Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
15. okt 2009

...a vcera sme boli v tescu a uz maju vianoce..cingi lingi 😀

traktor
15. okt 2009

a vlidli mikulasa bim bam bom 😀 😀

josifek
15. okt 2009

I v Kauflande mají už měsíc Vánoce i mikuláše 😀

traktor
15. okt 2009

mifi ja nezvyknem merat / neberte si zo mna priklad/ , ja to uz nejak odhadnem, dam ten panadol a zatial klop klpo, nemali sme este teplotu....ja hovorim cakam na pubertu, vtedy to u nas bude zit.... 😀 😀

traktor
15. okt 2009

josi tak su lepsi...no....cingi lingi aj bim bam bom 😀 😀 😝

josifek
15. okt 2009

Traky no mě je to jedno my čokooládu normálně nejíme jen na buchtě 😀 😀 😀 tak ani nekupujeme my spíše ulítaváme na gumových bombónech manžel jezdí do výrobny kousek Mifi určo zná 😀

josifek
15. okt 2009

Už jsem zadělala těsto na večer na langoše mňam už se těším jak je syn upeče 😀 😀 A copak jste dnes dobrého klohnily maminky.Já dělala mleté masko na baby mrkvičce a fazolkách s bramborovou kaší,a mléčnou polévku s krevetkamia krabími tyčinkami,a okurkový salátek 😉

reilyy
15. okt 2009

josi, tu mliecnu polievku mi napis recept, mam v mrazaku krabie tycinky a neviem co s nimi 🙄

josifek
15. okt 2009

Jasně pisnu ji aby jste si ji mohly opsat 😉

josifek
15. okt 2009

Mléčná polévka s krabími tzčinkami+můžeš přidat krevety na konec:
1l mléka,250g krabích tyčinek,krupičku dětskou, bazalku, a sůl a pepř, 1 stroužek česneku, máslo.

Krabí tyčinky osmahni na másle a zalej mlékem, povař asi 5 minut nesmí vřít aby ti nenapěnilo mléko,pak odstav a rozmixuj poté dej vařit a přidej sůl a pepř dle chuti a bazalku a rozdrcený česnek .Zahusti krupičkou na konzistenci polévky 😉 .My to jíme s opečenámi rohlíky potřené máslem 😉

lucim
15. okt 2009

aaaahojte, vcerasom sa do vecernej - teda nocnej smeny nedostala, bo orange net sa rozhodol, ze nebude fungovat.
dakujem za pochvaly maleho mikulasa, matko posiela zasnezenu pusu.

dnes som vstavala pred 6, na 7 som bola objednana k zubarke, uz zase mam minus 1 zub, rozlucila som sa s otravnou 8ckou. este jedna pojde prec.

teraz este nemam kojit, skusila som dat matkovi mlieko z mrazaku, ale jasneeee, ked to nema v baleni s ozajstnou bradavkou a nejde to sat, tak to nechce ... trosku prehltol a zatal sa, ale teraz sa hra pod hrazdickou a tvari sa spokojne ... a to jedol 6:10. no, uvidime do kedy. 🙂

josifek
15. okt 2009

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 http://www.novinky.cz/krimi/181644-v-centru-pra... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 svině nějaká bych ji zabalila do igelitu a pohodila na skládku aby věděla jaké to je a nezachraňovala 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

josifek
15. okt 2009

Ahojky Lu neboj kdyby malý hladoval zjedl by i to 😉 on si počká na dobrotu od mámy 😀

mifinka
15. okt 2009

já mám zjištěnííí, jako milovník starých pecek U2 jsem je dost poslouchala v těhotenství, až ted jsem ji je pustila zás a Vojtíšek je úplně nadšený, strašně mi do toho keca a kření se jak křemílek. kurna jak zvládátd jednou eukou psát a kojit ještě? já mám malého na koleni a konuje obkročmo a dává mi ta jedna ruka na písmenka zabrat 😀

josifek
15. okt 2009

Mifi my pouštíme rock já miluji tuto hudbu a malá je také nadšená máš vidět jak zpívá se scorpions 😀

mifinka
15. okt 2009

josi už jsem to taky četla ještě že je v praze baby box..,..... 🙄 😠 😠

mifinka
15. okt 2009

ještě pak zkusím lennyho z krabice , teda kravitze, das ist meine srdcovky 😀 😀 kapet nezvyk vzhledem k mému ročníku, ale aspon z malého nebude snad nějak technař zaprdenej zhulenej

josifek
15. okt 2009

Mifi dobrá řeč, my jsme rockeři 😀 😀 😀 už jsem vytáhla i Bombra bude mi teplíčko venku 😀
bomber bunda

lucim
15. okt 2009

mifi mas pravdu, som zase skusila a on sa hrana oblizovanie a vytlacanie a rehni sana mna.
normalne nechapem, moje dieta nevydrzi viac ako 3 hodiny, alebo menej a dnes je to normalne chapavy milacik .

kde mam reiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? som sa nespytala, ci to mam aj odsat to mlieko alebo len proste nekojit a vo mne sa to odbura. niektory - kain mi pichla.

U2mozem aj jaaaaa, tusim idem najst cdcko 🙂

mifinka
15. okt 2009

jo bomber je dobrá bunda, ale na moje ledviny moc krátká, jinak je v ní teplo, ale na krátko no... to já radši kvalitní kožené, v těch je taky teploučko. ale úplně nejlepší je nějaký zateplený polokabátek a nebo lyžařská bunda 😀 chystám se na ni do makra, loni jsem si kupovala bundu na velrybu, ted bych se do ní vlezla 3x 😵 😀

josifek
15. okt 2009

Mifi já ho mám už 6 let a nemůžu si vynáchvalit, lyžařskou mám také ale používám jen na lyže a kabátky nenosím 😀 😀 😀 😀 já jsem typ kalhoty a bundu a nejraději mám maskáče a nebo riflíkya nahoru svetr a vestu ale v zimě je bomber supr a bundu jsem nekupovala bomber posloužil i s bříškem 😀 😀 😀 😀

lenullla
15. okt 2009

ahojte maminky, chcem sa spytat tych mamiciek, ktorych dieta je na umelom mliecku, ze kolko ml vypije vase dieta a kolkokrat za den papa.... dakujem za odpovede.... 🙂

lucim
15. okt 2009

lenula, ja ti neviem poradit, mne dnes moj krpec ma prvy krat vypit moje z flasky a zatial dal 30 ml. 😕

lenullla
15. okt 2009

hmm, to nevadi , ked ide prvy krat pit z flase asi je to normalne ze len tak malo.. my sme na UM , a vypije ako kedy.. mala by tak okolo 120 ml az 150 ml..

josifek
15. okt 2009

Lenulla no poradit by ti mohla LUcia 32 ona je na UM, napiš ji do IP 😉

ani3012
15. okt 2009

ahoj lenulla
my sme tiež na umelom mlieku a malá vypije pri 5 kilách 100ml. Niekedy by potiahla aj viac a niekedy mi aj jedno kŕmenie vynechá,čo mi to vypľúva a keď sa snažím veľmi dlho,tak ju začne napínať na vracanie.Tak idem viac menje podľa toho,ako je hladná.Doktorka povedala,že lepšie je dávať menej a častejšie to znamená radšej každe 2-2,5 hod. po 80ml. ako každú piatu 120 ml.

ani3012
15. okt 2009

josifek
Tak to by bol dobrý nápad,dať ju nahú,hladnú do igelitového vrecia a nechať ju v centre mesta nechať ležať aspoň na 48 hodín medzi výkalmi a potom raidny súd a šup medzi ženičky,ktoré majú výnimočné tresty ! 😠 😠 😠

jk77
15. okt 2009

lenula.Ja dojcim ,aj prikrmujem.Vtedy vypije maly 80-110ml UM .Ked mu dam iba mliecko z flase, tak vypije 120-150ml. Je to rozne, ale vela karat bezim este dorabat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre