Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
17. nov 2009

Bré krásne sviatočno voľné ránko 😉
My sme už od pol 8 hore...trápim sa s trojanmi 😝
Naty sa hrá v lehátku, boli sme 2x hore o pol 2 a o 5...bez prebaľovania, plienka ráno vážila 196g 😀

sorciera24
17. nov 2009

baby kriza....do teraz sme spavali vnoci, od 7ej a budili sme sa tak 2-krat, ako maly dovrsil 4 mesiace, budime sa od 11ej kazdu hodinu, cize tyzden uz nespim 😖 ...co to? ma niekto take obdobie?

monr
17. nov 2009

ahojte žienky
výmesačníkom včerajším, dnešným, zajtrajším všetko naj.
zúbkovým sa teším spolu s vami, u nás nič. 🙂
inn, gratulko k tomu, že už nebalíte.
aj my sme boli včera na sono, výsledok 1a plus na oboch.
a zajtra nás čaká kontrola u očnej, snáď to už bude ok.

sorciera, asi len rýchlejšie rastie. aj moja hlavne na večer pýta jesť každú hodinu a pol, dokonca po večernej dávke hippky už o hodinku vypije moje mliečko až do dna z oboch mliekarní.
asi treba len vydržať

lucia32
17. nov 2009

sor, monr...ahojky...aj moja miesto každých 3 hodín pije skôr každé 2 a dvihla si dávku z 90 na 120 😉

lucia32
17. nov 2009

monr...budú vám preplachovať to jedno očko? či je to už lepšie?

monr
17. nov 2009

ahoj lu,
sondážovali obe očká, len jedno sa im nepodarilo prepichnúť úplne, na silu to robiť nechcela, tak som zvedavá, čo povie dokina na to po týždni.

lucia32
17. nov 2009

A tebe sa ako vidí?
Nám očko ešte stále slzí a je tam žltý maz, vytierame zatiaľ ophtalom...no uvidíme...

monr
17. nov 2009

tak nech vám to čo najrýchlejšie prejde, aby nebolo treba atb.
Čo ti ja viem? keď jej ho masírujem, tak po tom jej vždy tečie biele odtiaľ, ale inak je to omnoho lepšie. ale dokina ked postláča uvidí, ako je na tom.

monr
17. nov 2009

tak kočky, na dnes vás opustím, mám totiž obmedzený net len na 50 mega denne.
majte sa pekne

mifinka
17. nov 2009

Sociera, nám to dělal Vojtásek ale od 3 tího měsíce a bylo to hlady.. Už skoro měsíc večer dávám kaše.. Tak mi potáhne aspon po těch 3-4 hodinkách, jinak byl taky furt vzhůru a doslova mu za tu hodinku co nejedl kručelo v bříšku... 😅

sorciera24
17. nov 2009

tak ja som dala uz aj kasu na vecer a nic, nepomohlo, vysledok ten isty....tak ja neviem...ale rastie, to hej, uz nosime velkost 74, co mu je vsetko male....

ani3012
17. nov 2009

Utorok - 17 November 2009 - 10:22:02
Dnes majú námesačninky:

vinka.............17.7.....................Chiara ........4.mesiačiky
mifinka..........17.7......................Vojtíšek .....4.mesiačiky

Meniny oslavuje v SR: Klaudia
Meniny oslavuje v ČR: Mahulena

Kalendárium na dnes:
Deň boja za slobodu a demokraciu
Svetový týždeň podnikania
Medzinárodný deň študentstva
Sviatok sv. Alžbety Bratislavskej

ani3012
17. nov 2009

zabudla som dopísať,že všetko najlepšie !!! 😉
😀 😀 😀 😀 😀 😀

zaba2707
17. nov 2009

dobre ranko, aj my prajeme Vojtikovi a Chiarinke vsetucko naj .-)

mam pocit, ze s tym spankom, sa nam to vsetkym rozhodilo, takze je to asi normalne. Ja som sa tu vcera vytesovala ze 20:05 maly vytuhol bez dudla podotykam ... co sa u nas nestava prelozila som ho do postielky a o 21:00 presne zobudeny, vysmiaty ako slniecko plny novej energie. A vydrzal az do 23:30 ... ja som uz padala do kolien ... uplne zle proste.

Presne Inneska ja sa tiez cudujem kde taky maly clovek berie tolko tej energie. A nejak si to stale neviem vysvetlit. Takze som zvedava co to bude dnes vecer. Napriek tomu ho luuuubiiiiim aj teraz si tu vykrikuje o 106

zaba2707
17. nov 2009

juuuj vendy bodaj by tie zubky tym drobcom sli tak, ze by sme si to velmi ani nevsimli 🙂 teraz nam to zacne a skonci tak vo veku dvoch rokov pokial sa im vsetky vytlacia

zaba2707
17. nov 2009

idem si urobit daco pod zub (este len ranajky) hihi dlhsie sme sa jasili s Filipkom v posteli ... rano je vzdy velmi komunikativny a najviac vysmiaty, smeje sa cely den ale rano je to nieco extra

josifek
17. nov 2009

krásné poledne všem 😉
a Vojtíškovi a Chiarince vše nej cmuky cmuk 😵 😵

zmurkaz
17. nov 2009

všetko najlepšie oslávencom 😉

traktor
17. nov 2009

šup na druhu stranu 😉

traktor
17. nov 2009

všetkym čo oslavuju všetko naj, naj, naj 😵 😵 😵

blani2
17. nov 2009

Ahojte 🙂

Taky se připojuji ke gratulantům 🙂 Koukám, že dnes všichni asi oslavují 🙂 a nebo jsou venku, je tam krásně...na 17.listopad.

Malý krásně spinušká v postýlce...si to užíváme oba s mm. Jak se probudí, chceme na chvilku ven. Jo a Lucim, nebudeme mít stejný golfáč 😉

nina41
17. nov 2009

všetkym oslavencom všetko najlepšie 😵

inneska
17. nov 2009

aj odomňa letí gratulkaaa 😵 😵 😵

u nás teda pekne neni, ale boli sme vonku, bo erik bol mrzutý, chcel spať a nevedel sa uložiť...pospal hodku a teraz spinká 15 min...uvidím, dokedy potiahne...ale dlho to nebude 😅

zaba2707
17. nov 2009

ahojte bambulky tak sa hlasime z domu. Vratili sme sa z vonka asi pred hodinou. Von sme sli o pol jednej a maly spal az do 16:10 neverila som vlastnym ociam, vonku sice vzdy spi ovela lepsie ako doma ale 3 aj tristvrte hodiny ... to sa nestava 🙂

lucimka tu vcera pisala nieco o akciach na plienkach... ja som sa dnes len tak zastavila v Poluse v Carrefoure a ak niekto pouzivate aj Pampers Sleep and Play-ky tak su tam v super akcii 7,99€ za balenie (to vychadza 4,15Sk na 1 plienku). Ja som zobrala tri balenia a budeme ich davat cez den na noc dostane klasicku pampersku, ktora je aj strecova.

zaba2707
17. nov 2009

idem aj s malym do kuchyne... urobim kelovu polievku a dam si z nej aj ja trosku (je to prvy krat po porode co som na to nazbierala odvahu 😀)

mifinka
17. nov 2009

Dobrý večer a děkujeme všem gratulantům 😀 😀 ještě 8 měsíců a máme roček 😎 😀

zaba2707
17. nov 2009

polievka hotova, pradlo z dvoch praciek vyvesane, idem pripravit kupkanie bo dieta mi o 19:00 zaspalo davam tomu este tak max. 5 min 🙂

jajona
17. nov 2009

Ahojte,

my sme okúpkaný. Matúško sa hrá s hrazdičkou a sem-tam mrkne na správy, že čo bolo pred 20 rokmi.

U nás celkom fajn. Máme trošku soplíky, tak vysávame a kvapkáme.
Inak noc sme mali strááášne divnúúú. Včera som ho asi o 19:15 hod uložila a do ráno 6:30 sme boli hore 5 krát 😒 Neviem, čo sa porobilo. Dúfam, že dnes bude lepšie.
Inak pokroky zatiaľ nemáme žiadne. Čo som si všimla, tak si chytá kolienka. To je všetko.

soc: dúfam, že to nebude tými 4 mesiacmi, lebo v pondelok budú, že by to bolo nejaká predzvesť 😨

žaby: super akcia!!! a aké číslo??? majú aj 4 od 7 kg? nevieš, prosím. dala by som vedieť bratovi, že nech kúpi

jajona
17. nov 2009

sorry: okúpkaní 😅

brinzulka
17. nov 2009

cafte..
jajo...ale to mas super...nas maly zaspi okolo 22-24hod...v noci sa kojime zo 4krat...ako kedy...k veceru od 19stej,...kym ide buvat aj kazdu hodinu...

jajo...a plienky...kupili sme balik v metre...tam to vyslo pampers na 1kus 5sk aj daco...ale zabka ma lepsiu akciu 😉 ...myslela som, ze 4ky budu velke...lebo tam je pisane od 9kg...ale su super...divne mi je. ze huggies velkost 3-tie su nam este aj velke...Pouzivame moderne latkovky...ale von a na noc jednorazky...

vsetkym vsetko naj....

a sa vyliecte marodi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre