saška mala tolko v 3 mesiaci, teraz máme skoro 7,5 kg 😀
No ale čo... nedám jej jesť ked je hladoško 😅

zaba2707
18. nov 2009

no my mame o dva dni 4 mesiace 🙂 kojit kojim sice tak zvlastne ale bojujem ... stale mlieko iba odsavam, maly mi uz vyse mesiaca a pol prsnik absolutne odmieta ... takze odsavam a on ho pije z flasky a jeden krat do dna vacsinou je to vecer dostava Nutrilon, to v tie dni ked mu moje mliecko nestaci

zaba2707
18. nov 2009

juuuuj super fotky z toho plavania ... nas Fifo ma este stale trosku sople .. tak sme plavanie neriesili, ale chcela by som to ... asi ale az ked bude starsi vo februari .. plavat mozu chodit uz aj taki vacsi drobci nie?

adka12
autor
18. nov 2009

No saska má v nedelu 5 mesiacov a chodí tam s nami aj 10 mesačný chlapček 😉

voskovka
18. nov 2009

achooojte....tak sa hlasime živy a zdravy...ihalovať sme inhalovali,už sme ok...včera sme boli s mm v bešeňovej vo vip..som ta videla asi 10chlapov s holym prirodzenim..prevadzkarka na nas,tak dole plavky a šup šup plachtičku,a do bazenov nahy....tak ja som sa nevyzliekla...som asi šalena nie tam ukazovať poporodne brucho a celulitidu...
bola som v saune ale samo s plachtou..mm sa vyzliekol,tak bol aj v bazene...🙂
no a potom sme absolvovali inhalacie bylinkove,mentolove,solne,a rimske..bolo fajn,až na to že som mala stale pocit že kto si čaka nech sa vyzlečem a bolo mi trapne medzi tymi holatymi ludmi..
potom ma vymasiroval užasny maser....joooj...to boli ruky.... 😝 (mlsný....)
inak ak to bude toho 12steho priletime s detmi a smm... 😀

samayka
18. nov 2009

KEDY? ... 12.DECEMBER 2009 od 14.00
KDE? .........Restauracia OAZA pri Velkom Drazdiaku v Petrzalke http://www.oaza-drazdiak.sk/sk/O-nas#1

Parkovanie je zozadu restauracie, hned za parkoviskom pre Ustav lekarskej kozmetiky, autom treba ist ako na Antolsku do nemocky, len neodbocit doprava na parkovisko nemocky ale dolava a potom len rovno a rovno a rovnoa a ste tam

KTO?
zaba2707 ........ aaaanooooo
lucim ..............ano
riuska .............ano
samy a sýkorka.... anooooooo
alex
babyzuz
zuzinaaa
majkas ..........ano
susy
fibi
ani .........nóóóóó

voskovka
18. nov 2009

KEDY? ... 12.DECEMBER 2009 od 14.00
KDE? .........Restauracia OAZA pri Velkom Drazdiaku v Petrzalke http://www.oaza-drazdiak.sk/sk/O-nas#1

Parkovanie je zozadu restauracie, hned za parkoviskom pre Ustav lekarskej kozmetiky, autom treba ist ako na Antolsku do nemocky, len neodbocit doprava na parkovisko nemocky ale dolava a potom len rovno a rovno a rovnoa a ste tam

KTO?
zaba2707 ........ aaaanooooo
lucim ..............ano
riuska .............ano
samy a sýkorka.... anooooooo
alex
babyzuz
zuzinaaa
majkas ..........ano
susy
fibi
ani .........nóóóóó
voskovka........pravdepodobne🙂

samayka
18. nov 2009

tak sa hlásime, trošku neskôr ale predsa... z poradne som išla rovno k maminke mojej zlatej úžasnej neskutočne chápavej a láááskavej.. povedala mi že ona bude eluške za dve babky, keď sa tá druhá neumúdri 🙂))))) ja ju lúúúbim... cmuk maminka moja.

no a v poradni: sestrička vycmučkala elinku, že akééé krááásne faldíky 🙂)) máme 7560g/67cm 🙂)))))))))))))
to je cvalko, že?? a to stále len kojíme 🙂)) môj drahý sa smeje, že mám rádioaktívne mlieko.. lebo pred ním som chodila s východniarom, čo vyrastal blízko ukr. hraníc 🙂))))))) - odpustite mu východniarky naše 🙂))

samayka
18. nov 2009

a zajtra ideme plávať 🙂 jenka, ja som mala po prvom plávaní svalovicu. lebo som predsa len vyššej postavy a keď som nechcela aby si eluš máčala len nožičky, musela som sa prikrčiť aby bola vo vode ako ostatné babenka... taký telocvik moja ritka už dávno nezažila...

samayka
18. nov 2009

a tu nikto... fňuk...

tak vám ešte napíšem, že u mamíka bol aj eluškin najstarší bratranček maťko. bol stráááášne zlatý. človek by povedal že od kedy má doma tých dvoch škorcov - bračekov, musí mať bábetiek plné zuby... a on elušku cmučkoval na čelíčko a na líčko. chvílku som ich nechala samých a išla do vedlajšej izby a nenápadko som sa vrátila, tak jej do uška štebotal že aká je zlatučká... a ona na neho vytriešťala kukadlá a smiala sa na neho.. no úžasní boli...

adka12
autor
18. nov 2009

Ahoj Samy, tak to krásne vážite 😀
A koľko mala Eluška ked sa narodila?

jennna
18. nov 2009

hej samy....ja som tiež vo vode rozkročená skoro do šňúry..tiež nie som najnižšia

adka...krásne fotky!!! aj ja scééém

majkas
18. nov 2009

ahojte,

som dosla kuki z ekolko vas pribudlo v tabulke 🙂 A co ste jej odrezali hlavu a patu? no musim to dat na poraaadek 😀

hej inac tu je aj taka tema k tym akciovym plienkam https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

majkas
18. nov 2009

♥♥♥ STRETNUTIE JULOVCIATOK A ICH MAMICIEK ♥♥♥

KEDY? ... 12.DECEMBER 2009 (sobota) od 14.00
KDE? .........Restauracia OAZA pri Velkom Drazdiaku v Petrzalke http://www.oaza-drazdiak.sk/sk/O-nas#1

Parkovanie je zozadu restauracie, hned za parkoviskom pre Ustav lekarskej kozmetiky, autom treba ist ako na Antolsku do nemocky, len neodbocit doprava na parkovisko nemocky ale dolava a potom len rovno a rovno a rovno a ste tam.
Vchod je spredu od jazera, pre kocikove maminky treba ist zlava popri terase, su tam take 2 schodiky ktore sa daju v poho s kocikom zvladnut 🙂

KTO?
zaba2707 ........ aaaanooooo
lucim ..............ano
riuska .............ano
samy a sýkorka.... anooooooo
alex
babyzuz
zuzinaaa
majkas ..........ano
susy
fibi
ani .........nóóóóó
voskovka........pravdepodobne🙂

pripiste sa aj dalsi, vsetci sme vitani 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre