Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

aspine
8. jan 2010

hlasim se na nocni 😉

josi simonka je uzasna a jaka je sikovna 😵 je v tom nocniku uplne zapadla 😀
my jeste sami nesedime tak ji jeste nedavam na nocnik.....no my ho vlastne jeste ani nemame 😀

jinak dneska jsem nedala zadnou dobrotu protoze chudinka trpi u kakani...dneska kakala skoro cely den a hrozne u toho place jak tlaci ☹ tak jsem ji dneska davala jen mlicko aby toho ve strivkach nemela tolik 😒
a vubec byla dneska takova umrnena...presne jak psala vendy cely den byla plactiva a chtela se nosit 😅
ted uz spinka 😵

jo a taky jsem koupila svestkovou stavicku aby mela lepsi to kakani.....ale moc ji nejela a krenila se u toho....tak jsem do ni nic nedostala....ale pak prisel deda a od nej to samozrejme vyzunkla! 😀 no jo chlap je chlap 😉

a snehu je tady mraky...jsme tu uplne zasypani!!! 😲 😵

aspine
8. jan 2010

rymu jsme meli minuly tyden 😒 taky jsme odsavali a kapali Nasivin a ryma uz je pryc 😉

josifek
8. jan 2010

Ahojky Aspi děkujeme no hold koupili nočník nějaký velký ale sedí se ji fajně 😉 😉 😉 a přejeme aby Markétka už prděla do plínky bez problému 😵 😵 😵

lusia_99
8. jan 2010

ahoj aspine 😉 my mame pre zmenu nocniky 3 😀 jeden po Lucke a 2 dostal Misulko na krstiny ale tiez este nesedi sam tak ho nedavam 😅
aj ja mu vytieram nostek nasivinom a odsavam tak uvidime co to da....dufam ze dnesna noc bude lepsia ako ta vcerajsia bol hore snad kazdu hodinku co mu tie hlieny zatekali do hrdielka ☹
Aspine tak ten sneh vam zavidim u nas len prsi aprsi uz par dni 🙄

josifek
8. jan 2010

Jsme četla že jste větší teda menší broučci než my 😀 😀 😀 😀 Malá je krásný skříteček 😝 😝 😝 😝

vendulacky
8. jan 2010

ahooojte 😉

čučim na obecnou školu, píšu se sestřenkou, která mi právě poslala mms s // 😎 a do toho mejly sestrám (kámoškám 😀 ). Jsme právě rozebíraly džungli rtěnek jak k tý brook shields nesedí hlas bočanky....jak chcíplá ryba...otřes

aspi, jsem ráda, že tě tu taky vidím zoči voči 😀 Tak taky špatně snášíte příkrmy? Mně doky řekla, že je to běžná reakce na nová jídla...vrátí se prdíky a blbý trávení..u někoho... 😅 a my jsme cimprlíni 😅
Po mrkvi s bramborem sice nekadila denně, ale třeba i 3.den, ale to pak celej den, ale vůbec nebrečela. Přidala jsem kaši a přemejšlím jestli ne i po tom jablku a už vyje, hérečka🙂 Tak máme dietu a jsme na mlíčku ;)
Ted se zas kroutí, po flašce si nekrkla, a to jsem jí posadila, hodila přes rameno, bušila jak do pytle...a nic...chjo
Taky nám může lézt zub, no uvidíme, jestli přibyde do sbírky 🙂

aspine
8. jan 2010

lusi musi se vydrzet....ryma nelecena trva tyden a lecena 7 dni 😠
no a nocniku tedy mate na rozdavani 😀 pokud byste nevedeli kam s nimi u nas zatim zadny neni 😉 😀
no a snih je tady fakt paradni...takovy prasanek a je ho tu spoustu 😵 zitra nejspis pujdem na sanky 😉

josi my jsme nahodou taaaaaaakle velky!!! 😠 😀

josifek
8. jan 2010

aspi my jsme o pohlavek větší 😉 😀

majkas
8. jan 2010

ahojte dievcence,

aspi u nas je to rovnako s tym kakanim, resp. nekakanim. dneska tahame 3.den bez kakacky, prdiky sice su, ale Tami sa obcas riadne puci a furt nist ☹ dufam ze to cim skor prejde aj u vas aj u nas

traky gratulka k zubku 😉

u nas prebieha rovnaky scenar pri uspavani, nic nezabera, dneska uz ani prsnik nezabral, len nosim po rukach... ale sak raz z toho vyrastie 🙂

josifek
8. jan 2010

no nic děvčátka jdu hají zítra mám práci 😉 😉 😉 😉 sladké snílky 😀 😵 😵 😵

lusia_99
8. jan 2010

my kakame ukazkovo aj 3x za den a papme pekne vsetko co mamka navari 😵 a tiez idem haji az sa bojim aka bude zasa noc ☹ tak ahojky 😉

majkas
8. jan 2010

dobru josi, dobru lusia 😉

majkas
8. jan 2010

halooo, kde ste vsetky?

lucim
8. jan 2010

je tu este niekto?
my sme papali, kupkali sa, pieklli chlieb a odsavali mliecko a hrali sa, tak sme od konika odbehli ...
my s kakanim to mame podobne, dnes matko komplet frajersky vyobliekany, a zacal sa mi hrutit - predtym sme skusili jablcko s mrkvickou a bola som prekvapena, ze to do neho neviem dostat ... a ono moje bubulatko uz tlacil tuhy bobek v prelke ... tak sme sa povyzliekali , pocvickali, povytlacali huste ... potom to bolo zase spokojne babo, ktore zaspalo po sediacky babke na rukach, kym som ho stihla obliect do bundy a vyrazit do prace. 🙂

lucim
8. jan 2010

oprava, matko sa nezacal hrutit, ale krutit 🙂

majkas
8. jan 2010

ja som este chvilku tu

lucim
8. jan 2010

a teraz som tu zase ja sama .... 😒
dnes sa matko vycikal do nocnika, a to na nom sedel druhy krat dobrovolne s usmevom ... predtym 2x s odporom.

majkas
8. jan 2010

hladam nejaky darcek pre mm na 30tku ale nic ma nenapada
chcela som vylepsienie na zrkadlovku ale objektivy aj blesy su nad moje financne moznosti ☹

poradte nieco (hodinky, pero, elektroniku a pod. ma)

aspine
8. jan 2010

uz jsem zas tu 😉 jsem musela zkouknout plastickou chirurgii 😉

vendy cauuuu 😉 papani celkem jde docela ji chutna vsechno, ale to kaki nic moc ☹ prdiky ani tak nemame jako ty hovinka 😅
kasi jeste nedavam. ted zkousim jak zavere ta svestkova stava 😕

majkas ja taky uspavam na rukou....nekdy je to dost dlouhy kdyz se ji fakt nechce spat....to se muzu stavet na hlavu a ona se mi normalne smeje 😀
ale dneska i vcera to bylo docela rychly....nacpala si pupik pak trochu pohoupani na rukou a sup spala jak miminko 😵

lucim no to jste teda meli nabity 😉 a jak mu chutna jablicko? to by melo byt i dobre na to traveni ne? jakoze vlaknina co? jo a neexistuje neco pro miminka jako je treba Benefibra (vlaknina v prasku) po tom se mamce kaka jak vino 😀 tak ze bych dala i male 😉

majkas
8. jan 2010

aj ja som dneska posadila Tamina nocnik 🙂
soms atu rano inspirovala od Karamelky, ale Tami tam nevydrzala dlho sediet, kedze sama este nesedi a to pridrziavanie nic moc 🙂

majkas
8. jan 2010

inac este k tom u kakaniu, ja sa pravidlene napchavam jogurtami activia a pijem acidko, na nma to funguje, bez problemov chodim na wecko kazdy den, ale preco to na Tami nefungiruje cez mliecko, hmmm...

aspine
8. jan 2010

majkas no prave nase taky jeste nesedi tak nocnik ani nezkousim 😅
tip na darek: co digitalni vahu do kuchyne anebo nejaky zazitek? toho je na vyber dost a dost.....treba by me lakalo tohle http://www.esennce.cz/polarium-a-solna-jeskyne/ 😉

aspine
8. jan 2010

jo a vendy taky jsem koukala na dzungli a presne to same jsem si rikala ze at proboha Bocanova nedela dabing! 😲

lucim
8. jan 2010

odbehla som uspat matyska, uz som zase tu ... u nas sa uspava v posteli v objati na boku teraz.

aspi - no neviem, ci mu chuti, kedze ho tlacil ten bobek. uvidime nabuduce. 😉

vendulacky
8. jan 2010

tak aspon v něčem jsme ukázkový 😀 napapá se a at je unavená nebo ne, jde do postýlky a zahajá sama🙂 A když si jí k ránu vezmu k sobě, tak neusne, potřebuje svůj prostor v postýlce🙂 Celá mamča.. 😀

majkas: co nějakej www zážitek? 😀

já jsem to s tou mléčnou kaší poondila a ještě jí dám značku, kterou normálně nepije...takže na doporučení doky, jen nemléčné, míchat s mlíčkem, které pije, nejlepší rýžové vločky a nebo tu dětskou rýžovou krupičku od nestle jak dávala lucia...trochen zahustit mlíčko a pohoda jazz 😎

lu, blahoželám matkovi k nočníku!! 🙂

aspine
8. jan 2010

nasi zas nechutnal brambor 😝 a to jsem si myslela co ji to davam za dobrotu a ze budu sklizet nadsene ovace a ono prd 😀

jo uspavani na posteli na boku uz taky nekolikrat probehlo 😉 ale vetsinou jsme usli my a mala si hrala a povidala 😀

vendulacky
8. jan 2010

já jsem skromě ráda, že emuš opravdu skoro od narození usíná sama mezi půl sedmou - sedmou a budí se pak kdy jak, ale většinou okolo druhý

lucim
8. jan 2010

ven emus je proste osobnost so svojim priestorom. 🙂

aspi nas zemiak asi zapeka , aj ked mi to zje ... vcera bolo mrk-zem.

ven jj, spravny pristup ku kasi .

majka neporadim, ale ten zazitok nejaky, to sa mi pozdava.

v stredu asi pojdeme so sefulkou minat peniazky po vypreajoch v brne. 😅

vendulacky
8. jan 2010

tak malá mi hází bobek na jabko, hrušku (sežrala jsem pak já) a málem mi plivla do ksichtu cuketu s bramborem od hippu
nambr van je mrkev+brambor

aspine
8. jan 2010

vendy je to sikulka 😉
my ted usiname jak kdy....nekdy o pulnoci a nekdy kolem osme. ale vzdycky se pak vzbudi az kolem osme 😉

a kolik uz mate zubu? my jeste ani jeden! 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre