Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
18. sep 2009

Reily já vím že v práci to je jiné a věřím že jsou ženy a ženy , většinou ty které chtějí tak se to nepovede a musí na vyčištění a ty co můžou a mají tak to bezlítosti davaj pryč.Hold jsme společnost která občas staví svoje pohodlí a kariéru před rodinu. A ty 16 náctky bych bila klepačem neboť ví že existuje ochrana. 😠

reilyy
18. sep 2009

a najlepsie je jak sa potom pytaju ze ci to bolo dievcatko alebo chlapcek ☹ no des....je to proste hnus vidiet to, ked si len 2 metre od toho...

reilyy
18. sep 2009

josi, ja by som zmlatila tych, ktori zlegalizovali potrat od 16rokov bez nutneho suhlasu rodicov a tych ktori za tento vykon dali ciastku len 2 tisicky

reilyy
18. sep 2009

brin, video? obrazky? ako donutis danu slecnu aby sa na to kukala? to nieje vyber svetra v obchode ze sa nevie rozhodnut....a je ine ked kuka na cudzie dieta ako keby kukala ze jej dieta sekaju...pichnut spinalku a nech sa kuka na to, asi som svina, ale tot moj nazor

josifek
18. sep 2009

To vůbec nevím že toto existuje já myslela že do plnoletosti musí být souhlas rodičů 😠 to je hnus a peníze bych zvedla v tomto případě o mnohonásobně nahoru ☹ Slepice mladé však neví že pak už třeba tělo odmítne mít miminko 😠

zmurkaz
18. sep 2009

... no a neviem, či to takej 16-tke nie je aj tak jedno....

reilyy
18. sep 2009

a darmo sa ludia rozculuju nad tym, ta zenska co to organizuje uz mala sud ohladne tychto staznosti ludi v kosiciach a sud rozhodol ze nerobi nic zle, takze to porpaguje dalej

josifek
18. sep 2009

Rei nejsi sviňa hold jsi k tomu nejblíž a já jsem také pro radikální řešení je to nejučinější

traktor
18. sep 2009

ja som 2x potratila / az prisla simonka/ , nebola som na interupcii- aby si dakto nemyslel, ...som to napisala jak pako

reilyy
18. sep 2009

josi nie, od 16 rokov mozes ist na potrat bez toho aby ta rodicia zastupovali, a ver ze stoja v radoch , u nas v lipe sa robia 2x tyzdenne po 10 interupcii, vacsinou take mlade husy

brinzulka
18. sep 2009

jednoducho by som ju posadila na rit...kym si to nepozrie...tak jej nedam papier na odsuhlasenie...inak dokelu..jakto, ze do 18stky...netreba suhlas!!

Ja som na interupcie chodila...odmietla som a bola som za najvacsie hovado...prepacte....
pri spovedi mi zasa povedali, ze ma exkomunikuju...ak tam pojdem...uspavat...
napokon som hodila rec s knazom lekarom a povedal, ze mam vyjadrit svoj nazor a ak ho moja nadriadenanebude respektovat...tak tam mam ist s kludnym svedomi, ved tam nie som dobrovolne...ale je to moja praca.

traktor
18. sep 2009

niesom za interupciu, treba sa o tom vela rozpravat......a sme s mm doma rozpravali minule, ze keby / nedajboze- ale clovek nikdy nevie/, sa to stalo u nas nasim detom, pomozeme, neodsudim, neposlem na potrat....a nech si o tom kazdy mysli co chce, hanba, nehanba, ..je to zivy tvor...

brinzulka
18. sep 2009

TT nemocka akoze nerobi potraty ze sup sup-na to je v TT gyn centrum....Ale z medicinskeho hladiska...ale aj tak si tam pisu, co sa im zachce...brala ATB...sup na potrat

josifek
18. sep 2009

Rei to je teda hnus má sestřenka už je i babkou a to jí je 35 let a nikdy neuvažovala o tom zdy to dát pryč, a její dcerka když to chtěla udělat tak doktoři chtěli souhlas rodičů, nedala a teď mají nádhernou Elišku a všicni jsou šťastní, proto mě to překvapilo

reilyy
18. sep 2009

v cechach netreba od 16 suhlas....ja som sa este snazila neuspat taku mladu, lebo nemali vacsinou suhlas s narkozou , na co musis mat suhlas rodicov do 18tky....ale to som zase robila zle gyndosom a nakoniec som uspat musela...

josifek
18. sep 2009

hmmmmje to hnus ☹

reilyy
18. sep 2009

no, najnovsia metoda ako dosiahnut interrupciu aj po 12tt tehotenstva je posudok od psychiatra, a ti ho teda davaju len tak....skuste sa mrknut na ultrazvuk miminka v 12 tyzdni....uz to je plne vyvinuty cloviecik, ktoreho roztrhaju kliestami zaziva....kto videl amniocentezu nazivo, vie ako sa babatko zlakne ked uvidi ihlu.....a co potom pri kliestoch, ktore ho rozdrvia!

traktor
18. sep 2009

a este viete co nechapem...ze mami , ked ich dcera otehotnie,tak ich poslu na tu interupciu, bo hanba, ....no neviem, poslat svoje vlastne dieta na nieco take...a zabit svoje vnuca.....

brinzulka
18. sep 2009

neviem, co budem robit po materskej...ja by som pre rodinu chodila najradsej do prace na jednu smenu...ale! ak by ma dali na anestezu, co by bolo super...je mozne, ze by som bola na zakrokovni kazdy druhy den a ako ma povedat, ze nejdem na potrat....tak kde napokon skoncim...a ci nepojdem do inej nemocky fakt neviem..trochu ma to mata

brinzulka
18. sep 2009

rei...ved UPT je povolene do 24?- 25tyzdna...ak je genet.poskodeny plod...a to dieta asi aj chuda dycha

brinzulka
18. sep 2009

ja dufam, ze ma nikdy nikto neznasilni a nic sa nestane a nebudem musiet nad nicim takym rozmyslat

zmurkaz
18. sep 2009

baby - nenecháme túto tému? ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

zmurkaz
18. sep 2009

Akurát sa mi dietko pokadilo - tak neviem či z tej témy 😕 😀 😀 😀 😀

traktor
18. sep 2009

no a na druhej strane sa to vo mne bije- ak je vaaaazne poskodeny plod...vtedy asi ano, poznam 2 baby jedna mala babo , co bolo postihnute cele, skratka cely cloviecik, vela veci chybalo, vela veci bolo naviac a druha dietamalo vsetko co malo v brusku von, pomiesane, obeisli, toto neodsudzujem...je to pre nu strasne porodit / lebo to mseli obe porodit, neuspali ich, pichli vyvolavacku.......

brinzulka
18. sep 2009

hej...a este tu pisem o sebe...to nie je pekne ☹

zmurkaz
18. sep 2009

A už mám doma aj Juráška - tak musím ísť ta het ... ☹ Pa

josifek
18. sep 2009

Rei já byla na amniocentéze, kvůli věku a také aby byla jistota že je malá ok. Nevěděla jsem že se malá lekne ☹ teď mě to mrzí ☹

reilyy
18. sep 2009

upt je povolene do 24tt len z gen.dovodov, ale nie ked je dieta ok, to je len do 12tt
a si predstav ze 24tt dieta je len 2 tyzdne mladsie ako maly matysek od pavcika ked sa narodil.......
brin, ved si vravela ze mate pravo odmietnut kvoli svedomiu, nie?a v dany den ked sa robia upt su aj ine operacie, tak by si bola tam...

traktor
18. sep 2009

veru prejdime na inu temu...co ste fajne navarili?ja kuracie rizotko ale mame aj pirohy s tvarohom a lekvarom....

reilyy
18. sep 2009

josi, babatko sa lakne, lebo nevie co to je....ale ked vidi ze mu to neublizuje , tak je v klude....ja som videla ako si po chvilke male chytilo ruckami ihlu a hralo sa s nou 😅 to sme kukali vsetci jak puk 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre