Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
14. sep 2009

nie nepokusam osud...u nas su dvojicky v rodine...si to predstavte, vsak by som im spadla pod stol, keby povedali , ze este dalsie 2...a pri mojom stasti by to mozno boli aj 3 😀 😀 😀 😀 a viete co? ja som najprv nemohla babetko donosit....a teraz...ale je to krasne...velka rodina...som stastna...a hrda....a lubim ich.... 🙂

jennna
14. sep 2009

asi si pôjdem ľahnúť...je môj čas...fakt ma bolia vajcia.....a už nevidím.....ibaže hodíte nejakú supiš tému, od ktorej sa neodtrhnem..... 😀

traktor
14. sep 2009

jennn to je hriech, zajtra sa musis vyspovedat, chuda cokolada, si ju odvrhla....ze sa nehanbis.....HANBI SA 😀 😀 😀

jennna
14. sep 2009

traki som rada, že si rada....všééétkym vám prájem toto krásne šťastíčko, čo prežívame....

jennna
14. sep 2009

nie traki...bol by hriech ju zožrať, ked som 4dni vydržala od sladkého.... 😀 (že dokedy???) 😀

brú nôcku... 😔

traktor
14. sep 2009

ahoj jennn a sladke sny....a fakt ju nechas len tak...vies aka je smutna.....a sladka.....a uz sa roztapa co chce ist do bruska....toto jej urobis...teraz nanoc....nechas ju samu..... 😀

traktor
14. sep 2009

tak vidim, ze vsetky spinkate, krmite svoje slniecka, tak idem aj ja spat kym sa moje slniecko zobudi, papa a dobru noc 🙂

lucim
14. sep 2009

tak dobru nocku vam , ked uz spite, ja este stale nekojim, drobec asi ide na nejaky spankovy rekord - a jedol naposledy o 6tej. 😉 vesala som pradlo.

wydata
14. sep 2009

sevasky sovicky 😝
brdo-koky mne by mali ten mmb zakazat, bo tam preinvestujem celu matersku... 😠
pomoooooooooooc 😅

inneska
15. sep 2009

morning 🙂

tak my sme už hore a ideme papať 🙂 asi erika včera hlad zobudil, bo tak chňapol cicik, ako keby týždeň nejedol 😀 a potom klasikuš po 4 sme boli hore a teraz o pol 8 🙂

aké máte plány na dnes?? je sviatok, slniečko svieti 🙂

traktor
15. sep 2009

ahoj vecer zatvarame a rano zaciname? 😀 tak matejnapapany, vyrehleny a zmohla ho unava uz spi 😉 , dnes ideme domesta, urobime detom program,zmrzka, detsky areal....den deti mame 😀

josifek
15. sep 2009

Krásné raníčko berušky a sluníčka 😉
už je mi o mnoho lépe a už mě to tak netrápí ten kašel, jen se mě malá bojí neboť mám roušku když jsem sní, jo raději ať se bojí než aby byla nemocinká 😀

traktor
15. sep 2009

http://www.babybazar.sk/vymenim-id1269329.html to ako mam chapat tento inzerat? 😅

josifek
15. sep 2009

traky co to je 😠

traktor
15. sep 2009

toto som nasla ked som si pozerala bazarik...velmi nechutna sranda, obrazok , ze cloveku srdcestisne...to dajaky debil poslal... 😠

josifek
15. sep 2009

no pár facek by zasloužil,je to hnus 😠
A jak se dneska máte? 😵

traktor
15. sep 2009

super, zatial matej spinka, cakame kym sa zobudi, nakojim ho a ideme su urobit pekny dens detmi....maju vsetci volno tak nech si ho uzijeme ked tak pekne svieti slniecko 🙂 a vy co robkate?som citala ze si chora, tak sa skoro uzdrav, aby karamelka mohla vidiet tvoj usmev 😉

josifek
15. sep 2009

no Traky už se to lepší, my máme vařeno a u nás je mlha snad se rozplyne.Odpoledne jdeme do poradny a pak na nákup syn potřebuje nějaké sešity do kroužku tak je jdem koupit 😉
koukni Traky co koupil tatínek a co jsme dostali od tety už jsme vybaveni na zimu 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

inneska
15. sep 2009

erik je akýsi nekludný 😒 neviem prečo...aj sa ráno vykakal, najedený je, aj sa vygrcol..zatial leží v lehátku, ale aj tam sa mrví ...

nepochopila som inzerát 😠

a na dnes zatial plán nemáme...tata spí(a ešte bude 😀 ), tak neviem čo spáchame 🙂

traktor
15. sep 2009

josi tak to bude SLADKA KARAMELKA 😉

traktor
15. sep 2009

in asi sa chce mojkat a nie lezkat...to aj matej obcas ma , vrti sa jak husenka zoberiem si ho oprie hlavku o prsia a zaspi...no chlapi 😀

josifek
15. sep 2009

no snad jo je to až na 6-9 měsíců tak si bude muset počkat bobynko na jaro a snad i léto 😉
ahojky Inesko....snad se Eričkovi zlepší nálada 😉

traktor
15. sep 2009

nemam rada ked si niekto robi srandu z takych veci...je to smutne ked sa takto skoro narodi dietatko, ma to tazke uz od zaciatku, ci ten boj vyhra alebo prehra , bojuje....a niekto ma s toho srandu...clovek bez srdca 😠

majkas
15. sep 2009

ahojte,

som vas dosla len pozdravit a zazelat krasny dnik 😉

idem sa poclovecit pokial mala spinka a chystame sa do IKEA, dufam ze sa to podari (uz sa chystame od piatku, chi chi 😀 )

papa

lusia_99
15. sep 2009

ahojky je tu niekto potrebujem radu????

josifek
15. sep 2009

Lusia já jsem tady pokud budu vědět poradím 😉

traktor
15. sep 2009

ahoj lusi, co potrebujes?

traktor
15. sep 2009

ahoj maji,tak to vam dlho trva ta cesta 😀 , tak stastnu cestu a dobry nakup 😉

lusia_99
15. sep 2009

baby maly ma teploty v zadočku som merala 37,6 to je este v pohode ze? je taky smolkavy uz par dni

lucim
15. sep 2009

halllooooo halllooo, my sme prespali tolkooooo, matko vecer papal o 6 a zobudil ho hlad az o 1 v noci a potom presne po 3 hodkach. 🙂 a teraz potreboval objat, aby zaspal, a uz tu odfukuje.
my dnes nikam nejdeme , V. majstruje vonku, a ja idem robit kuracie kridelka.

matko ma este zastrety hlas, ale tusim je to lepsie a asi sa aj citi lepsie. snad mala ta nasa doktorka pravdu a je to len soor , ktory ho otravuje aj na hrdielku. vytierame pusku rozpustenym nizoralom- tabletou a cuckame kalciovy sirup.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre