Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
1. dec 2009

Šikulky 😝

lucim
1. dec 2009

zmur, musis odfotit, ako sa zuzinka tesi pri pohlade na veniec. 😉
mne kedysi zrusili foto na streche, kde sa macka kochala z vyhladu na novom okne. 😒 juj, som si spomenula, ako som vam fotila narcisky a aby mi to nezrusili, tak som urobila zatisie s odsavackou a narcismi. 😝

zmurkaz
1. dec 2009

Tak toto nemyslíš vážne!!! Som tak vytočená - kým som to sem nasúkala a oni takto - jak keby to nebolo jedno!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

zmurkaz
1. dec 2009

...asi si idem urobiť pizzu.... 😉

traktor
1. dec 2009

ahojte tak som klikla na vytvor a vytvor nikde...tu uz kazdemu vsetko vadi 😠 ...normalne na nerfffff...no co uz ...tak si to domyslim 😅 , inac vsetko naj naj naj oslavencom a velkeeee cmuuuk miskovi 😵 😵 😵

traktor
1. dec 2009

a som teraz dosla ...som bola umyvat okna jednej tetuske / mm zatial kocikoval matka 😉 / a mame v kešenke 20eur ...no teda uz namame som kupila mikulasa / bo toho co som mala doma pripraveneho uz pred mesiacom sme sežrali... 😅 😀 😀 😀

lucia32
1. dec 2009

traky....ty si ale šikulka...ja v zime okná neumývam 😝 , aj ked dnes na obed bolo 16,5 stupna 😀

blani2
1. dec 2009

Ahojte bambulky 😉

moc vás s Kubíkem zdravíme 🙂

Traky 😀 😀 😀 já vím, že dělám dobře, když jdu nakupovat mikuláše v pátek 😎 Mmch u nás v rodině si dáváme mikuláše mezi sebou celá rodina, věk nehraje roli. Takže i náš 91 praděda obdrží balíček 😀

My se máme dobře. Oči se konečně spravili. Zatím se neotáčíme, ale snaha je a to to se cení 🙂 Na 4.5 měsíční preventivce jsme měli 7.800 g a pozor, vyhlašuji soutěž o nejdelší júlovčátko. My máme 71cm...kdo má víc ??? 😀 Jinak jsme strášně ale stráááášně ukecaní. Už se těším na období a mamííííí proč???? 🙂

Dnes je šedo a depresivně, proto jsem si naplánovala co nejvíc návštěv 🙂 Kubíkovi chodí samí kámoši.Za chvíli je tu další.

blani2
1. dec 2009

Jinak spaní. V noci se to trochu pokazilo, stáváme co 2.5 až 3 hoďky, ale to není stěžování. Přes den se nic nezměnilo. To prostě spát nepotřebujem. A když tak přesně na sekundu 30 minut 🙂 Kubík má nějaký vnitřní budík, jinak si to neumím vysvětlit 🙂 Ale zlepšilo se usínání. Zavedli jsme režim. Kojo ve tmě, pohoupat v náručí s dudlem (! to je taky novinka) a do 5 minut spíme 🙂

blani2
1. dec 2009

a návštěva je tu 🙂

traktor
1. dec 2009

ahoj blani a ahoj lucia 😉 ....u nas bolo dnes kraaaaasne, okienka sa dobre umyvali...len neviem kedy pridu na rad tie nase doma 😀 😀 😀 ....a ked tu toto citam tak vlastrne ani neviem kde zijem.....u nas krasne a vsade prsi....ci to len vynimka udelena mne ze umyvam tie okna? 😀 😀 😀

lucia32
1. dec 2009

Traky aj u nás krásne, však 16,5 stupna 😝
Blani...ahoj...

traktor
1. dec 2009

lucia tak davaj umyvat okna 😀 😀 😝

jennna
1. dec 2009

ahojky..ja stále nemám svoj PC...to je na nervy...ako sa máte???

kedže sa Dianka nemala k činu sama sa otáčať, tak som jej pomáhala a zakaždým jej povedala na bok a otočiť...no a teraz to robí na povel.... 😀
v sobotu sme boli na návšteve pol dňa medzi cudzími ľuďmi....cestou domov chytila malá taký záchvat plaču, že som nevedela čo s ňou...aj s mm sme sa pohádali, ma presviedčal, že som jej nedala jesť...tak som aj zastala na kraji cesty, dať jej cucnúť....ale nechcela a od plaču a džúsu čo ju mm nadájal, len aby nerevala sa riadne zgrcla chudiatko....a nárek ešte väčší....to viete, ja na to nie som zvyknutá..tak sme šli domov....a ako sme dorazili a ja som ju pomojkala....tak sa ukľudnila....
pravdepodobne bola len riadne vystresovaná, unavená a vystrašená, lebo sme viezli domov aj pripitého švagra.. ☹
myslela som, že mi srdco pukne...ale som sa bála, že čo je s ňou

zmurkaz
1. dec 2009

Pizza urobená a už aj zjedená - mňam! Hneď mi je lepšie 😀 😀 😀
Traki - ty superumývačka 😉

jennna
1. dec 2009

zmurka...dala by som si aj ja.... 😝

zmurkaz
1. dec 2009

... neskoro - už sme zjedli 😅

lucim
1. dec 2009

chceba upeceny - nooo, mohol b yt aj lepsi, ale da sa .... ideme na to varene vinko.

zmurkaz
1. dec 2009

Dajte si aj za nás 😉 .... ja pôjdem do mesta na medovinku 😵 😵 - ale asi až vo štvrtok..... 😅

blani2
1. dec 2009

Lucim, máte novou pekárnu? 🙂 Já též zrovna dopekla chlebík. Možná jste to tu už probíraly, ale nejlepší směs na chleba mají v Lidlu - celozrný, mňam mlask! 🙂

adka12
autor
1. dec 2009

Ahojte babule, my sa hlásime z poradne. Všetko Ok, Saška zaočkovaná 2x, chudatko moje si riadne poplakala a má pravú nožičku červenú tak natierame nahrubo octanovou masťou. Máme krásnych 7435gramov a 66cm.
Na večeru spapla kašičku a už búvka lásočko moja aj bez kúpkania dnes 😅

blani2
1. dec 2009

Dítě už nám spí. Dnes ho ty návštěvy nějak utahaly 😉 Jo a musíme se pochlubit. Taky jsme se přidali do klubů plavců. Počáteční rozčarování už pominulo. Čekala jsem totiž, že za ty prachy bude mít každé dítě svou čistou vodu a bude to trochu klidnější. Tadeášek před námi se ještě obléká a my už rychle šup do vody. První hodinu Tadeášek pěkně řádil při oblékání, chápu...taková potupná činnost, ale Kuba se totálně rozhodil. Ruce vpěst a z pusy rohlíček. Ale jak jsem psala, rozčarování je tatam a my si to užíváme. Potápění nám zatím moc nejde, ale za to se nám líbí nafukovací zvířátka ve vodě 🙂 Mít 4 ruce, tak je všechny pochytáme naráz 😎

blani2
1. dec 2009

Ahoj Adi, nožka se určitě přes noc zklidní. A gratuluji ke krásným mírám 🙂 Přeji klidnou bezteplovou noc 😉 Tak zatím jsme největší 🙂

adka12
autor
1. dec 2009

Ahoj Blani, dakujeme 😉
A vy máte aké miery?
Inak kde ste všetky? Čo farmárčite 😀 😀 😀

lucia32
1. dec 2009

Brý večer...
Blani, Adka ahojte
My sme sa už uhajali...dnes bola nervátko a dokopy nič nespala, tak už zalomila v kočiari po 7...ale do 10 sa určo ešte zobudí na mliečko...
Saške fúkame nožičku, nech rýchlo odčervenie, odpuchne...
Kubíkovi držíme päsre nech je z neho plavec-moreplavec 😀
Aj mne sa pečie chlebík 😉
U nás predvianočné trhy nie sú...len treaz piatok, sobota mikulášske, bude medovinka 😝 oblizovací 😝
A v sobotu idem do Popradu do Aquacity, budem dozor nad srajdami z umeleckej školy kam chodí moja Bianka...jeden im chýbal, náš ocko sa prihlásil, ale na poslednú chvíľu nemôže, tak idem ja...Popradčanky zdravííím vás...ale poznám len vinku 😀

adka12
autor
1. dec 2009

Ahoj Luci a idete plávať aj s Natálkou?
Blani a ty tiež chodíš s Kubíkom plávať?

lucia32
1. dec 2009

Adka nie, s Natálkou nie...idem so staršou len ja sama, Natynku bude strážiť babka 😉

adka12
autor
1. dec 2009

Ahááá, lebo ja chcem so Saškou chodiť niekam plávať ked dokončíme plavecký kurz. Voda jej veľmi prospieva a je v nej ako "ryba vo vode" 😀 😀 😀
No a neviem, či aj s takými malými deťmi sa dá chodiť do takých teplých bazénov.

blani2
1. dec 2009

Luci, ahojky 🙂 tak to pevné nervy na hlídání. Doufám, že budou dětičky spořádané a co nejméně rozdováděné a že si to užiješ s nimi 🙂

Adi, Kubík zatím do půl roku plave sám s instruktorkou v relaxační vaně 😉

lucia32
1. dec 2009

No u nás kurzy na plavánie nie sú, ale polosegra chodí s malou v KE a vraj ked prídeme tak si pôjdeme zaplávať 😀 , ale vidím to až na jar 🙂
Ani kupko tu nemáme, len také privátne malé, ale je tam teplá voda, ale skôr len na také capkanie sa s detičkami...ešte som tam nebola, my chodíme do susedného mesta, ale tam je aj v detskom studená voda, tam by som Naty dala len za trest 😖 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre