Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
1. jan 2010

A neska to tu zhasnem ja, aj s Lilusou opicou mojou malou kera konecne od pol noci zase zalomila Vam prajeme nadherny PF 2010, sme strasne radi ze Vas mame

inneska
1. jan 2010

ja ešte buntoším 😀 😀 😀

nika251
1. jan 2010

Ahojte. Zelame vam do Noveho roku vela, vela stasticka, zdravicka, spokojnosti,lasky a hojnosti. 😵

ani3012
1. jan 2010

♥♥♥♥ ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010 ♥♥♥♥

Aj dnes máme 5 malých a jedného veľkého oslávenca 😉
bipka............................01.6..........................Natálka a Laurinka majú dnes 7 mesiačikov
maximilian......................01.7.........................Alexko má 6 mesiačikov
wydata.........................01.7..........................Natálka má pol roka 😀
danulik500.....................01.7.........................Petronela má tiež 6 mesiačikov
lusia_99.........................1.8...........................Miško má dnes 5 mesiačikov
Nový Rok .......................1.1..........................má dnes presne 2010 rokov

Všetko najlepšie,ako bolo povedané,nech rok 2009 bol horší a rok 2011 bude lepší ako je tento rok 2010

ani3012
1. jan 2010

ahoj Nika!
aj tebe všetko naj 🙂
Evička bola včera celý deň hore...to by ste neverili,že presne 30 sekúnd pred polnocou zaspala mm na rukách,pripili sme si a keď sme ju položili do postele,tak oči jak trnky a už kukala ohňostroj 😀 😀 😀
Hore bola až do jednej,to sme išli od našich domov-bývajú neďaleko.Patrika som sa zbavila 😀 Ten zaspal tiež o jednej.A delobuchov sa nebála 🙂 Síce sme pozorovali za zatvoreným oknom,ale aj tak to sem tam dobre buchlo. Tých pirátov by som zakázala.Iba hluk a žiadny iný efekt.
Ale večer sme strávili krásne. Púšťali sme lampióny šťastia.To bolo super!

josifek
1. jan 2010

Milé moje malé planetky a velké sluníčka 😵 😵 😵 😵 PŘEJEME VÁM VŠEM VŠE JEN TO NEJKRÁSNĚJŠÍ DO NOVÉHO ROČKU A MNOHO POHODOVÝCH DNŮ BEZ STAROSTÍ A SLZIČEK 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Oslavencům velké pusinky a to těm dnešním i těm co jsme minuli 😵 😵 😵 😵 😵
A dala jsem tři fotečky ,kdo chce může kouknout 😝 😵 😵
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ani3012
1. jan 2010

ahoj Josi! Naša druhá dcérenka je krásna ! 😀 Aj Evička ma ráda blikajúce a hrajúce veci napr.mobil 😀 😀 😀

josifek
1. jan 2010

Ani děkujeme 😵 😵 😵 😵 musím malou vyfotit v tom samém oblečku co má Evka, pak můžou vystupovat jako dvojčátka 😀 😀 😀 😉

ozi
1. jan 2010

Bré novoročné ránko 😉

😵 😵 😵 PRAJEM VŠETKÝM MAMINKÁM A DETIČKÁM V NOVOM ROKU TO NAJLEPŠIE, HLAVNE ZDRAVÍČKO A VŚETKO, ĆO SI NAJVIAC ŹELAJÚ 😵 😵 😵

Samko sa zobudkal s teplotkou 37,7 a malá je tiež dáka nepokojná 😒, takže si to užijeme

ozi
1. jan 2010

josi, malá je krásna 🙂

ani3012
1. jan 2010

ozi
tak to mi je ľúto,takýto štart do nového roka... 😒 pekne sa uzdravte a od Sašky choroba heš heš ! 😉

josifek
1. jan 2010

Ozi děkujeme a posíláme pusinku aby odplašila teplotku a byli jste ok 😵 😵 😵

ozi
1. jan 2010

ani, dík

dúfam, že sa nepotvrdí: Ako na Nový rok, tak po celý rok 🤐

ozi
1. jan 2010

no idem, Samko chce spinkať, tak ho nechám, aby ho to prešlo, čo najskôr 😉

ozi
1. jan 2010

a ešte gratulky všetkým oslávencom 😲 😲 😲

ani3012
1. jan 2010

ozi tak ťa poteším,že my budeme na tom horšie so zdravím,lebo Evky sa vyhodila prvá vyrážka(ovčie kiahne-neštovice) teplota 37,5 .

ani3012
1. jan 2010

to poteším som myslela vážne asi tak,ako že som sa chcela "pochváliť"

traktor
1. jan 2010

tak ked sa chvalite tak sa pridam/ matko cely den a noc kaka / teda ked sa napije alebo napapa/ , takze uplna parada.....ritula cervena ako ta mrkva co sme jedli....takze super start do noveho roka....kto sa este prida.... 🙄

traktor
1. jan 2010

a vsetkym oslavencom vsetko najlepsie 😵 😵 😵

nina41
1. jan 2010

Ahojte, do noveho roka vam prajeme všetko dobre 😵
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

hathor1231
1. jan 2010

cavky,babule 😀

tak my sme mali kludny NR, o 23.30 papkanie,po polnoci nas zobudil ohnostroj,tak sme si s drahym dali pusu a spali sme dalej 😀 😀 😀

a luciiiiim, nechces este dat ten link na clanok o prikrmoch? 😕 posli IP,ak to vyhrabes 😅 dik 😀

raona
1. jan 2010

KRASNY NOVY ROK VAM ZELAME, hlavne vela vela zdravicka, lasky, stasticka.. nech sa drobiatkam dari.... 😉

maximilian
1. jan 2010

Babeny všetko naj v NOVOM ROKU VAM AJ VAŠIM DROBCOM A VAŠIM RODINKÁM!!!!!!!!
A ďakujeme za gratulky, teda Alex ďakuje.
Máme sa fajn , písať nestíhame, posledné dni je strašne mrzutý a veľa toho nenaspí. 🙂

ozi
1. jan 2010

ani, kiahne? Chúďatenko malé, nech sa rýchlo vylieči 😉 .

Náš Samík ich dostal, keď mal 15 mesiaciv, ale prešli rýchlo, žiadna teplota, iba pár vyrážok.

traki, aj vy sa vyliečte 😉

voskovka
1. jan 2010

Všetkým Mirkám, Zuzkám, Helám,

veľa veľa lásky želám,

Dankám, Betkám, Tinkám, Idám,

také isté prianie pridám.

Julkám, Ankám, každej Soni,

len princa na bielom koni,

milého a pozorného,

ako v sci fi od Verneho.

Partnera, čo si vás váži,

nemá vaše túžby v paži,

zniesol by vám modré z neba,

parfém Chloe, ak je treba.

Podrží vás v ťažkej chvíli,

prizná chybu, ak sa mýli,

hýčka vás a rozmaznáva,

flirt je preňho silná káva.

Takého, čo srdcom ľúbi,

ženy nie sú preňho trúby,

ani osol, ani prasa,

pripomína Banderasa.

Zlaté slečny, drahé panie,

užite si zbožňovanie,

nech vám vaši nápadníci,

denne nosia po kytici.

Vinšujem vám anál, orál,

azda som to nepooral,

do postieľky vášeň, nehu,

nie babráka večne v liehu.

TOTO mi poslal kamarat...čitajte... 😀

lucim
1. jan 2010

dobry den v krasnom novom roku 2010. 🙂
oslavencom vsetko naj, aj novemu rokovi. 😀

chorobky nase, rychlo sa vyliecte, fuuuuuuuuuu 😕 😉

my sme silva oslavili doma, po 11tej prisli susedia, matko zaspal o trisatvrte na 12. takze sme si o polnoci pritukli, babku a krpca nechali sa strazit a vyrazili sme pred obecny urad. bol tu krasny ohnostroj, ocmukala som sa asi s 50 ludmi, z toho som poznala asi 10 a po hodinke sme sa spokojnucki vratili domov. cucla som aj trosku deluxatka, vsak sa to patri ... a matko spinkal v klude do pol 12. (s prestavkami na kojenie samozrejme. )
🙂

lusia_99
1. jan 2010

Vsetko najsamlepsejsie v tom Novom roku 2010 vam zelame vela zdravicka, stasticka , lasky a nech je plny porozumeni, zazrakov a nech sa vym splnia vsetky aj tie najtajnejsie sny 😵 🙂
a blahozelame spoluoslavencom 😉

ani3012
1. jan 2010

hat
až teraz mi to zaplo....to vy ste skoro prespali Nový rok? Ja že malá 😀 😀 😀

blani2
1. jan 2010

Bambulky, zdravíme v novém roce 😵 😵 😵

my jsme včerejšek trávili s kámoši. Měla jsem trochu obavy, co ten náš koblížek na to, ale proběhlo to naprosto v pohodě a dobré náladě. Kubík zalomil kolem 20hod, to už tady práskaly petardy. Nové plastovky udělaly svoje a skoro nebylo nic slyšet. To spíš naše plkání ho občas probralo ze spaní. Ale stačilo nahodit dudel a spalo se klidně dál. Ráno byl malý zlatý, vstával až kolem 9. hodiny, tak jsme se i pěkně prospali. Zlatíčko naše. Dnes jsme objeli obě rodiny a s klidným svědomím můžem vyhlásit konec návštěv 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre