Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
23. sep 2009

jennik...no nebola som, mm išiel s autom do MT na opravu, tata bol v AT a segra už odcestovaná naspäť v UK 🙄 a ja nešofér 🙄

inneska
23. sep 2009

a ani nevieš, aká som ja rada, že sme ofkej 😵 😵 erik je pre mňa všetkým a neprežila by som, keby sa mu niečo stalo..

josifek
23. sep 2009

Inesko...děkujeme a jsme mocinky rádi že je Eriček v pohodě 😵 😵 😵 😵

inneska
23. sep 2009

josi...a to plávanie, to máte nejaký kurz ?? ak si spomínala, tak si nejako nespomínam 😅

blani2
23. sep 2009

Innesko, Eriček bude zdravý jako řípa 🙂 Je to chlapeček jako buček. Raduju se s Tebou, že je srdíčko v pořádku 😵

Josi, Simonka byla na vítání k nakousnutí 🙂 a mamce to taky moc slušelo. Přešlapy zatím super, je to něco nového a hlavně to nevypadá udělané horkou jehlou jak ostatní seriály. Problémy přesně naší generace.

josifek
23. sep 2009

Josi ...jo jo jmenuujese to delfínek, a nejdřív plavem ve vaničkách a po 3 měsíci v bazénku 😉
Blani děkujeme bylo to moc krásné a malá to prospala 😀

josifek
23. sep 2009

Seriál je fajn 😉 konečně supr herci co mám ráda v dobrém seriálu 😀

reilyy
23. sep 2009

josi 😀 pises prispevok pre seba? 😀

inneska
23. sep 2009

blani...určite, paťko si ho postráži 🙂

josi...ja by som tiež hned šla, u nás je plavanie až od 4. mesiaca 😒 a to už bude potom zima, a na jar už budeme veliký....

inneska
23. sep 2009

rei..to som si ani nevšimla 😀

lucim
23. sep 2009

dobry vecer 🙂
mame novy album, to ln aby ste vedeli 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

je mi nejak podivne, tak nevem ci pri vas dlho zotrvam ... a ci docitam. 😒 dufam ze ste mali pekny den, ja som dostala pokutu.

josifek
23. sep 2009

reily no vidíš jak jsem zmatená mám toho teď v hlavě moc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jo hold věk je věk 😀 😀 😀

reilyy
23. sep 2009

josi 😉

reilyy
23. sep 2009

lucim, rychlost?

reilyy
23. sep 2009

maly ma sople ktore nejdu odsat, zatecene v nosohltane a zacina kaslat ☹ hlavne ze sme objednali letenky na december....ak sa nam posunie ockovanie tak sme v keli ☹

lucim
23. sep 2009

rei ano , u nas na konci dediny, debili dali tam 40tku, nepomohol ani vrestiaci matej na rukach, ani to, ze ma oberaju o matersku, ze s nim "choruckym letim do lekarne" , z 300 na 200 sa to len dalo, kcel mi zobrat vodicak, hnusak hnusny. 😠

reilyy
23. sep 2009

200 eur???????marnost sediva, debil jeden 😠

josifek
23. sep 2009

Lu to jsou fakt hlavy vymazaný 😠 taková pálka 🙄 no hold policajti berou tam kde nemaj a tam kde maj tak se culí jak praštěný
Reily a stíkáš do nosánku alespoň vincentku aby se zředilo a mohla jsi odsát a také se doporučuje inhalovat
http://www.reercz.cz/inhalacni-dudlik-od-6-mesi...

reilyy
23. sep 2009

matej je chorucky? 😕

inneska
23. sep 2009

lu...rastiete do krásy 😉 hnusák jeden policajtský 😠 😠 a 200€ je sakriš dosť...a o kolko si prešvihla? to by si musela ísť aspoň 100vkou, aby to bolo na papiere...

rei...a kde mohol peťko ochorieť?? 😕

lucim
23. sep 2009

rei - hmmm ... som meskala ku kamoske, chceli sme ist kuknut po obchodoch a hlavne ja som potrebovala ob tampony, nemala som uz ani kusa , som sa zamyslela a 71 😒 . ale ked mi vratil papiere, aspon trosku som si ulavila, ze mali by viac sluzit ludom, nielen ryzovat na nezmysloch ale merat tam, kde naozaj jazdia nebezpecne rychlo. 😠 tak som uz potom nikam nesla, ln do drogisky a bankomatu.

reilyy
23. sep 2009

josi, nakvapkala som libenar,odsala vysavacom....ale furt pocut jak mu to vzadu buble ked dycha, neda sa to pocuvat, mam chut si za neho odkaslat

inneska
23. sep 2009

rei..to že je maťko choručký, bola asi zásterka na poliša 😀 a zdá sa, že nezabrala 😠

reilyy
23. sep 2009

ach jo, to mas tak, furt je nieco co by nemalo byt...ked ti raz pride do lekarne, tak mu nedaj nic 😉

reilyy
23. sep 2009

inn 😀 mi nejak nedoslo 😅

lucim
23. sep 2009

rei neeee, matko nie je chorucky, akurat vhodne reval, ked som pri nich zaspala, tak som to skusila na policajta, ale nezabralo 😝
ale petko citam ze je 😕 .... keby nezabral libenar, daj najslabsi nasivin kvapky.

inneska
23. sep 2009

lu..verím, že ťa to naštvalo a prešla chuť na všetko 😒

lucim
23. sep 2009

nezaspala som pri nich, ale zasTALA. 😀

reilyy
23. sep 2009

lucim ok, dufam ze ho to prejde 😒 v sobotu tu bola kolegyna, chora jak pes, ze ju hrdlo boli a smrka ta na nu kukam a ona ze nejde blizko k malemu....tak hodinu sedela 3 metre od neho, garzonka je mala, vzduch sa infikuje raz dva...ja blba, mala som ju surovo vyhodit 😠 do januara nechcem u seba ziadnu navstevu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre