Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
14. okt 2009

Nina to je mi líto a nedá se objednat jinde?

nina41
14. okt 2009

všade maju plno,

josifek
14. okt 2009

to je smůla tak dlouho čekat je hrozné 😒

reilyy
14. okt 2009

nina, sak kde sme? na ukrajine? tvoja obvodacka ti ma predpisat lieky, sak si uz isto brala...so stitnou zlazou nieje sranda, tak nech ta poslu do nemocky k internistovi.chod k obvodacke, ta ti ma urobit testy z krvi a podla toho dat lieky...sodoma gomora, co za doktorku to mas? sak nejdes na vysetrenie ale pre lieky

reilyy
14. okt 2009

sme sa vratili z ockovania, vrestal jak pavian pred aj po ockovani 😅 dr.som povedala ze niekedy takto aj hodinu v kuse tak na mna vyvalila oci ze fakt?? 😀 ze je to mazel 😝 maznacik moj 😵 a ked sa ma pytala ci kojim a ja ze hej, tak druhykrat udivene oci ze este stale? bola potesena.asi vela matiek nekoji abo co 😕 a s prikrmami mi povedala ze od ukonceneho 4.mesiaca mozem zacat, ked mu nebudu chutit tak mu nemam davat nasilu, ak mu zachutia tak v pohode.v 8.mesiaci ale uz musi jest prikrmy urcite...takze asi tak jak vravela traky, kedy babatku zachutia vtedy davat, nenutit

josifek
14. okt 2009

Zdá se mi to blbé čekat tak dlouho s tak vážným onemocněním, Já bych otravovala doktora co den 😒 ale nevím i u nás jsou vyšetření na dlouhé lokte některá 😒

reilyy
14. okt 2009

jj, niekde sa caka, ale liecbu treba zacat, dr.by jej mala predpisat lieky

josifek
14. okt 2009

Reily no hold je to mazlík a ví jak na mámu 😀 Mě to také tak doktor říkal ale uvidíme mladému chutnalo a co na to pak řekne Karamelka uvidíme 😀

mifinka
14. okt 2009

zdar ženy, já jen jak jsme byli venku dneska my.. body rolák, punčochym kalhoty, chundelatá mikina, čepka, deka, ve fusaku, nánožník na kočár a samo pláštěnku.. Kurna i jsem mu záviděla jsk mi švihal vítr do ksichtu 😀

lucia32
14. okt 2009

mifi...že chundelatá mikina 😀 to je dobré slovo 😀 , jj, aj ja som dnes malej závidela, chlupatková súpravička, čiapka, zababušená 😀

josifek
14. okt 2009

Luci vy máte chlupatkovou my chundelaté 😀 😀 😀 😀

lusia_99
14. okt 2009

ahojky neviete niektora link na ten darcekovy kalendar co si tam vkladam svoje fotky???

josifek
14. okt 2009

Lucia nebo Lucim budou mít Lusia 😉

reilyy
14. okt 2009
olianko
14. okt 2009

Ahojky!
Dnes sme boli v poradni.Maxim ma 63,5cm a 6126g 😀
Ale neockovali nas lebo Maxim je nejaky soplavy a tak ockovanie v nedohladne....
Pocasie vonku je otrasneeeee a ja idem teraz pre Sasku do skolky...bola tam prvy den po trojtyzdnovej chorobe

olianko
14. okt 2009

my si davame robit fotky cez happy foto a sme zatial spokojny..kalendar sme este neskusali urobit

lusia_99
14. okt 2009

dakujeeeeeem 😉

ani3012
14. okt 2009

rei a to akože keď kojíš,tak maš začať prikrmovať? Veď to je blbosť,pokiaľ dieťatko prospieva,tak sa kojí do ukončeného 6 mesiaca.
Aj Evke máme začať dávať príkrm tak,akoby som ju kojila,takže od 6.mesiaca.
Evička ma inak už 5 kíl,tak sa tešíme a v piatok ideme na prepichovanie ušiek ,tak sa netešíme ☹

josifek
14. okt 2009

Ani ahojky to je na každém dokynovi a né každé mimčo příkrm veme.A jů šikulka je malá Evka

lucim
14. okt 2009

ahojteeee, slubila som dat vianocne fotky na net, tak aj pre tych, co sa netmolia po facebooku :
http://www.facebook.com/album.php?aid=20673&id=... 🙂

oli, ako ta najdeme na FB a skontrolujeme ti farmu? 😉

fuuuuuu na pichanceky vasich drobcov, hlavne nech nie je teplotka a neklud. a chodoby prec prec hes hes. fuj choroby fuj.
sorry, som dnes nejaka infantilna. 😝 to asi z toho, ze sa len doma hrame a nevystrkujeme nosy do chladu.

josifek
14. okt 2009

Lu Maťko je kouzelný malí mikulášek 😀

lucim
14. okt 2009

mia diiik, tak si mi vnukla myslienku - ako mu urobim certikovsky a anjelsky prevlek? 😀 bubatko moje male, ho do vselicoho navliekam a fotim . 😝

josifek
14. okt 2009

Lucím neboj naše je také fotomodelka 😀 😀 😀 😀 😀 a tatino se chystá dělat vánoční pohlednice 😀 😀 😀

lucim
14. okt 2009

ja este na vianocne mmsky ci maily vymyslim, pohladnice uz davno neposielame. 🙂

josifek
14. okt 2009

My jo neboť je to víc od srdce než sms 😀 😀 😀 😀 dvakrát do roka nás to nezabije a teď budou krásné s malou Karamelkou 😀 😀 😀 😀

reilyy
14. okt 2009

ani, ee, od ukonceneho 4.mesiaca sa MOZE zacat prikrmovat, ci kojis alebo davas UM, ide o to ze traviaci trakt mas po 4.mesiaci uz pripraveny na prikrmy.takze mozes zaca t, ak si to babatko vypyta a bude mu chutit, ak nie, tak sa nemusi, od 6.mesiaca sa uz maju urcite prikrmovat, v 8.mesiaci MUSIA byt uz prikrmovane vsetky deti, tak som to myslela 😉 ja uvidim ako na tom budeme po 4.mesiaci, dam mu pomaly kostnut trosku z prikrmov, ak mu bude chutit tak po troskach budem davat kazdy den, kojit budem furt, prikrmy budu len na spestrenie dna 😉

olianko
14. okt 2009

mne vzdy povedala dr. ze prikrmovat az po 6.mesiaci ked je cisto kojene, tak sme to mali aj pri Sasulke a aj teraz -dufam, to tak bude 🙂
....pocasie vonku otrasne, prisla som po Sasku ako posledna do skolky, myslela som , ze ma odfukne ... 😝
Lucim vianocne fotky su kraaaaaasne 😵

riusik
14. okt 2009

jajaj, uz prikrmy sa riesia? to este len bude sranda 🙂 pri tomaskovi som zacala po ukoncenom 6. mesiaci a v podstate hned pohodka, zeleninku papal ostosest, pokym teda neochutnal ovocie 😅 ale bola som asi prilis dotierava a zacal jest, co som mu davala 😎 som zvedava, ako to bude s alexandrou...

josi: ja milujem klasicke pohladnice 😵

reilyy
14. okt 2009

s prikrmamy je to jak s cajikmi, mozes davat, ale oficko staci kojit.takze nic neskazime ci zacneme prikrmovat po 4.5.alebo 6.mesiaci, je to indi vindi, kto chce moze, kto nechce nemusi, nieje to prisne dane kedy sa maju davat, v jednom sa zhodnu pediatri aj farmaceuti, ze pred 4.mesiacom by sa nic ine okrem mlieka davat nemalo... vela matiek dokonca dava piskoty kao prikrm po 6.mesiaci, co zas si myslim ze je dost zle, ale niektorym detom to neuskodi..

josifek
14. okt 2009

Riusko 😀 😵 😵 😵 😵 vždyt je to krása když ji dostaneš třeba z druhého konce republiky,je to takové osobní 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre