Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
24. sep 2009

kuki kuk, tu denne gorenje 😀
u nas stejne, hlasim pekne, a 2 hodky mrncanie pucenie kojenie 😝 ja uz som si asi nejak zvykla 🙄 ja ani neverim ze sa po 3 mesiacoch nieco zmeni 😝

inneska
24. sep 2009

olá olá....sme s5 🙂

koarktácia a iné srdcové vady sa nenašli 😵 😵 😵 jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí....som šťastná ako blcha 😎 😎 😎 doktorka aj sestričky boli velmi milé(nie ako tie na sone v BB 😠 )

reilyy
24. sep 2009

inn, tak to je bezvaaaaaaaaaaa 😵 😵 mozes pokojne spavat 😉 uz bude len dobre 🙂

inneska
24. sep 2009

brin...dobrú poradňu prajem 😉

rei..u nás pekne tiež, naučili sme sa na 3hod intervaly medzi kojo, grckanie sa zlepšilo trošičku, dnes už 2 plienky naložené 😀 nepučíme sa, nemrnkocene 🙂 obávam sa, aby sa to po 3ťoom mesiace neotočilo 😅

lu...ak ste vy na ´chytení´ tak predpokladám, že to bude z toho...

lucia32
24. sep 2009

reilyy špica...ak sa budem ešte raz vydávať 😝 , určite to nacvičím 😀 😀 😀 😀 😀 😎

inneska
24. sep 2009

rei...taká som rada 🙂 potom o rok na kontrolu ešte 🙂 skús pre peťka ten infant, ked biogaja nemfunguje 🙂

lucia32
24. sep 2009

reily, že gorenje 😀
inak som dobre vymletá...ale tiež som si už zvykla, mm je vhodný adept na cvokhouse 😅 😝 😀
Vraj ju máme za trest...za naše hriechy 😀

Inn...tešákujem sa s tebou....

reilyy
24. sep 2009

inn, sak aj dophilusa dav 🙄 to proste nieje normalne ze moje dieta nereaguje na nic

inneska
24. sep 2009

lu..a vy ste takí hriešnici??? 😀 😀

inneska
24. sep 2009

rei...a neni toho na neho moc?? skús dávať len ten infant..a uvidíš...musíš len skúšať 😉

josifek
24. sep 2009

Ahojky děvčátka přejeme pohodový dníček 😀 😵 😵 😵 😵
Inesko gratulujeme a jsme rádi že je Eriček v uplném pořádku 😵 😵 😵 😵 😵
Reily a Luci....musíte věřit že se to vše otočí 🙂

inneska
24. sep 2009

erik konečne zaspal...taký bol dogrcaný...som ho kojila u dokiny, hned potom sono(sa tam vrtel), potom do vajíčka..tak sa zgrckával postune...všetko mokré, aj čiapka 😀

lucia32
24. sep 2009

inn...čo ja viem? Ale vyzerá to tak 😀 Alebo máme doma krotitelku a cvičitelku rodičov 😝 😀 Dnes idem objednať ten viburcol, čípky na neklud...inak rei nie si sama u koho tie "srákoty" nezaberajú, ani sab, ani probiotiká, ani espumisan...tiež som chcela kúpiť biogaju, ale neviem, neviem, ale asi u každého niečo iné, že? Ja kúpim aj Babycalm...kúpim všetko čo existuje...

reilyy
24. sep 2009

moc? 😕 biogaja obsahuje len jednu bakteriu, ktora v dofilusovi nieje..a infant mu hrozne nechuti, musim ho donho doslo

inneska
24. sep 2009

lu..ten viburcol je homeo, že??

josi...dakujeme 😉

lucia32
24. sep 2009

inn...áno homeo, len nikde nemajú, musím objednať...

inneska
24. sep 2009

rei...možno sa tam tie baktérie bijú a nerobia to čo majú 😀 alebo hrajú karty 😀

inneska
24. sep 2009

lu...lebo som o nich aj ja počula, len som zatial nezháňala..ak by som, uvidím ako pochodím 😝 ani v lekárni sú neni schopný objednať?? 😕

reilyy
24. sep 2009

😀 no ja im dam za tie prachy nerobit a len sa v creve povalovat!! to jak cigani 😝

reilyy
24. sep 2009

ja uz nic nekupujem, nam nic nezabera 🙄

lucia32
24. sep 2009

inn asi sú, ja som sa nepýtala, najprv som obehala...

lucim
24. sep 2009

dobre raaaankoooo,
my smme sa zobudili s plne nalozenou plienkou, hurrrrrrrrraaaaaaaa, tusim vsade vyvesam baloniky. 😀

viburcol nie je problem objednat, ak nebudu mat, len im to nadiktujte. nam zabral, ked bol nervak z toho sooru.

lu, ako soor, vylieceny? nema ten neklud z toho?

inneska
24. sep 2009

rei 😀 😀 a možno im dlhšie trvá, kým zaberú...chce to trpezlivosť 😅

lu...ja chodím stále do jednej lekárne, už ma tam pozná tá magistra a ked niečo pýtam a nemá, tak automaticky mi to objednáva a druhý deň ráno to tam mám 🙂 ani jej nevravím, či by mi to mohla objednať...

lucia32
24. sep 2009

papám čoko croisant a pijem ľadovú kávu, balzam na moju ubolenú gebulku...

inneska
24. sep 2009

luci 😉 bré ráničko 🙂

lucim
24. sep 2009

ozaj, ako su natom vasi krpci s vlaskami? my prave preperujeme ... ci prevlasujeme ... menime hnede za - hnede 😝 (tatinko by sa potesil, keby boli blond, ale co uz, mamka dala silnejsie geny) 😉

juuuj croissant by som si dala. nemam.

lucia32
24. sep 2009

lucim...ránko...
ten soor už skoro nemá, včera som to nečistila sa priznávam 😝 ,ale bude v tom niečo iné, bo v noci teplotkovala...teraz ešte spinká, chudiatko moje maličké 😵

tá káva chutí ako tekutá zmrzka, mňááám...

lucia32
24. sep 2009

my sa tiež mierne prevlasujeme, nad ušami sme plešaté, teda Natalka, nie ja 😀 a sme zatiaľ hnedovlasé...ako je to u vás s farbou očí, my máme ešte stále bábätkovú modrú...kedy sa vlastne mení farba? už nem pamätám...okolo pol roka?

inneska
24. sep 2009

nám vlásky zatial nevypadávajú, práveže rastú...sú dlhšie kúsok ako boli 🙂 a farba stále tá istá 🙂

inneska
24. sep 2009

a očká tiež stále jasno modré....vravia mi, že mu ostanú modré...menia sa tak okolo pol roka,tak som zvedavá, či to budú tatinkove alebo maminkine očká 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre