Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
17. nov 2009

nooo traky lestidlo a handru k nemu 😀

ja tiez pracujem ale iba z domu 🙂

josifek
17. nov 2009

žabko to je nás víc já také makám jen 3-4 do měsíce jedu do rachoty i s malou 😀 😀 😀 😀 má tam supr servis 😉

zaba2707
17. nov 2009

ano my obcas tiez skocime na firmu 🙂 vsetci sa tam z nas tesia a obskakuju nas 🙂 😝

traktor
17. nov 2009

josi jam mam hnedy vlas...mam este? 😀 😀 tak to tiez riadne vidno...no co uz....dajak bolo dajak bude....na mna aj tak nikto nekuka ...len po malom...este stastie 😀 😀 😀 ...no a aj matko je vrtky..na posteli nemoze ostat ani nahodou...v postielke je to katastrofa, vecne si obije hlavicku...tak je bud na zemi alebo v stane 😅 ...uz sa tesim az zacne liezt...to bude este vecsi adrenalin.. 😀

josifek
17. nov 2009

no právě Traky a tak jsem ji pořídila ohrádku jakou měl i synátor a naučil se mi v tom chodit 😉 😉 😉

traktor
17. nov 2009

tak ja nepracujem...len obcasupeciem alebo navarimpre susedou....ved peniazky sa furt zidu.... 😉

traktor
17. nov 2009

je super som mrkla, je to sirsie ako postielka takze aj ked sa pretoci tak sa tak neotrieska ako nas matko teraz...a to ani nehovorim , kolkokrat mu trcia nozky cez mriezky a musim ho ist oslobodit,....

majkas
17. nov 2009

no manikura hotovo, este vyzivny kremik na nechty 🙂

hej a neviete co treba vybavovat pre rodicovksu dovolenku? mne v pondelok dosiel mejl z roboty ze mam podat pisomnu ziadost o rodicovsku dovolenku kedze 4.12 mi uz materska konci. len neviem ci treba zase ist niekde na socialku alebo urad prace a pod.
pls poradte ked viete

josifek
17. nov 2009

Traky jojo to máme také 😀 😀 😀 😀 a pak řev jak blázen 😀 😀 😀 vytáhnu nožky a smích a šup už se zase točí 😀 😀 😀 😀

traktor
17. nov 2009

neporadim ja som na rodicovskej...idem z materskej do materskej...

traktor
17. nov 2009

josi presne..a stale dokola.... 😀 😀 😀

josifek
17. nov 2009

Majky já jsem musela napsat že 6ádám o řádné čerpání dovolené aby mi ji vyplatili. a tood nasledujícího dne kdy ti zkončila mateřská.Takže tam musíš mít datum 5.12 😉

josifek
17. nov 2009

Majky né musíš to vyřídit v práci na osobním 😉 snad to máte stejné jako my 😉
Traky jojo ale spjoch je to pořád stejný 😉 😉 ale když je vzhůru tak řádí čertisko jedno 😀 😀 😀 😝 😝

majkas
17. nov 2009

idem kuki odsudene,
papa

josifek
17. nov 2009

Majky Dobrou nocku papa 😵

traktor
17. nov 2009

majka dobru...josi ano, spanok sa u nas stale tiez nemeni, prespi vecsiu cast dna a celucku noc...tak nech mu to zostane aspon do 18 tky 😀 😀 😀 😀

anavi85
17. nov 2009

moje male zlaticko strazi Peto, ale aj tak to nie je ono a ked mi vola ako to niekedy nezvlada, az mi je do pacu,ale dajako to musim vydrzat, teda kym sa nenajde lepsie riesenie pre vsetkych 😒
no a ako keby to nestacilo, tak mame aj s Petom dajaku krizu, je strasne ziarlivy a ziarli dokonca aj na vlastneho brantranca, ktory je Adkov krstny a ja si s nim celkom dobre rozumiem...no co uz, ked sa dari, tak sa dari...
ale Adulko je pre mna vsetko a vzdy bude na prvom mieste a dam mu vsetko co budem v mojich silach

traktor
17. nov 2009

anavi mas to tazke...a ked to inac nejde...ono sa najde dake riesenie a uz budes z drobcekom ty....presne ako pises, ked sa dari tak sa dari.... 😒

josifek
17. nov 2009

Anavi nediv se asi je z toho špatný že musíš pracovat a on že je doma chlapy jsou na to dost jěšitní 😉 Ale jak ho to začne bavit tak máš vyhráno přestane i žárlit 😉

traktor
17. nov 2009

a zas na druhej strane, je stale lepsie ze je doma z otcom ako z niekym cudzim.... 😉

anavi85
17. nov 2009

no a vy ako? deticky posluchaju? a ako spinkaju, lebo Adusko je cez noc 4-5 krat hore sice len tak po 15 minutach

kochanski
17. nov 2009

ahoj mamulky 🙂

jé vlasy a váha 😀 . Hmmm, kapitola sama pro sebe. Chlupy mi padají o 106. Mám pocit, že za sebou nechávám cestičku 😅 . Ale paruku si nepořídím. Asi je budu sbírat a lepit na izolepu a tu si pak případně vrazím na hlavu místo parochně 😀
jo a váhu neřeším. Břicho mám sice jako huspeninu, ale tu má mm rád 😉 . A hlavně se vejdu do věcí před těhu. Možná tak ty 2-3 kilča navíc mám, ale teď se tím nezabívám. Navíc mi dost lidí řeklo, jestli jsem nezhubla 😅 ...tak se mi asi ty kila nějak přelily. Nějaké cvíčo budu možná řešit tak od půl roku Zuzi.

jinak naše malá je teď taky nějak rozmrzelá. Sice se taky stále řehní, když s ní blbneme, ale častěji frflá...a stále si rve ruku do pusinky, tak si myslím, že budu muset brzy do lékárny pro gel na dásně 😉

blani; naše má úplně stejné intervaly spaní 😅 . Závidím těm komu drobínci chrní v kuse až do rána. To já neznám. Ale zase je fakt, že ta noční kojení jsou většinou rychlovka (až na vyjímky) takže za půl hoďky zas můžu na kutě (malá většinou vytuhne ještě u jídla) a přebaluju spíš až nad ránem, protože jsem vypozorovala, že přes noc má plínku skoro suchou, ale tak od té 5 dokáže vytvořit takovou nálož, že to jsou snad půlkilovky 😅

josi; to mají v kaufu do zítřka ty pampersky za 169 😨 ? Vůbec jsem si toho nevšimla a to nám zrovna dochází.

jen vím, že teď mají v rossmanovi ty samé za 249,-při koupi 2 ks
tolikrát jsem už chtěla koupit ty opěvované fialové teskácké, ale bohužel maj asi vždycky všechny matky stejný nápad a nikdy je neseženu 😠

samy; ještě k té tvé svokre. Takovou husičku aby člověk pohledal 😠 . Tak tak, tvrdý režim nasadit.
Já se taky trošku bojím manželovi rodiny, protože jeho teta dávala malé neteři už někdy kolem 5.měsíce olizovat turisťák či co to bylo a děsně se bavila nad tím jak jí to šmakuje 😠 . A to už mi "slíbili" že na naší to budou zkoušet taky 😠 . Když jsem se ohradila, že to ať ani nezkouší...tak prý si počkají až u toho nebudu! No, se mám asi na co těšit 😠

anavi85
17. nov 2009

traky - ved aspon to, ze je s otcom, lebo uz to vyzeralo, ze bude musiet mat operku a to by som neprezila

traktor
17. nov 2009

a matko sa naucilnieco nove...zabehlo mu a zacal kaslat a ja som zo srandy zakaslala tiez...potom este niekolko krat...a on to teraz stale opakuje...normalne naschval kasle a uz to robi asi 3 den...teda nie cely...ked ma zbadatak kasle a ja kaslem...mame srandu... 😀 😀 😀

josifek
17. nov 2009

Kochy ahojky no mají je do zitřka tak pospíchej od čtvrtka bude nová nabídka 😉
Anavi malá je pořád stejná spinká celou noc a ve dne skoro také a když nepinká tak řádí 😉 Držíme pěstičky ať se to brzy vyřeší 😉

anavi85
17. nov 2009

traky - jeej, mas Adko sa naucil vyplazovat jazycek a je taky zlatucky a strasne inteligentny, teda aspon mne to tak pripada a dokina nam povedala, ze ak bude aj nadalej takyto ako do teraz, tak sa mame tesit, lebo bude strasne zvadavy, inteligentny a na 75% hyperaktivny 😀

traktor
17. nov 2009

kochi vaha?....ha tak pocuvajte...ja mam stale 10 naviac...ale som stastna...lubim svoje dieta, a hladovku drzat teraz nebudem preteoze chcem kojit 😉 , a v zrkadlo si ak hovorim...hlava to je moje....aj ked uz pomalicky bez vlasov 😀 😀 😀 a ten zvysok...to je čie? to je fotomontaž.... 😀 😀 😀

kochanski
17. nov 2009

traki; kašle na Vás a úplně veřejně 😀 😀

josi; dík za tip. Zítra odpo jedu do města pro bundu, tak to vezmu i přes kauf. Snad ještě budou?!

anavi; máš to těžký holka ☹ . Jen ať se taťka snaží, když nechá vydělávat ženskou 😉

traktor
17. nov 2009

anavi to su tie dnesne deti...a sama som zvedava co nam matko este pripravy 😀 😀 😀 ...a tvoj mm je teraz miesto teba na materskej? ci ako?

anavi85
17. nov 2009

no tie kilecka to je u mna uz len 1,5kg naviac ale ide to tyzdenne o pol kila dole..no kojenie u mna uz davno nieje, odislo mliecko, kvoli stresom, co nas nastastie len stasili zlymi vysledkami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre