Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
26. okt 2009

Samy vše naj ke včerejšku 😉 a nemáš sudeky co mají holky aby povozili?hold věřím že je to těžké ale nějak se to musí dát zařídit a co tvůj neveme si alespoň 2-3dny dovči? aby mohl jezdit s kočárkem a ty si odpočinula?????.
No děvčátka my také asi kojit nebudeme nějaký čas v sobotu jsem uklouzla na listí na schodech a spadla na záda beru inkekce a tablety od polesti.Tak je malá momentálně na sunarku a já odstříkávám.Záda bolí ale už míň tak uvidíme snad mléčko vydrží a budeme opět kojit a nebo alespoň půl napůl 😒 Radost z toho nemám ale Karamelce jak koukám chutná a spí pořád stejně 🙂

lucia32
26. okt 2009

Kubík je roztomilý...a má super kámoša 😀

josifek
26. okt 2009

Blani Kubíček je supr 😉

lucia32
26. okt 2009

Josi ☹ , chudatenko naše, máš problémy s chrbátom a ešte aj toto...tak sa rýchlo daj do poriadku a Karamelka nech má hlavne zdravú maminku, či už mliečlo bude, či nebude. 😉

voskovka
26. okt 2009

ahojte...maminy....
nemam ani čas chodiť sem...synovia zamestnavaju,navyše som nemala doma počitač...tak veselo...niečo nove????

blani2
26. okt 2009

holky, díky 🙂

Josi, jáááááj, takový škaredý pád ☹ No hlavně že není nic zlomeného...

blani2
26. okt 2009

Samy, tak odpověď na otázku o mléku už mám..

josifek
26. okt 2009

Luci nedělám si z toho hlavu jen ať je malá spokojená 😉
Blani zlomenou už jsem měla mám v páteři hřeby ☹ tak jsem ráda že jen bolí a neruplo 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 jen mě mrzí bo mléka mám dost 😖

samayka
26. okt 2009

s mliekom sme na tom akurát, a skúšala som jej po kojení doložiť trošku Nutrilonu, prdla mi na to a tvárila sa že má dosť.

kubík je neskutočný... fááákt na zjedenie.

možno je to tak, že vy čo ste sa natrápili v tehotenstve si teraz chrobáčikov užívate. my čo sme ani nevedeli že sme tehu - nebyť pár drobných starostí, tak si to teraz "vychutnáme"

ale inak je skvelá, vyspevuje, smeje sa nahlas ako starý chlap 😀 😀 , gúla sa z boka na bok, nohy na hrazde.. no neskutočná...

samayka
26. okt 2009

fuuu josi, tak to tfuj tfuj tfuj nech si čo najskôr fit...

luci - rozmýšlam, že jej skúsim dať večer UM namiesto kojenia.. vtedy by ho možno zbodla.. ale keď mne je tak lúto dávať jej Um keď mám mliečko...

josifek
26. okt 2009

Samy ale můžeš zkusit někdy i když je mléka dost prostě je slabší a nestačí , vyzkoušej a uvidíš za to nic nedáš 😉

lucia32
26. okt 2009

samy...aj ja som mala mliečka dosť, za 2 tt mi pribrala 450g...ale ked som už bola zúfalko a dala jej večer po kojení mliečko, asi po pol hodinke revu, tak mi scucla 90 ml...tak kde bol pes zakopaný? Dodnes som na to neprišla, ale zrejme niečo v mojom mliečku ju iritovalo. Ona sa ani nesmiala, len plakávala, alebo smitne na nás hľadela, stále ju asi bolelo bruško... a možno aj bola hladná, doky vravela, že som asi mala málo toho zadného mlieka 😝 Tú noc prespala vkuse 6 hodín...tiež mi to bolo ľúto, odstaviť ju od prsníka, aj som skúšala opäť kojiť, ale bolo to opäť na prd...ani kombinácia UM a kojenie sa nevydarila...teraz sme všetci spokojní, občas ešte hádže nejaké finty, ale nič strašnééé...týmto nechcem nikoho odhovárať od kojenia...len u nás to nevyšlo 😝 😀

lucia32
26. okt 2009

josi..jj, je to paradox, mlieka na pohľad dosť a dieťa zrejme hladné 😝

lucia32
26. okt 2009

ja ked som odsávala ručne, tak som za 10 minút z prsníka vytlačila 60 ml...čo vraj dosť...aké sú vaše skúsenosti? Bo neviem, či to bolo fakt dosť, či málo...

josifek
26. okt 2009

Luci jojo znám takové případy a nic jiného v tom není přikrmíš a dítko je ready 😉

josifek
26. okt 2009

Luci já měla za sobotu a neděli z každého prsa 90 ml a jak mě bolelo srdíčko když to musíš vylít ☹ co 4 hodiny ☹ ale dnes už to je jen 60 a tak si myslím že je to těmi léky ☹

lucia32
26. okt 2009

Josi...ja som si ho potom dávala do kávy 😀 , ked som už malkú nekojila, ale velké terno to nebolo, zo dna na den ho bolo menej a menej, ale ja som šla do stratena, už som kojo nemohla, teda sa to tak vyvrbilo...vraj ručne nikdy tak neodstriekneš, dá sa to uhrať len pár dní...lebo produkcia klesá...

nina41
26. okt 2009

Ja idem k doktorke ,traja najstarši su chory ☹

samayka
26. okt 2009

máme pár nových fotiek

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

hmm.. špekulujem nad tým a asi to dnes vyskúšam. držte nám palčeky..

inak teraz herečka dospáva, asi ju pôjdem zobudiť 😀 😀 😀

lucia32
26. okt 2009

Kolko budeš brať tie injekcie a lieky? Lebo ak dlhšie a chceš aj potom kojo, tak by bola lepšia elektrická...a možno si Karamelka zvykne na cumel a mamkino prso už okašle 😝 😀 Ja som tak dopadla u Bianky, mala som teploty a malá nechcela piť, revala, dali sme UM na 2 dni a kojenie bolo v háji...v noci sa ešte nechala oblbnúť ale cez deň len dudel...som ešte odstriekavala 3 tt, ruky a prsia som mala ako orangután 😀

samayka
26. okt 2009

luci - veď toho sa aj ja bojím, že mi potom prsko oprdne keď jej flaša a UM zachutí...

josifek
26. okt 2009

Luci no to vím ale když je malá ok tak si nezoufám spinká pořád stejně , mám zlaté dítko 😵 😵 😵 😵 jen mě to mrzí ☹
Ninuška fůkáme a at jsou brzy ok cmuky 😵 😵 😵

lucia32
26. okt 2009

samy...tá baretka je suprová...na foto vyzeráte šťastne 😀

Nina...čo za pliagu ste chytili? 😠 ☹ Nech sú chlapci čo najskôr fit 😉

traktor
26. okt 2009

ahojte.....dnes poradna a mame....... 😀 😀 😀 8 kg 😀 😀 😀 ....hodte ma niekto do tabulky , este stale to neviem, dakujeeeeeem

samayka
26. okt 2009

ninka aj tebe tfuj tfuj nech ste fit.. a nech sa aj ostatní nenakazíte.

luci - cez deň je naša sýkorka najšťastnejšie dítko na svete.. preto si nemyslím že by to bolo mliekom.. to by mala hlad hlavne cez deň, keď je aktívna - či sa mýlim???

traktor
26. okt 2009

nina na vas sa vsetko lepi....tak drzime prsty nech ste raz dva fit 😵

samayka
26. okt 2009

traky a cm máte kolko??

traktor
26. okt 2009

samy, mas to tazke, nevzdavaj sa....skusila si cez den len kojit a na vecer jej dat miesto kojenia napr krupicu? / detske kasicky od 4 mesiacou - urobis redsiu do flasky

traktor
26. okt 2009

68 cm 😉

josifek
26. okt 2009

Samy malá je kouzelná 😵
čusík Traky 🙂 gratulka k Váze Matějíčka je to opravdový obr chlapík 😀 😀 😀 😀 když si představím že malá od kamošky má 11 měsíců a má 8 a půl kg 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre