Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
22. okt 2009

babulenky jdu hají zítra mám docela fofry. Tak přejeme všem a posíláme to písní 😉

https://www.youtube.com/watch?v=7CInjjSgCjk
traktor
22. okt 2009

hat to poznam mam rodinu vonku a stale chodia ku doktorovi tu,,,,

josifek
22. okt 2009

Cmukáme všechny spavečky i nespavečky 😵 😵 😵 😵 😵

hathor1231
22. okt 2009

ideme cuckat maminku 😀
zatim sa majte kocandy a kociatka

traktor
22. okt 2009

vsetkym co isli spat dobru noc, co si citaju, prijemne zazitky s knihou, co kukaju telku vela napinavych scen a co si tu pisu, majte na mna nervy...ked obcas pisnem daku blbost..... 😀 😀 😀 😀

traktor
22. okt 2009

a in sa kde zabudla, zas na farme....hm, nocna a ona si pracuje inde...hm, hm, hm 😀

lucim
22. okt 2009

mia hath dobruuuuu
juj, dnes vas nejak nestiham ...

zaba2707
22. okt 2009

ahojte bambulky 🙂 trosku som vas prisla pozriet

babyzuzana
22. okt 2009

hellou there
prosim vas to co sa tu dnes dialo? Nezvyknem docitavat, ale dnes ma "zarazil" pocet novych stranok tak som v skratke prebehla.
Ccc prosim ziadne hadky! Ved sme dospele zeny - matky a taketo veci sa tu detinske riesia? Naozaj su to len malichernosti. Ja tiez chodim s Davidom na cvicenia a verte mi je tam vacsina deticiek postihnutych. Vtedy stiskam Davida a uvedomujem si ake mam stastie, ze mam zdrave dieta...
A ze moje dieta nespi, no nespi, hodim to sice tu do placu, Lucim ma polutuje a je dobre 😉

inneska
22. okt 2009

už som tuuuuu 😀 😀

som dnes kúsok mimo 😒 akási unavená či čo....

a tým čo odišli, prajem dobrú nôcku 🙂 🙂

inneska
22. okt 2009

traky...čo som ti tu chýbala?? 😉 sme mali ísť na vikend k svokre, ale prídu v sobotu baby z blavy, tak ostávam doma...budem tu strašiť 😀 ale budúci piatok krstíme...tak už od štvrtku ráno ideme k svokre do soboty, tak potom tu nebudem 😅

zuzi...tiež som bola zarazená počtom stránok..a ešte viac tým čo som tu čítala...ako som tu už písala...čo by som ja dala zato mať takého uplakaného nespiaceho paťka 😔

alexarisko
22. okt 2009

Co sa tu dialo??? to co tu citam puska, mam vobec pozerat predosle stranky a hanbit sa? tststs, alebo radsej nie, laskaaaaaaaaaaaa kedy mi uz dojdes?

lucim
22. okt 2009

uz som zase tuuuuuuuuuuu, podojila som stromy a otrhala zvery, koho mam dnes vecer polutovbat vypusinkovat a vystiskat? 🙂

traktor
22. okt 2009

som tu kym pocistim farmu to trva... 😀 😀

babyzuzana
22. okt 2009

ani necitaj, nema to vyznam, osobne si myslim, ze to boli kraviny a baby sa medzi sebou iba nepochopily a zobrali z ineho sudka vyznam niektorych slov

traktor
22. okt 2009

v skrate ...tu nejde o chore deticky, postihnute ani....proste sme tu na vypocutie, poradenie podrzanie ...nie na vadenie, urazanie, ..... a rei dnes potrebovala len povedat ze to este nie je dobre....a je mi to velmi , velmi ,velmi luto, ze sme tu spolu boli uz pocas tehu, spolu sme prezivali narodenie babetek a teraz toto...a rei mi chyba uz teraz, odpojila sa od konika a ako som teraz zistila na farme nema ani jeden strom....

babyzuzana
22. okt 2009

dneska som bola pekne svorne s mojimi rodicmi a Davidom na vylete v Martine, som si vtedy spomenula na Nenelu, asi tu uz nechodi co?

traktor
22. okt 2009

nenela to meno mi je zname, ale este zo zaciatkou...to je ta co prislao dietatko...ci to zas myslim inu....

babyzuzana
22. okt 2009

traktor: to bolo len prirovnanie k tomu, ze mozme byt radi ake mame deti nech su kolikave, plakave, nespave, ale su ZDRAVE!!!

traktor
22. okt 2009

in takze uz mas papier a mozes krstit...a nakupila si erickovi co ti trebalo...?

lucim
22. okt 2009

zuuuz, tak ty si bola v mojom rodnom meste? 🙂
tusim jennka je v spojeni s nenelkou.
a mas pravdu, bolo to nepochopene ....

a traky neboj, rei je silna osobnost, ona tu je aj ked tu nie je, ak nahodou nespi a ine. si myslim. 😝 a farma ju uz nebavi.

zuz ako sa pacilo davidkovi na vylete?
alex co vy dnes? aky bol program?
ja som dnes matka vencila na hojdacke, kym sme sa vystrojili, tak sa zatiahlo, ze som prechadzku radsej neriskla.

inneska
22. okt 2009

dúfam, že sa reiuška medzi nás vráti....REIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII...

luci...jaaaaaaaaa, chcem pusinkuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀

alexarisko
22. okt 2009

no tak nakukla som trochu do zadu, hm neviem co by som nasej rei rei na to povedala, myslim ze aj ja aj zuzik moja laska vieme presne co preziva, ja uz nedokazem ani z gauca postavit co mi od unavy odumieraju svaly ale nejakosik mi je este stale do smiechu , nevim este ani raz som neplakala, musim sa stale na nu smiat, niekedy sa smejem aj ked place, lebo vidim ze jej nic neni ze ma len nervy a ked pridem k nej a zoberem ju hned sa skeri jak ta opica kera je 😀 stale si hovorim, musim to vydrzat, musim a basta, ale niekto ma psychicku hranicu inde, je mi jej pusinky rei rei luto fakt ze hej, mne aspon obcas pride mamca pomoct aj ked s prsom mi nepomoze nijako, takze nic. ale tiez nejem a nespim a skoro nevylezem na prechadzku no comment.

traktor
22. okt 2009

ja sa velmi tesim ze sme vsetci zdravi,...aj mi aj nase deticky 😵 😵 😵 , myslim ze tam bol problem hlavne v komunikacii a v tom ze tu napr. kamilecka nechodi casto, a nevie ze rei ma s petkom taketo problemy od zaciatku....skoda, ze to takto dopadlo, zvladli sme aj horsie veci..../ myslim mnohe mali problemy uz v tehu-a sme v zdravi stasti tu-....dnes vyhrali emocie....a verim ze to bolo len dnes a rei sa vrati....ved tupatri....

lucim
22. okt 2009

inn, nebud ju, kric potisku 😀

a cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk vlhky na licko 😵 (nie uslintany ako od nasich drobcekov, len tak trosku) 😝

inneska
22. okt 2009

traky....biely kabátik mám požičaný, čiapočku som dnes kúpila a perinka je u švagrinky...a švagrinka vybaví aj košielku, kúpi sviečku...ja len zacvakám 😀 fu, tak to by som sa mala objednať ku kaderníčke, nech som v kostole za človeka 😀

traktor
22. okt 2009

alex ty ked povies opica, mne je hned veselo...no ma sa ta tvoja mala na co tesit, ked vyrastie,...ma podarenu mamcu... 😀 😀

lucim
22. okt 2009

a vobec, budme spravodlivi, aspon ja to tak citim - KAMILECKA - aj teba mame radi, bolo to nedorozumenie, aj tebe zelame pokoj a zdrave deticky. a aj ty si nasa, konikovka.
je tak kocky?

traktor
22. okt 2009

in ty nie si dolezita, dolezity je erik...co tam po ucese... 😀 😀 😀 😝

alexarisko
22. okt 2009

Sefiku neska sme boli pozriet v BA nieco pokupit v obchodiku a potom sme zaskocili do roboty za mojou prvou laskou este zo strednej, ten ma 1 a pol rocneho chlapceka 🙂 mozno potencialny love boy pre moju opicku 😀 ze ked to nevyslo rodicom tak detom 😀????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre