Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
11. okt 2009

traky: my tiež bývame na dedine

a krásne vecičky. kde to hľadáte??? ja keď niečo mrkám, tak tam nikdy nič poriadne neni 😠

lucim
11. okt 2009

stolicku mame aj my, zdedili sme od kamosov. 🙂

traktor
11. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage..., tak tento kocik sme vydrazili na bazariku, aj s postovnym ma vysiel na 35 eur, a je uplne ako novy, oni ho asivobec nepouzivali,matko sa v nom uz veselo kocikuje 😉

josifek
11. okt 2009

Jajo no to chce trochu štěstí 😀 😀 😀
Lu to je nejlepší dědit zbytečné kupovat nové,když to dítko zachvíly nepotřebuje 😉

traktor
11. okt 2009

lucim aj mi mame tu zahradnu hojdacku, nedam na nu dopustit, tiez som ju vela vyuzivala, mamka sa hojda, matko sa hojda, lepsie ako koliska 😉

josifek
11. okt 2009

Traky supr 😀 my golfky zatím nééééé až bude codit a pořádně sedět 😉 v tom jsem staromodní,ale je krásný zeleňoučký 😉

jajona
11. okt 2009

josi: veď to

traky: ten kočík. no comment

už spinkáme!!! 😵

lucim
11. okt 2009

mia jo jo, zajtra mi drahy ide zase ku kamoske po vecicky z ktorych uz jej maly vyrastol. volala mi , ze cim skor, nech to vynosi. 🙂

traky ja uz viem, aky kocik budem chciet ... zeby som ho poriesila k vianociam? 😝

traktor
11. okt 2009

ked matko sa uz do hlbokeho nezmestil, nozky mal akurat, fusak by som tam nestrepala ani nahodou, ....no mame chlapa 😀

brinzulka
11. okt 2009

zdravime babatka, co chodia spavat najskor po 22hej ...

traktor
11. okt 2009

lucim akykocik chces...prezrad

josifek
11. okt 2009

Traky beru já jen že my máme sporťák na kočárku a když předělám je jak hluboký,tak se malá vejde v pohodě 😉

traktor
11. okt 2009

ahoj brin, nase babatko uz spi davno.....ci aj mna pocitas za babatko? 😀 😀 😀

josifek
11. okt 2009

Luc to máš perfektoš my musíme koupit jěště že je mmb 😀 😀 😀
Ahojky Brin 😉

lucim
11. okt 2009

traky taky ako ma ta moja kamoska co mi posiela veci ... tiez presla k sportaku ... ja tym ze budem denne jazdit do mestecka, tak chcem nieco, co je spratnejsie a nesklada sa z 2 casti, ale da sa dat do lahu. skusim najst...

brin cauuuuuuuuu, my sme dnes vynimka, inak o 8. 😝

jajona
11. okt 2009

traky: my tiež ideme celkom dobrým tempom. tiež asi budeme patriť v 3. mesiacoch k 7 kilovým 😝

brin: no my sme mali včera horor pri zaspávaní a dnes celkom v pohodičke

traktor
11. okt 2009

josi, ja som hlavne chcela nieco lahe, ja rada chodimdo mesta busom/ soferak nemam nemestim sa na cestu 😀 😀 😝 /, a hoc mame auto radsej busom, si prechodim vsetky obchody, naco brat mm zo sebou 😉 , tak aby som si ho sama zdvihla...a musim povedat , ze tento je fakt skvely, lahky, matko ma dost miesta, ma dost kapsiciek, na cajik, drobnost....a zatu cenu...no nekup to 😀 😀 😀

brinzulka
11. okt 2009

servuste...ono..nase tak po 22hej...ked sme vcera prisli znaveni z oslavy..tak chlapci zalahli o 20tej ani TV nepozerali...a maly-som dufala, ze sa uspime...na a de...o 23tej siel buuuuuuuuuuuvat

servuste

josifek
11. okt 2009

Traky my jěště v pohodě využijeme hluboký 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

brinzulka
11. okt 2009

traktor...sikula 🙂
my mame x-lander..teraz vana...snad -dufam...este mesiac a potom sportak...cerveno cierny a dvaja chlapci...

josifek
11. okt 2009

Traky jasně beru každý má jiný názor a než my budeme mít 7 kg to si hodně počkáme 😀 😀 😀 nějak se ji váha zastavila ale pije hodně 😉 prý nezoufat malá je fajn říkal dokyn 🙂

traktor
11. okt 2009

jajo to su chlapi....jamamniekedy pocit, ze ma chce celu zjest...no ale to by mu trosku trvalo...ja som velka 😀 😀 😀 😀

jajona
11. okt 2009

traky: my to máme vymenené: on priberá, ja chudnem 😒

traktor
11. okt 2009

josi bud spokojna, je to mala princezna, musisi držat liniu.... 😉

josifek
11. okt 2009

Jajo i já bych chtěla něco zhubnout ale zatím nic 😀
Traky no nevím my a modelka no nevím já nikdy nebyla štipka hold české děvče krev a mléko 😀 😀 😀 ale jiank je malá spokojená nepláče spinká tak jídla má dost 😀 😀 😀

brinzulka
11. okt 2009

jajo-a vadi Ti to?

traktor
11. okt 2009

jajo, ja som tak chudla pri patkovi kedsom ho kojila....normalne sa ma kazdy pytal ci nie som chora....teraz pri mtkovaje to uplne ine som ja dom ...ale taky statny 😉 , len si davaj pozor ked tak chudnes, abysi nebola anemicka, papaj vela vitaminkou....

traktor
11. okt 2009

jej polka pismenok sa mi niekde stratila 😅

lucim
11. okt 2009

traky nasla som ... http://www.poruke.sk/produkt/sportove/sportovy_...
a je aj 4kolesovy a aj na bazare som tusim videla

traktor
11. okt 2009

teraz pri matkovi som jak dom ale taky štastny 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre