Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
29. nov 2009

nina daj recept na cookies , mam prazdnu plechovku na keksy. 🙂
brin ten darcek pre mm chapem dobre? 😀

nina41
29. nov 2009

Americké cookies

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

170 g masla 100 g hnedého cukru 100 g kryštálového cukru 1 balíček vanilkového cukru 300 g hladkej múky 2 vajcia 1/2 balíčka prášku do pečiva 2 lyžice mlieka 320 g kvalitnej čokolády

POSTUP PŘÍPRAVY

Maslo vymiešajte s hnedým, kryštálovým a vanilkovým cukrom, pridajte vajcia, mlieko a múku zmiešanú s práškom do pečiva. Čokoládu nakrájajte na kúsky a 2/3 z nej pridajte do cesta. Plech vyložte papierom na pečenie a položte naň guľky cesta asi 5 cm od seba. Povrch guliek mierne roztlačte a vtlačte do nich zvyšné kúsky čokolády. Pečte vo vyhriatej rúre 10-13 minút. Z plechu ich vyberajte po vychladnutí.
822 kJ/porcia

nina41
29. nov 2009

My sme miesto čokolady dali kakao,ešte na zajtra pečiem kačku 😝

lucim
29. nov 2009

dakujeeem. zajtra budem robit cookiesky, mnam. medzitym som nasla recept aj na ovsene, tak uvidim, mozno cast muky nahradim ovsenymi vlockami. 🙂 dnes sa uz do toho nevrham, ide superstar .
kacku v akcii sme kupili v tescu, aj vy? mozno v tyzdni alebo cez vikend spravim. s kapustickou.

nina41
29. nov 2009

my ju mame od babky, 🙂

josifek
29. nov 2009

Krásný a pohodový nedělní večer přejeme. Všem oslavencům včerejším i dnešním hodně všeho nejlepšího 😵 😵 😵 A Andrejkovi našemu frajerovi velké cmuky posílá Karamelka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
29. nov 2009

ahoj miaaaaaaaa 🙂

nina41
29. nov 2009

ahoj josi 😵 😵 😵

josifek
29. nov 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
kuki mamulky máme pár foteček šipka v pravoooooooo

nina41
29. nov 2009

josi karamelka je zlatučka 😵 😵 😵

josifek
29. nov 2009

Nina děkujeme 😉

josifek
29. nov 2009

I ty máš krásné nové fotečky 😀 😀 😀 a krásné foto na nicku 😵 😵 😵 😵
My zabíjeli prasátko mňam to je dobrot a já mám asi o 3 kg víc 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀
Inesko malý je hodně šikula teda to bude zachvíli lozit to budeš mít co dělat 😀 😀 😀 😀 😀
Traky malý je šikula teda už se chystí na léto jo 😝 😝 😝 😝 až se zima zeptá Maťko cos dělal v zimě on odpoví Leštil jsem slunneční brýleeeee 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

lucim
29. nov 2009

mia 😀
krasne fotecky 🙂

josifek
29. nov 2009

Děkujeme i Maťko je čím dál víc krásnější a celý maminka 😀 😀 😀 😀

lucim
29. nov 2009

diiik 🙂
chodur si vybral moju mooooc oblubenu pesnicku 😉

josifek
29. nov 2009

jaj nestihla jsem kuknu pak na net a poslechnu já jěště dodělávám zbydky ze zabijačky, a mrazím a porcuji masko 😉 😝

traktor
29. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6432, toto ma uputalo 😉 a ahoj josi, karamelka krasne fotecky 😵

josifek
29. nov 2009

čauky Trakyyyyyy jěště jsem dvě přidala s babi fota 😝 😝 😝 😝
Jo pirožky my také rádi 😝 😝 😝 😝

lucim
29. nov 2009

neviem si pomoct, smajda ma bavi viac. 🙂

josifek
29. nov 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4436547
tak takovou bundičku máme doma od 6-9 měsíců za 250 kč z tesca Tatínek koupil 😀 😀 😀 😀

josifek
29. nov 2009

Lucimko já je jen poslouchám ale hodně se mi líbí Monika Bagarová a Chodur ale jinak jsou všichni skvělí 😉 😉 😉 😉

lucia32
29. nov 2009

Ahojte kočemky...my sme boli dnes na návšteve u našej malej kámošky Amálky...a dúfam, že sme ju zachránili pred piškotkami...maminka sa chystala jej to dávať do výživky...prvomamuľka, rady od babiek 😝 😀
Natynka práve zachrapkala, aj ocino 😀 😝
Markétke gratulka k 5 mesiačikom a Andriškovi k 4 a k zajtrajším meninám...
Karamelka kočička...aj my máme podobnú teskácku bundičku, ale bielu s myšičkami....

josifek
29. nov 2009

Luci děkujeme a jsi šikula že jsi mimi zachránila 😉 😉 😉 😉 😝 😝 😝 My už do tesca ani nemusíme Tatinek vše zařídííííííí 😀 😀 😀 😀 😝

lucia32
29. nov 2009

jj, som " už " múdra 😝 , pred 13 rokmi som možno robila to isté 😝 , už nepamätám...ešteže existuje internet a koník 😀

majkas
29. nov 2009

kuki kuk 😉

hlasim ze buchticky sa podarili na vybornu, lekvarove a nutelove 🙂 a aj kolac slivkovy s posypkou, mnam. prave ho do seba dzgam 🙂

josi karamelka je rozkosna bambulka 😉

josifek
29. nov 2009

Lucinko já nedavala piškoty až v roce, raději jsem upekla sušenky z pohanky 😀 😀 😀 😀 a dávala malému žužlat 😝 😝 😝

nina41
29. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... pridala som nove fotky šipka vpravo,,,josi dakujeme 😵

lucia32
29. nov 2009

No nič ideme s mm hajki...sa zobudil 😀

josifek
29. nov 2009

Nina sladký je Riško
Majky ahojky a děkujeme 😵 😵 😵

traktor
29. nov 2009

lucia tak si pekne pospite 😀 😀 , nina krasny bezzuby usmev maleho fesaka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre