Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
24. aug 2009

my máme od MAMu dudlík, silikonový..cumle ho, tak som iný zatial neskúšala..ale máme ich ešte vela kadejakých 🙂

reilyy
24. aug 2009

inn, kedy ti zacal past konicky\?

jennna
24. aug 2009

rei...neprovokuj.... 😀

a koníčka robí krásneho!!!! aj na brušku...aj na rukách ked ju držím tak trénuje...a tak krásne sa pri tom ksichtíkuje.....
aj vy máte tie babuliatka stále chuť zožrať zo samej lásky????

wydata
24. aug 2009

inn dakujeeem to je fakt fajne asi si dam hneed dve spravit 😀

reilyy
24. aug 2009

😀 hej, ale ja len cez den ked je dobry, v noci ked nespi mam chut mu natrieskat na zadok 😒

jennna
24. aug 2009

inneska perfektný je!!! aj ja už musím pridať fotky ale fotím foťákom a neviem to preniesť do kompu...

inak aj vaše už džavocú???? dianka krásne povie ahoj....a ked jej poviem "krásna"... tak sa tak usmeje do široka.....

inneska
24. aug 2009

rei..na tej fotke má erik 18 dní 🙂

wydata
24. aug 2009

pasenie nam ide ta duda furt nist ... mamin cecok proste nema konkurenta 😀 😝

jennna
24. aug 2009

no včera podvečer, ked sme boli ešte na predvečernej prechádzke, tak mi revčala....von zima, tak som ju nechcela veľmi vyťahovať z kočíka......ale vedela som že to nie je len tak, tak som utekala domkov, zobrala na ruky....a taaaak sa zgrckala...proste ju bolele žalúdoček.....je to len sem tam, že narieka, ale hned sa spotím ako kôň a zvýši sa mi tlak......

reilyy
24. aug 2009

😕 😕 😕 😕 😕 inn, to si mi ani hovorit nemala 😀 😀 😀 kurnik, ja ze povies ze vcera a tvoj pasie uz od porodu 😀 no nic, my sme asi lenivejsi 😝
ja zo svojho krpca neviem dostat ani slovo, ani vetu 🙂 ani praobycajne gaga, alebo gugu alebo tak nejak....ale pocuje dobre 🙂

inneska
24. aug 2009

jennka...džavoceme, džavoceme 🙂 a tiež už sú tie úsmeviky uvedomelé, je to krásne, ked viem, že vie, že sa na mňa usmieva 🙂 a žožrala by som ho hned 😀 a každú chvílu 🙂

jennna
24. aug 2009

ja sa už tak teším na stretko budúce leto.....ked už prídeme s drobcami!!!!

inneska
24. aug 2009

wyd...oni malú stále nejaké akcie...mne chodia infošky mailíkom, tak som stále informovaná 🙂

jenn..občas zostane v brušku nejaká bublinka, ktorá tlačí a treba ju dostať von 🙂

rei...ale erik si v brušku nadbehol nejaký ten mesiac 😀

reilyy
24. aug 2009

😀 no nadbehol si fajne 😉

inneska
24. aug 2009

rei..no ani mne eirk súvislé vety nevraví 😀 😀 proste rôzne hlásky, zvuky vydáva...vie krásne A, B, G povedať 😀 ale ešte stále sú to náhodne vylúdené zvuky 🙂

wydata
24. aug 2009

no a ako to tam mam dokelu objednat som z toho nejaka zmetená... 😠 😅

jennna
24. aug 2009

hej innka...a Dianka nevie grgať....tak má potom vetríky...alebo jednoducho pregrcne.....ale len vtedy, ked sa namykuje.....v noci napríklad papá v polospánku a hned odpadne, takže ani neprgrcne.....

inneska
24. aug 2009

jennka...v noci ani mi negrgáme...a nemáme s tým problém 🙂 za to cez deň zavalí na celú izbu 😀

wyd..no ono to nieje len tak objednať..nahepšie je ked si stiahneš ten ich program, a tam si povkladáš upravené fotky a potom im to pošleš 🙂

inneska
24. aug 2009

na chvílku sa odmlčím, erik mi tu mrnká..neviem čo mu je 😒

reilyy
24. aug 2009

my sme uz hore 😒 ale som si povedala ze jest az o pol 11

jennna
24. aug 2009

aj ja som bola pomojkať, bo už je hore a trochen mrnkala.....teraz čumí na luster a precvičuje hnátiky.... 😉

josifek
24. aug 2009

sluníčka zatím se loučíme jdeme se synem do města mají slevy oblečení, zase se vytáhl o 5 cm třeba koupit nějaké riflíky a trička a mikyny vypadá to že se už blíží mílovími kroky podzim. Tak zatím papa 😵

reilyy
24. aug 2009

josi, ti chlapi rastu jak z vody, co???preto ja radsej kupujem uz velke oblecko, z maleho vyrastol ani ho neponosil 🙂

josifek
24. aug 2009

reily jjo a čím jsou větší tím víc rostou 😀 papa

perla200
24. aug 2009

ahojte dievčatá.... aj nasa sa dvíha ked je na brušku...a žvachle si ruky🙂 ale je krásna aj by som ju odfotila, problém je v otom,že neviem nájsť foták🙂 proste niekde som ho dala a neviem ho v tom mojom chaose nájsť

samayka
24. aug 2009

ahojte maminy.

tak sa zasa hlasime po dlhsom case.

jenka, ja ti tak zavidim ten vas spanok... ale nie som na tom az tak ako rei... chuuudatko moje, nezavidim. my mame stale problem s tym zaspavanim... vcera zaspala o desiatej ale od siedmej sme ju ukladali bo mrncala a plakala v pravidelnych intervaloch 🙂 ale rano bola uzasna... o pol siestej sme jej museli pomoct vylozit sa a potom ste mali vidiet tie usmevy 🙂 uuuuzasna bola. vsetko okolo kontaminovane ale ona spokojna s blazenym usmevom na tvari. a spat?? to uz sa jej nechcelo... pucila okale na vsetky smery... az teraz mi zalomila pod hrazdickou.

jen - aj ja sa tesim na stretko buduce leto. bude to super, ked sa dovalime aj s drobcami 🙂))

a tesim sa uz aj na to stretko v BA. moc moc moc

babyzuzana
24. aug 2009

rei, pre potesenie tvojej duse, to co si opisala je nasa noc (nasa je vlastne taka kazda) 😢
mne zaspal vecer od vecerneho kupania, krmenia az o pol 12, 1:10 bol naaaspaty, ocka dokoran, uspavanie do 4!! o 6:15 bol hore opat, zaspal o 7 a teraz sme hore od 8:30...

reilyy
24. aug 2009

babyzuz 😅 tak sme dve, no super, ale vydrzim tyzden, snad sa to spravi

inneska
24. aug 2009

zuz...a čože tu robí nočná smena?? 😀 😀 😀

inneska
24. aug 2009

u nás žiadna zmena po 6 týždňoch nenastala 🙂 snád len v tom kakaní 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre