Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
14. okt 2009

Traky my máme 68 a velké moc ale neva zahnu nohavky i rukavky a supr 😀 😀 😀

traktor
14. okt 2009

...a som dnes predala 2 kociky..tak uz mame len 2 😀 😀 , vyhrala somna aukcii ciapku s rukavicami 😀 , co som mala matten chodak, tak dnes mi ho ta pani zrusila, ze ho uz predala 😠 , aj jedna tapama na bazariku zvozila ze som ta co prihadzujem a ze je to trestne...tapajedna...o danu vec som mala zaujem ale vyplinam prave pred ukoncenim elektriku.... 😅 ..tak takyto bol dnes den 🙂

traktor
14. okt 2009

joj a este, muz mal dostat 12vyplatu a este furt nic...ze do 31 je este daleko 😅 , ale ja som dnes dostala matersku, tak sme boli v tescu na nakup 😀

josifek
14. okt 2009

traky kašly na ně však je to jen technika a nemůžeš nic nadělat a co může být ráda že prodala za lepší peníz.Ty už prodaváš kočárky 😕 😕 😕 😕

traktor
14. okt 2009

josi vy na 74 nemate este vek 😀 😀

josifek
14. okt 2009

A kde je noční směna se nějak vypařila či co 😕 ta farma je ale chytlavá 😀 😀 😀

traktor
14. okt 2009

josi mala som 2 sportove naviac...nevyuzijem tak som predala...ostal mi ten zeleny sportovy a 1 kombinovany, ten mam v zalohe na taketo chladne dni 🙂

josifek
14. okt 2009

Traky a ani ve věku my 74 nebudeme mít 😀 😀 😀 😀 mala bude asi mrňousek ale neva alespoň to bude sladká holčinka.Prostě Karamelka 😀

inneska
14. okt 2009

traky, vidíš, ja som tu bundičku ešte ani neskúšala 😝 musím zajtra...a ja farmím ešte aj za švagra aj švagrinú..mi písala, že pozberaj nám úrodu, že sú od obeda bez elektriky..že tam u nich povyvracalo stromy na elektrické drôty..

tak tá ťapa si ako dovolila ho predať, ked ho slúbila tebe?? 😠 a druhá je ešte väčšia...ťapa 😠 😠

josifek
14. okt 2009

aha my máme jeden a pak je na chalupě chcicco golfky polohovatelné ale ty až za dlouho 😀

traktor
14. okt 2009

..co este ani ta farma mi nechce ist...no superden...uz len cakam kedy mi v polke pisanie vybuchne pocitac 😀 😀 😀 ...ale nie srandujem, je novy nema narok na vybuch 😀 😀 , ale prud nam uz v priebehu 3 hodin vypadol asi 7 x

inneska
14. okt 2009

ja mám len jeden kočík, čo v ňom teraz vozím 😀 😀

josifek
14. okt 2009

Inesko ty golfky jsou poděděné po Vojtíškovi po synovci má 4 ročky tak proč kupovat nové né 😉 možná je někdy užijem jinak máme svůj kočárek se kterým jsme moc spokojeni 😀

inneska
14. okt 2009

mne zase dnes výnimočne farma fachčí bez problémov 😉

zaregistrovali ste ráno spraávu od voskovky?? 😅

traktor
14. okt 2009

no tolko dni cakam, ze fajn postarka mi donesie a dnes buf sprava , ze predala... 😖 , no a tadruha,somjej napisala, ze ci madaky problem...bo mi napisala ze kedsom dohadzovacka, tak ma zahlasi a zrusia mi konto...no chapes to? normalneo nieco aukciusa ked tivypne elektrika tak si este ako zlocinec....

inneska
14. okt 2009

josi...šak jasne, ked je po kom dediť...u nás zatial nieje po kom..tak si potom nejaký kúpime s eričkom 🙂

traktor
14. okt 2009

hej, tak im drzim prsty, nech je vsetko ok...chudak maly, vecne ma nejaky problem...urco s toho vyrastie a len s usmevom budu spominat ako dal mamke zabrat.... 😉

josifek
14. okt 2009

dneska né něco nové z nemocky

traktor
14. okt 2009

aj zrnik sa tu minule mihla, tak tiez verim ze je s matejkom vsetko ok...velmi na nich myslim...

josifek
14. okt 2009

Zrník se ukázal ale nic neřekla a na Matějka myslíme snad je už na tom lépe

josifek
14. okt 2009

No nic babulky jdu okoupati vodu a pak hají dobrou nocinečku všem malým sladkou pusinu 😵 😵 😵 😵

traktor
14. okt 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1395424, taktotosme dnes vydrazili...tak sme disney od hlavy az po paty... 😀

traktor
14. okt 2009

dobru josi 😉

traktor
14. okt 2009

idem aj ja buvat 😀 , aj tak tu uz asi kazdy spinka, tak dobru noc vsetkym mamkam, tatkom, a hlavne babatkam... 😵

inneska
14. okt 2009

josi...hned ráno som písala, mi volala z nemocky 🙂 sú tam kôli tomu, že je adamko moc zhlienený a v noci sa jej až skoro dusil...tak inhalujú a čakajú na výsledky 🙂 a dobrú nocinku, aj od nás puska pre vás 😉

inneska
14. okt 2009

traky..superné, maťko je celý tigrový 😀 tigrík jeden 😉 a aj tebe dobrú nocku....ja musím ešte počkať, budem zbierať jahody o pol hodku 😝

josifek
15. okt 2009

Přejeme dobré raníííííčko i když se nám schovalo sluníčko. 😵

reilyy
15. okt 2009

sevas josi 🙂 u nas snezi a fuka, normalna zimna metelica 😕 no nechapem

nozicky asi nebolia, vpichy su cervene 2 cm v priemere, mame teplotku v ritulke 38,1

inneska
15. okt 2009

príjemné ráničko prajú innes a eričko 😵 😵

u nás zatial nesneží...ale fučí a prší...bŕŕ...chcela by som ísť do lekárne, ale asi nem pojdeme 😅

rei...aj si robila nejakú ´prevenciu´?? 🙂

brinzulka
15. okt 2009

halo...pocasie take ako u´innes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre