Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
26. okt 2009

no som aj ja zvedava .....ked mam povedat vcera sami zo zaciatku viaceri nepacili a porota ich chvalila a tych co sa mi pacila tak tam nasli chyby...no uvidime...

lucim
26. okt 2009

tomáš ide het

josifek
26. okt 2009

děvčátka dobrou nocku všem a cmuky malušenkým 😵

lucim
26. okt 2009

mijenka dobruuuuuuuuuuuuu

vendulacky
26. okt 2009

ahojky bérušky,

tak jsem trochu početla, božínku, samayky je mi tak líto....usí to být opravdu na bednu :(
My máme za sebou příšernej den včerejší, skoro celé odpoledne hysteráky, byla hladová a zas mi nechtěla prso. Byly málo nalitý a mlíčko neteklo samo a pani musela tahat... nakonec jsem jí dalal MM z flašky. Tak to šlo až do večera. v noci normálně cucala z prsa, je to děsná "vydumnica" ...dnes byl klid, tak nevím co jí zas přelítlo přes nos..

samay, měly byste se s manželem vystřídat, aby sis dáchla přes noc nebo s e z toho zblázníš....

lucim
26. okt 2009

ven, aj nam sa kazi spanie ... prave drahy maleho presviedca v spalni, ze spanok je pre neho dobry a on protestuje . 😨

traktor
26. okt 2009

a mam taky pocit...a nie pocit to je fakt...ze vcera boli problemove vsetky deticky...ved aj ja som pisala,ze uz viem, ze mam dieta....

lucia32
26. okt 2009

som ešte tu...naša beruška vymýšľa a kvíka zo spania, ocinko už vytuhol 😝 😀

lucia32
26. okt 2009

chcela som dnes poobede ešte robiť výživku z jablčok, ale naša mica začína byť k večeru nervná, tak sa len mojkáme
😝 😉 ale to my rady 🙂

majkas
26. okt 2009

ahojte, ahojte

aj my mame spinkacie problemiky, resp. zaspavacie problemiky. tie casy ked po polozeni do postieky zaspinkala su davno prec, teraz musim kolisat na rukach... 😒 aspon ze jej to az tak dlho netrva 😀

idem vytvarat album

lucim
26. okt 2009

luci, vyzivka pocka

a u nas to bol len hlad, uz je zase klud. 😉

majka tesime na fotecky

inas, nas krpec nemal rad polohu na rukach, proste akokolvek inak, len nie koliska... a teraz zrazu ano. 🙂

inneska
26. okt 2009

čafte....zatial stále nespíme...a musíme prebaliť...za večer už 3x 😀 mal problem z toho nutritonu, ale dala som mu poobede teplú vodičku a teraz nevie kedy prestať 😀

a boli sme vonku dnes, u babky, po obchodoch(išla som na kahance, minula som 30€ a kahance som aj tak nekúpila 😝 )ale plnú tašku christmas ozdôb z výpredaja, vákuové pytle, papuče pre seba, niečo do chladničky, a venček pre paťka...a s babkou sme zopár hračiek pre erika , nech ich stále nevláčime hore, dole 🙂

lucia32
26. okt 2009

lucim...jasné, výživ je plný obchod 😀
Majkas ahoj...
Inn...ty si akčná 😀

lucim
26. okt 2009

hlasenie stavu ... zase nespime 😝

inn peeekne 🙂

traktor
26. okt 2009

a kto odisiel v superstar...som sa zabudla na farme 😅 a vitam stratene dcery 😀 😀 😵

lucia32
26. okt 2009

a my už spíme 😀 , dudel z pusky vypadnutý a nemetá so sebou, takže sme už v hladine " čalfa" 😀 😀 😀
Idem aj ja, aspoň skúknem keby bolo keby 😉

vendulacky
26. okt 2009

tak my naštěstí usínáme stále super, tak aspoň něco, jen ta předešlá noc byla tak od 12 horor, bolelo bříško...

ahoj inn, taky už přikrmuješ?

Já včera dala 2x MM z flašky a jelikož jsem byla v CZ u mamky a neměla jsem sebou víc zásob, tak jsem musela sahnout i po jedné flašce umělýho mlíka, pak se v noci kroutila a plakala..

dneska jedem zase v poho na prsu, fakt divný to stavy...

ty dětičky snad cítily tu změnu času, i když jsem malou dala spát už v půl sedmý (starý čas půl osmý), její čas je normálně sedmá hodina.

lu, fotka mates a notebook je super🙂

traktor
26. okt 2009

a riad na mna s kuchyne krici-pod ma umyt, pod ma umyt...a ja na to...praskni od jedu,praskni od jedu....som sa na to v......a...tak mu treba, nech je spinavy dozajtra.... 😀 😀 😝

lucim
26. okt 2009

ven diiiik 😀

traky vypadla nikoleta a thomas.

inneska
26. okt 2009

traky..nikoleta balogová vypadla 🙂

ven..to je nutriton na zahusťovanie, aby tolko negrckal..negrckal, ale zahustilo mu to aj kako a to bolo tlačenia..ako ja ked som rodila 😀

a všetky fotečky, teda detičky chválim 😵 😵 😵 😵 maťka ako cvičí, maťka závisláka, spinkajúcu karamelku, vysmiateho kubíka, čokoládkového maxíka 🙂

inneska
26. okt 2009

traky, riad ťa počká, neujde...aj niekedy umývam 2dňový 😝

a erik na kolene a ťukám jedným prstom 😅

traktor
26. okt 2009

no pozeram ze tu aj deti ziju konikom 😀 😀

riusik
26. okt 2009

ahojte
nam dnes zaspali obe deticky ukazkovo 😵 snad si to nepokazia nejakym prebudenim 😝

inn: krasne si zhrnula to chvalenie fotiek 😉 pridavam sa...

vendulacky
26. okt 2009

inn, trajy, lucim, lucia....kdo chce želvičku? Zveřejňuji ji .....teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed!! 😀

lucim
26. okt 2009

ja prepustam, uz mam 2 🙂

vendulacky
26. okt 2009

inn, vy taky paříte na počítači? 😀 dětučky, šup šup spinkat!! 😀

riu, vylož nožky na stůl a relaxuj...🙂

mně emma zsnula v půl osmý a nějak tam hmká ze spaní...asi nějaká bublinka ve střevech 😒

babyzuzana
26. okt 2009

ahojteee ja nemusim ani hlasit ze mi dieta nespi ze?
dnes je 10. den a po kake ani stopy, tak som 1x na odporucanie dr. vytiahla rr, nepomohla ani ta, ja to nechapem...?!

vendulacky
26. okt 2009

ahoj baby, a tlačí davídek, má bolení bříška? Možná to fakt prcek strávil do poslední kapičky 😅

babyzuzana
26. okt 2009

no mne sa prave nezda, ze by mal nejake bolesti, ze by sa krutil, alebo tlacil, mozno semtam trochu... ☹

majkas
26. okt 2009

uff, hotovo, torasku mi to trvalo ale hadam budu stat za mrknutie 😉

kuk a sipka doprava
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre