Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
27. aug 2009

jeeej strana 123 - také sme dostali s Elušíkom čísielko v pôrodnici.. pred dvoma mesiacmi... mi slza ukápla...

inneska
27. aug 2009

dobrý večer 🙂

erik zaspal ešte pred 20h, bol unavko z návštevy 🙂 bolo fajn, všetcia boli nadšení, vystriedal snád všetky náruče 😀
a potom sme boli vonku, tak sme si absolvovali prvé kojenie na verejnosti 😅 celkom fajn 🙂
ja som sa konečne najedla, bo ani obed som nestihla si dať...len 2 kúsky štrúdle, čo som upiekla...ešte potom do sprchy sa odbobrovať, kedže zajtra idem na kontrolu k dokimu 😎

ani3012
27. aug 2009

samy na brušku môže Eluška spať až pokiaľ jej to bude nepríjemne.
Inak už mám negatívne reakcie na to,aké meno som malej vybrala 😖

josifek
27. aug 2009

Samy Elušce vše nej i my máme výročí 😉 dostala dva dárečky ode mě čepičku a od syna polštářek 😀 jsou v albumu

ani3012
27. aug 2009

a to je pekné,vy to tu dnešný večer máte samá výročnica.Aj narodeninky dva mesiace a aj číslo z pôrodky 😀 😀 😀

inneska
27. aug 2009

jennka, reily..dobrú nocku 😉

josifek
27. aug 2009

Ani vždyť má krásné jméno Evička je moc milé 😵

ani3012
27. aug 2009

josi inak ten vankúš je perfektný.Je vidieť,že ju ma bráško rád 🙂

ani3012
27. aug 2009

veď aj mne sa to páči,ale že take obyčajne sme jej dali atď...
Meno som nevyberala na prvý šup a ani MM nevedel,ako sa bude volať,lebo som váhala.Na chlapca som mala len jedno.

inneska
27. aug 2009

samy...tiež si myslím, že pokial je to bábätku príjemne byť na brušku, tak by to nemalo vadiť 🙂 erik mi nadlhšie asi 3 hodky na brušku spinkal 🙂 my sme mali 35 číselko 🙂

ani...a to prečo ?? tie negatíva?? skrz meniny na vianoce?? 😕

josi...aj my gratulujeme 😉 my máme presne 7 týždňov 😀 prvé mesiace sa dá každú chvílu oslavovať 😀

josifek
27. aug 2009

ahojky inesko
Ani kašli na ně hlavní je že se líbí vám a malé krásně sedí 😉 A dík taky se mi moc líbí je roztomilí a bráška hrdě vozí 😀

vendulacky
27. aug 2009

ahojkyk, samy já nechávám přes den, někdy třeba nad ránem s nany, jen pokud je jí to příjemný, ona se mi sama ohlásí, kdy už to není ono🙂

jinak zdravím a zase jdu...do sprchy...

innes, já dnes kojila zas za volantem a pak v HM v dětském oddělení (je tam koutek s telkou a pohádkama pro dětičky a taková komfortní kožená sedačka🙂))🙂 už se začínám otrkávat, hodím přes nás plínu a jedeeem..🙂 hlavně, že je emuš fajn...

ani3012
27. aug 2009

čau Ineska.
To preto,lebo teraz sú moderné zahraničné mena. Vraj Eva sa už nedáva a tak. Ja som ju práve preto dala,lebo je jej málo. Patrik sa narodil 30.12., a tak budeme s rodinou oslavovať spolu aj meniny aj narodeniny.Naviac,moja babka mala Evku,ktorá jej v dvoch mesiacoch zomrela a narodila sa ako Patrik.Tak aj to malo váhu na konečnom výbere mena.Inak som chcela aj Eriku alebo Lucku

lucim
27. aug 2009

no ale som ja blba, Eluska ma tiez vyrocie a mi to nedobije? samyyyyyyy, povedz princeznicke Eluske, ze sorry a ze jej zelam vsetko co chce. 😉

inneska
27. aug 2009

si myslím, že výber mena je na rodičoch, hlavne aby sa im páčilo....aj ked dá niekto meno nie podla môjho vkusu, tak určite by som im nevravela, že sa mi nepáči...a okrem toho, každé meno sa dá pekne povedať...a zvlášť evička 😉

ani3012
27. aug 2009

inak som zabudla napísať:
V pondelok sme boli na Kramároch od deviatej.Pred dvanástou som zbehla s flašou mlieka do bufetu,či mi ju trochu ohreju.Vypýtala si 20 centov! Za ohriatie !!! Ani som jej ju nedala ale zbehla na min.vnútra a tam je stravovacie zariadenie a tetušky mi mlieko ohriali len za prosím a ďakujem.To je sila čo už spoplatňujú.Veď je to detská fak.nemocnica!!!!

ani3012
27. aug 2009

ja by som tiež nedokázala kritizovať meno dieťatka.100 ľudí 100 chutí.

inneska
27. aug 2009

veen..aj ja som tak, nenápadko vytasila mliekarničku, plínka cez erička a cucali sme 😀

ani...nie každému sa musí páčiť vanesa, karolína, viktoria a mená ktoré fičia 😒 no a to ohriatie...niekto už nevie ako z ludí peniaze vytiahnuť 😒 by som jej tú flašu o hlavu otrieskala 😠

inneska
27. aug 2009

josi..a ten vankúšik je fakt super...bráško nezabúda 🙂 je to od neho pekné 🙂

ani3012
27. aug 2009

😀 😀 😀
ja som jej povedala,že si radšej kúpim horúcu kávu z automatu za 30 centov a vrazím do nej fľašku 😀

inneska
27. aug 2009

idem do sprchy 🙂

ani3012
27. aug 2009

stále mi vyskakujú na obrazovku stránky,ktoré tam nechcem.Ako ich zablokujem? 😕
Sú to stránky s hrami,sex zoznamkou (pre môjho muža asi) a lezie mi to na nervy 😠

josifek
27. aug 2009

Inesko je hodný bráška.
Ani nevím ale já bych mu je smazala, ať nevyskakují 😉

josifek
27. aug 2009

jinak přeji všem sladké sny a noční směně hezké plkání 😉 brou nocinku 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
27. aug 2009

ale to nemá muž môj.To by som tu tak kľudne nesedela. 😠 😠 😠 Len ono sa to stále otvará.Je to ako parazit. Neviem,či som niečo nenainštalovala alebo čo. Včera to ešte nerobilo a dnes a mi stále otvárajú nové internetové okna.

ani3012
27. aug 2009

josi dobrú noc

wydata
27. aug 2009

a som zasa tu 🙂
sme sa nejako zamotkali pji uspinkavani...
inak som asi blodina bo som sa tu doteraz vypisovala - az by si jeden pomyslel ze trpim samomluvou a potom ze idem si este pozret spatne co mi odpisala jenn a co sa nestane? rozpisana posta v haji 😠
takze takto to je so mnou 😅
jenn-tvoja rozkosna princeznicka je nadherna a mas pravdu, na niektorych foto sa trochen ozik podobaju, no a s tymi cumlami sa citim total neschopak... mam pocit ze som ozaj vyskusala vsetko a najhorsie na tom je to ze objavuje pomalicky palcek...
mame doma snad vsetky druhy a prestriedame ich kazdy den - ci naaahodou nenajde jeho caro ale nic... 😔

babyzuzana
27. aug 2009

no de ste vsetky? hlasim prichod
mne sa dnes stal zazrak! o pol 11 som vypadla z bytu na zaleznu studnicku s kamoskou a vratila som sa az o pol 4 a david mi spaaal skoro celu dobu, zobudil sa len raz a aj to preto, ze bol zakadeny az za usami, trosku cucol a spal dalej, dobre nie? 😎

wydata
27. aug 2009

jo a samy moja malinka sa na brusku len rozculkuje, ona je totiz moc moc zvedava a tak konikuje uz skoro mesiac - co som brutal stastna z nej a aj fyzioterapeutka ju pochvalila ze je moc v tomto sikovna a le to co som chcela povedat je ze ked uz nevladze drzat hlavku hore moc sa rozculkuje... 😝
takze ziadne haji ani keby scela...
josi bju nocik 😉
inn pozdravuj kacenky 😎

babyzuzana
27. aug 2009

wyd preco chodite ku fyzioterapeutke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre