Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
24. aug 2009

kto dnes sluzi na nocnej? 🙂

inneska
24. aug 2009

jajo..je tam celkom fajn poštovné 1,73€ 🙂 bud zaplatíš prevodom a príde ti balík, alebo na dobierku 🙂 nad 40€ objednávka poštovné zadara 🙂

inneska
24. aug 2009

zatial som tu len ja...všetko ostatné šlo buvať 🙂

inneska
24. aug 2009

ja ešte asi nachytro skočím na rande s kačičkami 🙂

inneska
24. aug 2009

inak mi učarovali tieto svietiace kačičky http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1261459

babyzuzana
24. aug 2009

aj ja som tu, teraz som len nazrela, ale fakt len nazrela, nejaky mam dnes divny den, tak sa mi nechce ani pisat, zeby depka? ☹

lucim
24. aug 2009

baby ser na depku a pis .... ja docitavam dnesok a bracho tu s drahym kecaju o stavani, altanok uz ma aj strechu 😉 sme tam dnes grilovali 😝

babyzuzana
24. aug 2009

boze ty mas takych sikovnych chlapov, super!

dnes som sa vytrepala MHD do mesta (lebo po 3 tyzdnoch statia sa mi na aute vyslahala baterka) tak ze co budem doma a bola to cesta des a hroza

sklanam sa nad mamickami co su odkazane len na MHD

lucim
24. aug 2009

kuuuaaa tak cestu mhd si neviem predstavit ani bez kocika , ani listok by som uz nevedela stiknut. dobita?

bejb ale brasko tu nebyva, specialne povolenie od manzelky si musel pytat, aby sem na 3 dni vypadol. tak sa vytesuje s mojim drahym 🙂 ale ma zlate rucicky a podrezany jazyk 🙂

inneska
24. aug 2009

očlapkaná 🙂

zuzi...je to depka?? nedolahla na teba len únava??? na mňa občas dolahne a som, že sa mi nič nechce 😅

babyzuzana
24. aug 2009

najprv ma sprdla zenska, ze ja musim ist druha do busu, potom si babka chcela sadnut presne na to miesto kde som mala kocik (a to bol prazdny bus), potom mi skoro Davida "vykydla" z kocika taka slecna a nakoniec si jedna baba zaspinila mojim kolesom od kocika nohavice (pomahala mi vyniest kocik) a zjavne ju to nasralo, tak som sa musela ospravedlnovat...
o tom, ze tam bolo 300 stupnov, David sa 20 x zobudil, poriadne sa vytriasol na kazdej jame ani nehovorim, ale prezili sme to
naspat ma musel doviezt kamos, polhodinovu cestu s prestupom by som opat uz nezvladla 😀 😅

lucim
24. aug 2009

jeee vypadlo mi slovo ... ze ci je bateria uz dobita 😝

inneska
24. aug 2009

a maťko s nami koňuje, či je v partí s chlapmi 🙂

zuz...ja si to MHD ani neviem prestaviť...aj som tak rozmýšlala, isť do TN pobehať, ale akosi si netrúfam ísť busom(a vlakom už vôbec nie) 🙂

babyzuzana
24. aug 2009

inn je to depka 😢 😢 😢

inneska
24. aug 2009

zuzi...tak takú cestu fakt nezávidím?? a čo za slečnu gramblavú to bolo?? 😠

babyzuzana
24. aug 2009

no ked ma doviezol ten kamos tak mi to spravil, takze ano, lebo by som do zajtra vecera (kym pride drahy) uz nevydrzala a taku kravinu ist sa "previezt" MHD uz nespravim 😉

inneska
24. aug 2009

jak mne začala hlava padať a oči zavierať 😒

lucim
24. aug 2009

inn matko je uz pred pol nocou v manzelskej posteli. bol s nami do noci v altanku - 2 deky a ked sa mrvil, stacilo len potriast kocikom ... a potom sa len nacucol, prebalili sme, grgli a spinka.
bejb no zazitok na dalsie 10ROCIE, ze? 🙂

inn ty nemusis busa, staci oprasit vodicak, najst kluce a vyrazit. raz to musi prist 😝

inneska
24. aug 2009

zuzi...tak to ťa znechutila len tá cesta busom, zjtra bude lepšie 😉

inneska
24. aug 2009

lu..jáj, bodaj by si mala pravdu 😉

babyzuzana
24. aug 2009

ja sa tiez pojdem umyt a lazkam si k mojmu Davidkovi. dnes sme 1x uplne sami, tak som si ho dala spat k sebe do postele a pojdem sa supnut k nemu

inneska
24. aug 2009

ak náhodou zmiznem,tak spím, ale sa tu objaví niečo takéto jhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh tak mi padla hlava na klávesnicu 😀 😀

lucim
24. aug 2009

inn mam pravdu, kludne ta budem denne posuvat k tomu auticku 😝

bejby tak si to s malinkym vychutnaj ... my sme mali vcerazase prvu noc na velkej posteli aj s tatinom, vsetci traja. 😉

mam tu zhasnut? 😵

inneska
24. aug 2009

nobaby, je to som mnou zle, ani nevidím na písmenká 😒 dobrúúúúúúúúúú 🙂

babyzuzana
24. aug 2009

dobruuu baby
idem sa zregenerovat z toho dnesneho stresujuceho "vyletu" 🙂

inneska
24. aug 2009

lu..kludne šťukni...ja už som tu neni 🙂

lucim
24. aug 2009

bru bru brum, 🙂

reilyy
25. aug 2009

noc c.2:

22.00 - prebalenie , kojenie
22.30 - spime - 10 minut
23.00/ furt nespime
tesne pred 00.00 spime
1.37- sme hore, kojime, prebalujeme
1.50-2.30- dzavoceme a smejeme sa, to som len cumela bo ani hlaska dovtedy nevydal!
2.35- spime
3.27- kojime
4.20-kojime
5.27- kojime
momentalne dudlikame a kukame

rekapitulacia - zatial je to nahovno

lucia32
25. aug 2009

rei aj ty strašíš? 😀
my sme zaspinkali o pol 11 do pol 1 a od 1 do 5...momentálne sa hráme, že ideme spať 😔 , vyzerá to nádejne 😉

josifek
25. aug 2009

Krásné raníčko sluníčka přejeme 😉
Reily neboj ono se to poddá 😉
Lu ahojky
Naše Karamelka jěště spí, a já mám vařeno a vypráno 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre