Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
25. okt 2009

ja si skromne idilkujem sama 😒 ☹ s chlapom mojim sme sa rozdelili za Zilinou a isli svojou cestou 😀 , ja smer BA a on Ostrava, dojde v utorok, potom ma dovcu cely tyzden

lucim
25. okt 2009

bru nocku gabi ....

aj ja chcem ist s niekym kocikovat .

zuz aj sa davidko inak sprava, ked nekaka?

babyzuzana
25. okt 2009

nie, nemam pocit, ze by bol iny... taky isty je

luci zajtra o 11 v Auparku, cakame ta 😉 kocikaabo vola!

alexarisko
25. okt 2009

aj ja steeeeeeeeem

babyzuzana
25. okt 2009

mojho chlapa 😀 😀 😀 ?????? 😀 😀

lucim
25. okt 2009

zuz to budes mat dobreeeee, budes mat draheho pri sebe, aj nieco podniknete, ci len doma?

babyzuzana
25. okt 2009

jooj pri nasej debilnej "akcnosti" ti teraz neviem povedat co bude... 😠
ale viem, ze v stredu mam kadernicku, vo stvrtok plavanie, musim stihnut zubara a drahy tvrdi, ze sa pojdeme pozriet na nejake byty 😉 😉 😉

lucim
25. okt 2009

zuz trooooosku od ruky to mam, ale ked si privstaneme.... 🙂 niekedy vas sokneme a prideme. 🙂

lucim
25. okt 2009

zuz, co to citam????? jo???? byt v blave????? to faaakt????????? ste sarozhodli a rozhybali ???? jeeeeeeeee 😀 😵 😵 😵 😵

babyzuzana
25. okt 2009

nooo bingooo to bolo adresovane tebe 😉 😀 😝
no uvidime, ci sa nejaka najvacsia barabizna za najmenej penazi najde 😉

inneska
25. okt 2009

moje krásne...idem zalahnúť 😅 brunku vám prajem a príjemne plavko zajtra 😉

babyzuzana
25. okt 2009

bruuu inesik

alexarisko
25. okt 2009

no pekne pekne tak mi tu ostanes puska? a tym aj ja chcem som myslela 3 hod spiace dieta trdlo 😀 chlap mi staci aj ten moj trtko

lucim
25. okt 2009

inn bruuuu

babyzuzana
25. okt 2009

hehehehehehehehhe tak to som sa vazne pobavila 😀 😀 😀 alex, fakt ze som si myslela, ze chces poslat prec svojho chlapa 😀 😀
baby! vazne rozhodnutie som si dala do mojej hlavy!
a to! ze idem spat!
tak idem hej? tak dobru 😉

alexarisko
25. okt 2009

tak dobru laskyyyy, zitra

lucim
25. okt 2009

aj ja haji dobruuuuu 😵

josifek
26. okt 2009

krásné a pohodové raníčko všem sluníčkám na koníku 😵

samayka
26. okt 2009

kočky moje... potrebujem asi naozaj pomoc.. minule tu niekto spomínal tabletky na ukludnenie - a ja som to zlahčila a prehodila na žart.. ale po dnešnej noci je asi koniec žartom a potrebujem sa ukludniť, lebo to všetko potom prenášam na žabku a kolotoč ktorý nemá konca je na svete...

blani2
26. okt 2009

Dobré ráno, berušky 😵 😵 😵

chci vás pozdravit a popřát krásný den. Snad bude stejně takový fajnový jako včera 🙂

My se máme dobře. Užíváme si sebe navzájem. Nic nám nechybí. Na 3 měsíční kontrole měl Kubíček 6700 g a 65 cm. Takže jdeme do party sedmikilových broučků - Traky, Inn....🙂 Denně se raduju, jaké máme pohodové dítko. Řehtá se od rána do večera. To je něco pro taťku. Vděčný objekt na dělání blbin 😅 Nedávno jsme zjistili, že máme obě ruce. To se dá s nimi dělat věcí. Když si přehodil hračku z jedné ruky do druhé, to bylo radosti 🙂

Jo a pusu teda prcek nezavře. My budeme dřív mluvit než chodit 😀

Akorát ty očí! 😠 Pravé mu furt a furt zlobí. Moje noční můra. Zítra v 10 hodin jsme objednaní do Otrokovic k dr. Červenkovi na konzultaci. Jezdí k němu celá republika, je to profík a já už nemám nervy na to, mordovat vlastní dítě. Tak uvidíme. Taťka má instrukce, že bude asistovat. Já zbaběle uteču do nedohledna 🤐

Jdu mrknout na fotky a aktualizovat album.

blani2
26. okt 2009

Samy, to je mi líto 😔

já ti bohužel nepomůžu. Já vím jen o uklidňovácích, které by se mlíčkem přenesly na Elušku a to bylo nebylo nic moc ☹ Nespinká vám, beruška?

josifek
26. okt 2009

Samy snad se to zklidní pokus se relaxovat co nejvíc a zkuz využít příbuzné k vožení a k pomuchlování, aby jsi mohla relaxovat 😉 Držím pěstičky i s Karamelkou 😵 😵
Blani ahojky no krásné zprávy a foukáme očička ať je má zadravá a nezlobí 😵 😵

samayka
26. okt 2009

ahoj blani, teba som tu dlllho nevidela

nespinka.. a strasne by chcela. normalne na nej vidno ako pada unavou, zatvara ocka, zmoli si pestickami ocicka... na par minut zaspi a potom to s nou mrskne a zobudi ju vlastne telicko.. zavinovanie nepomaha, nosenie este ako tak.. ale uz nevladzeme nosit ju. nosim ju pol hodinu a ked ju polozim je do par minut hore... dnes v noci spala suvisle dve hodiny od jednej do tretej.. inak sme boli stale hore. a najhorsie ze uz ani na rukach ju neukludnim - prave preto ze som chronicky nevyspata a velmi nepokojna... tak si myslim ze to na nu prenasam. preto sa pytam po nejakych oblbovadlach - nech sa dokazem zasa usmievat 😢

samayka
26. okt 2009

pribuznych... hmmm... mamík môj na vozíku, švagrová má doma dvoch takých a drahého mama v rakúsku.. keď aj príde na dva týždne domov, vezme ju raz kočárovať a potom to počúvame ďalších pár dní aké má ona zásluhy... a kamošky všetky robia do večera...

normálne rozmýšlam že si tu na ulici odchytím nejaké frndy malé a za euro nech mi ju povozia ... al tiež chodia zo školy až po obede...

a ona cez deň funguje akoby sa v noci nechumelilo... asi berie energiu z môjho tajne skrytého optimizmu..

lucia32
26. okt 2009

Ahojte cicušky...
Blani nazdárek, zdravíme Kubíčka...dúfam, že kukadlo bude po konzultaci už okej 😉
samy...aaaa pomoc...tak takým niečím som si prešla, akurát, že naše trdlo bolo ešte malé, začala to robiť od 3tt do 8 tt v spojení s kolikami...hotový zabiják 😝
S tabletami ti nepomôžem, ale určo niečo existuje na prírodnej báze, možno niekto poradí...

nina41
26. okt 2009

Ahojte 😵
Samy môj maly spava pri mne v posteli,a spi celu noc,už ma režim vždy o 22.00 ho prebalim a ideme spať,ak odneho odidem v momente je hore,,vonku mi pospi v kočiku v kuse aj 5 hod.

samayka
26. okt 2009

luci ... ona v podstate od narodenia poriadne nespáva a teraz ešte aj toto... aj sme ju poprebalovali, rr sme skúsili - vyprdkala sa vykadila a aj tak stále nič...

myslela som že hlad - skúsili sme UM - vyprdla mi na to... drahý si to švacol ráno do kávy... on aspoň tú kávu môže. ja si dať kávu tak nespíme do vianoc...

bože baby, ja viem že raz príde deň, keď aj naša sýkorka pochopí aké dobré je hajanie.. a prespí nám noc.. to vás potom všetky pozvem na panáka. to bude riadna oslava...

aj tak ju lúbim a nemenila by som ju za nič na svete...

možno fakt pomôže keď sa ja poriadne upokojím a budem to lepšie zvládať, viac jej tak pomôžem..

a tie moje nervy.. no hold kríza po narodeninách 😉 😉

samayka
26. okt 2009

ninka - ona môže spať aj na mne... vtedy pospí tak pol hodinu ale aj tak sa napokon zobudí a kňučká... dokina mi na to že vydržať.. hmmm....

blani2
26. okt 2009

Samy, asi už jsi tu dostala rad až až. Jen se chci zeptat, mléka máš dost? Papáním to asi nebude, co?

kuki do alba

lucia32
26. okt 2009

samy...vidíš a u nás UM zabralo na plnej čiare...tak sme kojo pomaly odstavili, lebo my sme okrem nespania mali aj koliky a prvý úsmev vylúdila až v 8tt 😝 🙂 cez deň pospinkala vkuse max. pol hodiny aj to po hodinovom natriasaní na rukách...v noci nám však ako tak spinkala, dokázala potiahnúť aj 3 hodinky 😝 ale len do tej 3, potom to už boli hodinovky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre