Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nika251
21. sep 2009

Ineska- veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed- ja mam tiez 30 😀 😀 😀 😀 Josifek, dakujem za Attinka 😵 😵 😵

inneska
21. sep 2009

nika...faaaaaaaaaaaaaaakt????? 😕 😕 aj ty máš dnes narodky??? tak dnes je akýsi spešl day 😵 😵

nika251
21. sep 2009

😀 - jo, posledne ku ktorym sa priznavam verejne 😀 😀 . Odteraz ma 30 do konca zivota 😀 😀

josifek
21. sep 2009

nika pro tebe snad potěší 😉

https://www.youtube.com/watch?v=zLAhyuSg_Os
josifek
21. sep 2009

Nika to jsi dobrá já svůj věk miluji a je mi jedno že mi je o 5 let víc než tobě 😀

malka18
21. sep 2009

bree ránko vám všetkým...aj vaše detičky v noci necikaju...ja už to dlhšie pozorujem u nás...

brinzulka
21. sep 2009

dobre rano....Zmuky, Lucim, Nika....vsetko najsamlepsie k narodeninam baby...a kedze som sebec...ja ich mam zajtra....
Dobre to oslavte...co zmurky oslavuje uz tyzden 😀 😀 😀 😀 😀

nika251
21. sep 2009

Josifek- potesila, krásne 😵
Ja tiez nic proti veku- ide to proste so zivotom ale priznavat sa uz nebudem 😀

brinzulka
21. sep 2009

malka...preto ma drobec uz miesto pamper niektoru latkovku: taketo myslim:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

brinzulka
21. sep 2009

ze nacura az rano...a nema zaparenu ritu 😵 😵

josifek
21. sep 2009

Malka No já nevím ale malá je ráno zechcená až za ušima 😀 😀 😀 a sotva ji přebalím tak plenu řádně posere 😀 😀 😀 😀 😀

brinzulka
21. sep 2009

josi...ved do cisteho to ide najlepsie 😀
nas je spokojny cez den , len ked ma holu ritku...to aj usmev aj dzavot...asi sa mal narodit na jar...by sme v lete holakovali

nika251
21. sep 2009

😀 - Brin, ved ty si este mladica 😀 , zajtra uz budes stara kofa- ako ja 😀 . Kolko to budes mat???

Malka- Tinko cura celu noc a rano len co otvori oci uz pridi o 106 a potom to zabetonuje 😀

josifek
21. sep 2009

Brin i u nás je to nejlepší když je nahá 😀

inneska
21. sep 2009

malka...aj my máme občas ráno suchú plienku, ale potom behom chvíle je taká načúraná, že až 😀 😀

riusik
21. sep 2009

dobre ranko 😵
lucim, zmurka, nika: prajem vsetko najlepsie a pekne to oslavte 😉

nika251
21. sep 2009

Brin- uz malemu padaju vlasy? Nas ma uz na jednej strane plesinku- teda nie cistu ale o moooooc redsiu ako inde. Ale zato mu hned rastu take cierne vlasiska ze az 😵 😵 😵 a zda sa, ze bude mat zelene ociska 😵 😵 . Krasa- jeden ma oci hnede ako lieskovce a leskle az az a vlasy tmavohnede a druhy ciernovlasy a svetlozelene oci 😵 😵 aaaachchchch - o tom som snivala.

brinzulka
21. sep 2009

😀 28...mm si mysli, ze 27 😀

malka18
21. sep 2009

u nás sa fakt málokedy stane že tam má nacikané a ked len trošku a ráno určite po chvilke načurané až až prebalim a do pol hodky zase prebalujem...

brinzulka
21. sep 2009

a uz aj jeden sedivy vlas 😉 😀

josifek
21. sep 2009

Brin kdeže to je melír né 😀 😀 😀 😀

riusik
21. sep 2009

brin: pekne od neho 😉 moj my vzdy pridava...

nika251
21. sep 2009

😀 - to je dobreee, si mu jeden rok zatlkla?? 😀 😀
Fu, az jeden? Dievca- starnes 😀 .
Ja neviem kolko mam ale asi malo(mam farbene), u nas sedivieme pomaly, otec ma 67a cierne vlasy 🙂 . Ale ked vyrastaju, nemam ani jeden 😎

riusik
21. sep 2009

josi: new photo 🙂 pekne... chyba tam dominik 😕

riusik
21. sep 2009

ja o mojich sedinach pomlcim, ak dovolite 😎

brinzulka
21. sep 2009

malemu sa robia kuty...mal tmave vlasky a nejak ich ma hnedo hrdzave...a oci sedo modre...zeby po mne? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 uvidime....avidovi sa az v pol roku na hnede 😖 Ale nech su zdravi a lubim ich tak, ci tak. Aaaaaaaaaaale potesi 😀

brinzulka
21. sep 2009

ja si vlas nefarbim....ako melir...ale teraz mam vystrihany..ze vydrzim...s prirodzenymi, kym nebude treba pomoct...a tu lala....sedina

inneska
21. sep 2009

nika...u nás je to naopak so šedinami, tatino má 54 a už je niekolko rokov úplne šedivý, aj jeho sestry sú na tom rovnako...takže ja už mám tých šedín požehnane a to ešte ani 30 nemám 😅

nika251
21. sep 2009

Damino mal jasnu farbu od zaciatku. Ma nadherne cistu, hnedu farbu oci a hrozne krasne ligotave- take tie ciste oci. A Tinko bude mat farbu po mne a vlasy po mužovi cierne a huste- ale to obaja.
A vazi uz 5600g a ma 63cm- drobca nase 😵

inneska
21. sep 2009

ja musím farbiť, by som vyzerala ako dôchodkyňa 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre