Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
4. sep 2009

rius, a uz vedia kamosky o konovi? 🙂 a ze blahozelame, to musi byt velka radost pre obe 🙂

reilyy
4. sep 2009

ja snorim v chladnicke 🙂 zo sus.sliviek mi je uz na blitie, zatial bez znamok prehanky

reilyy
4. sep 2009

ven, dnes uz som mala aj mp3 v usiach 😖

lucia32
4. sep 2009

nejak je tu pusto 😝 , ja som si vytipovala pár vecičiek na mimi, tak dáme tomu voľný priebeh...ešte kuknem aj na bazár...teplejšie nič nemáme...

riusik
4. sep 2009

rei: vdaka, odovzdam a je to radost...

beruska113
4. sep 2009

halooooooooooooooooooo 🙂 ,
je tu niektoooooooooooooooooooo 😀

josifek
4. sep 2009

Ahojky sluníčka......my balíme na chalupu tak jsem tu moc nebyla 😉
Riusko gratulace těhulkám
Rei....to je mi líto že to řešíš už i Mp3 ☹ Snad ty švestky s viineou přinesou učinek
Lu my máme věcičky na chladno a jěště jsme včera dostali supr krásnou oteplenou růžový komplet, později ofotím a dám juknout 😉

reilyy
4. sep 2009

jak podavate infant dophilus???do kojeneckej vody? kolko? je to jedno? odmerka k tomu neni, aku lyzicku mam dat???

josifek
4. sep 2009

rei toto jsem našla snad pomůžehttp://www.pharmaagency.cz/?pg=infants&lg=cs#

josifek
4. sep 2009

musíš kliknout na více informací 😉

hathor1231
4. sep 2009

hallo,babeny. konecne tu niekoho mame 😀

babyyyyy, idu nam horne zuuuubky 😅

josifek
4. sep 2009

Hat čauves cože to zoubky, tak brzo 😨 😨 😨 😨 Syn měl první ve 13 měsících tak jsem zvědavá kdy je bude mít Karamelka 😀

hathor1231
4. sep 2009

josi,hovor mi. ja som dva dni liecila koliky 😝 potom mi to dotrklo a kuk do ustociek... zatim ok. klop klop. akurat viac spinka cez den ako v noci, v noci len so mnou v posteli... davame len okusavat tu chladivu hracku,na gel je vraj mala... teplotky zatim nic...

dajte raduuuu,co platilo na vasich 🤐 poslite mi,please,IP. lebo stahujeme a velmi sa tu nezdrziavam... 😒

a tu co noveho?

josifek
4. sep 2009

Hat...u tak malého mrňouse ani nevím, my s tím problem neměli nejlepší byl tvrdý rohlík, hlavně rožek 😀 😉 ale jak říkám mladý měl tenkrát už rok pryč 😉

hathor1231
4. sep 2009

ja sa bojim,ze mi odkusne cicik 😕 zatim je kludna,ak nie,tak pomasirujem a je dobre...
len sa bojim teploty,v utorok ideme na 1.ockovanie... a ja na poporodbe 😝

josifek
4. sep 2009

Hat...to snad né, oni si hýčkaj svoje mlékarničky 😉 No na teplotu se dá dát mrňousum panadol co říkal můj doktor, ale to by jsi se měla domluvit se svým dokynem 😉 A z očkování nemusíš mít strach oni to někteří mrňousové ani neví že jim něco píchli 😉

hathor1231
4. sep 2009

tak,snad jooo 😀

dajte novinky,co sa tu deje?
vidim,ze rei stale kolikuju 😔

josifek
4. sep 2009

Hat já moc nevím jsem tu jen chvilky přes den, raději chodíme na prochajdy a se synem jsme vyřizovali kroužkya školu 😉
Rei pořád bojuje ☹ snad něco zabere 😉

fibi
4. sep 2009

hathor nám pomohol jakoubek http://www.bioshop.sk/obchod/prve-zubky-u-deti/ krásne to vonia a pomáha

všade píšu, že tie probiotiká sa majú držať v chladničke a v lekárni sú normálne na poličke 😕

majkas
4. sep 2009

ahojte, tak hlasime nove miery 5810 g (+ 1170 g za 5 tyzdnov) a 60 cm (+3 cm)

vsetko OK, malinka sa akurat rozhodla ze ked je uz tam tak nech sa teta doki pozrie aj jake mame kaky, takze pekne v polohe na brusku sme jej najprv dali ovonat zopar prdikov a potom to uz islo -3 davky 😀
no a teta doki ju sklamala lebo nemala velk zaujem o vysetrenie stolice tak nam ponukla umyvadlo 😀 ale mile od nej lebo by sme sa asi nedoutierali...

hej a uz lehatkujeme, zatial sa jej celkom paci 😉

josifek
4. sep 2009

Hlásíme vykoupané napapkané a spinkáme 😉
Majkas gratulace ke kontrole a k lehatečku 😉

nina41
4. sep 2009

Ahojte my takisto vykupany a spinkame 🙂

voskovka
4. sep 2009

ahojte,my prave papame...davidko ma tak vyčerpal,že som spotena jak blazon,sme sa šteklili a blbli,kym maly spal....
a poslušne hlasim že svojich tehu 10kil,mam už dole.....ale aj tak je ešte tych kil dosť🙂 😵 😒

josifek
4. sep 2009

Ahojky Vosky , gratuluji, a co malý už je ok, nebo alespoň lepší? 😉 Jinak krásné fotečky

brinzulka
4. sep 2009

ahojte...sli sme na rodinny nakup do chladnicky...chceli sme kupit brumika aj s obedarom...na kde...niet ho!! vcera zacala akcia-a uz su fuc ☹ aaaaaaaale nevadi....

http://www.bio-market.sk/hracky/pandrlacik-cozy...
toto nas ocakava na poste...uvidime, ci bude oblubeny...alebo nieeeeeee

oprala som sako...vyrobene v Polsku predavane u nas,,,Baby...aj so suknou stalo 4 000...nekupovala som zo svojho...darcek...boli tam ozdoby...akoby jutovinou vysivane...Bambule...nechceli to zobrat do cistiarne...ze to odpadne...a vazne...oprala v pracke na 30stupnov...akoby rucne pranie a vsetko odpadlo...tak to susim...maly to chcel jest...ze to su cukriky 😀 😀 😀 ...sako nabera krcivy vzhlad...ale ostalli tam lepidlove stopy...tak bud-ak uschne nebude to vidiet...alebo sa zajtra doobeda zahram na svadlenku a prisijem to tam..nevesta chora na liekoch a hlavna druzica v nemocnici...Ojjjjjjjjjjjjj bude zajtra zabava 😀 na svadbe

josifek
4. sep 2009

Ahojky Brin...teda to je den ale panáček je supr, a nevěsta si to snad užije ten svůj den a za družbu může jít i někdo jiný 😉 Přejeme příjemnou zábavu i přes obtíže 😉

brinzulka
4. sep 2009

joj a mam na Vas jednu otazku:
nas maly ma vyhadzanu tvaricku...telicko je ok...Doktorka hovori, ze je to ok....babatka mavaju...Ako sa je toho mozne zbavit? Davat na to-napr.lieh, alebo umyvat to niecim-osterovat?

josifek
4. sep 2009

Brin s tím ti neporadím, my měli potničky jen jednou a to jsem jen umyla dětským mýdlem a natřela olejíčkem s ovesnými vločkami a pak už jsme je neměli 😉

voskovka
4. sep 2009

josifek🙂dik.....
už prišieltatik ide davidka kupkať...a ja vegetim s malym....pri pc... 😉

josifek
4. sep 2009

zlatíčka přeji sladkou nocku a noční směně uspěšné plkání 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre