Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
15. okt 2009

u nás snežííí ! Patrik je chúďatko v škôlke v teniskách ! nemáme čižmičky. Asi skočím do lekárne kúpiť mu na rýchlo nejaké čižmičky a v sobotu do BA. Inak sa chcem spýtať,či neviete,kde majú teraz dobré ceny na detské topánky ?

ani3012
15. okt 2009

jk77
a koľko váži malý Jakubko?

jk77
15. okt 2009

ani
maly vazi 5820g.Papa kazde cca 3-2hod.Najprv ho nadojcim, potom sa hra a o 1,5hod mu dam este z flase moje odsate, alebo UM.

glumdolf
15. okt 2009

Ahojte. hlásim si ako mamina júlovčatka. CHcela by som sa Vás spýtaŤ kedy je dobré začaŤ s príkrmami? Malý je bohužiaľ od narodenia na UM. Už teraz papá 5 krát denne tú najvyššiu dávku NUTRILONU, t.j. 230 ml. Totiž teraz posledné dva dni po jedle by ešte papal a nestačí mu to. Myslíte, že je to len nejaký rastový spurtík?

ani3012
15. okt 2009

začať by sa malo od 4.mesiaca,ale to by ti mala povedať na poradni aj pediatrička,že s čím začať a tak.
Malo by sa začínať so zeleninou lebo ovocie je sladke a potom by nechceli zeleninku papať.
Pri staršom som zo začiatku kupovala od Hipp.

riusik
15. okt 2009

ako pise ani - zacat od ukonceneho 4. mesiaca najskor. mrkva, zemiak, dalsia korenova zelenina, pekne po jednom menit po troch dnoch kvoli pripadnej reakcii, aby sa vedelo, co nesadlo. ked si zvykne, skusit ovocie. ale to vsetko povie dr....... treba konzultovat.

jk77
15. okt 2009

ani.Myslis, ze mu davam malo papkat???

josifek
15. okt 2009

RIusko přesně tak jak píšeš jsem odchovala syna a miluje oboje i zeleninku i ovocíčko 😀

lenullla
15. okt 2009

dakujem za odpovede 🙂 ozaj, chodite teraz v takomto pocasi na prechadzky? lebo moja mala je uz dost nervozna, co som s nou nebola vonku 3 dni... iba raz na 15 min

reilyy
15. okt 2009

josiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, polievka dovARENA a je VYYYYBORNAAAAAAAAAAAAAA 😵 😵 😵

josifek
15. okt 2009

Reillly jsem ráda že chutnááááááá a je lehká co? 😉

jk77
15. okt 2009

lenulla.My chodime kazdy den aspon na hodinku.V lete to bolo 2-3x.Poriadne ho zababusim, dobre sa mu dycha a spinka na vlhkom vzduchu...

lenullla
15. okt 2009

jk77 , no ja som hlavne preto nesla, ze tu bol silny vietor, mna skoro odfuklo, neviem co by bolo s kocikom 😕
ale asi dnes uz pojdem, neni uz taky silny vietor

ani3012
15. okt 2009

jk77
To nie ! Ja neviem,koľko ti vytiahne s prska 😀
Ja som ti napísala len pre porovnanie,že koľko vypije malá.Ale každe dieťatko je iné.Ani my dospelí nejeme rovnako,aj keď máme rovnakú váhu.Metabolizmus 😉

ani3012
15. okt 2009

u nás ešte dosť fúka,tak nebudem riskovať a radšej len otvorím okno v izbe a nech spinká tam,aby sa nenadýchala studeného vzduchu. Maminka vravela,že včera jednej pani odfúklo kočík asi s ročným dieťatkom. Pribehla jej na pomoc ďalšia pani,lebo nemohla dostať kočík na chodník a malinké revalóóó! chúďatko. Vraj ten kočík museli niesť do závetria .

traktor
15. okt 2009

som normalne kukla ci som dobre...a to su tu len dalsie maminky 😀 😀 😀 , tak vas vitam 😉

traktor
15. okt 2009

kazde babo je ine, kazde babo inac pije,,,nerobit si s toho hlavu , pokial je spokojne a pekne pribera...je jedno ci je kojene alebo na UM- niektore vypije 60 a niektoremu je malo aj 210. s prikrmamy a je jedno ci kojene ci UM by som urcite pockala az na ukonceny 4 mesiac, skor nie, ak je hladne dat viac mliecka, nepozerat co pisu, na skatuli, ze 3 mesacne ma vypit tolko, 4 mesacne tolko.... 😉

traktor
15. okt 2009

a vonku chodime za kazdeho pocasia/ ked padajukrupy a fuka vietor tak ze by nas odnieslo tak nie 😀 😀 😀 / babeka si musia zvyknut,inac budu stale chore, ked len budu babusene a vecne doma...treba zvykat odmala..... 😉

traktor
15. okt 2009

no tak som sa urobila trosku mudrou...fuuuuj 😝 , potapetovala si a ze uz mozm aj ist... 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
15. okt 2009

traky...no fúúúúúj 😝 😀

reilyy
15. okt 2009

😀 fuuuuuuuuuuuuj 😀

reilyy
15. okt 2009

traky, recht mas, suhlasim s tvoojimi vyrokmi 😉

lucia32
15. okt 2009

aká je polievka? ste ma navnadili 😝 (olizovací )

lucia32
15. okt 2009

fááákt tu nikto nie je?

reilyy
15. okt 2009

vyyyyyyyyyybornaaaaaaaaaaaaaaaa

josifek
15. okt 2009

Už jsem zde byli jsme venku a nebylo tak špatně 😀

josifek
15. okt 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
KUky tak jsme byli dneska venku 😀

brinzulka
15. okt 2009

ja som si chcela lahnut 😖 ale iba ja...maly sa prebral po 15minutach...a vacsi do stanice spanok ani neprisiel

brinzulka
15. okt 2009

na ako nasej neveste dobre.... 🙂

brinzulka
15. okt 2009

smotana+banan+piskota na obalenie nervov...v bruchu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre