Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
11. jan 2010

dosla mi kamoska, idem off
papa zatial

traktor
11. jan 2010

ahojte 😵 a dakujem ze na nas myslite, ...tak sme dnes absolvovali dalsie vysetrenia , aj jeden odbor krvi....a cuduj sa svete podaril sa na prvy krat- aj ked som skoro omdlela od strachu ako to dopadne 😅 , inak dokyna bola zhrozena ked zbadala matka takto dopichaneho, a za dalsie, ze ako nas vobec mohli pustit domov s takou vysokou teplotou a uplne bez liekou.....ze som sa mala stazovat...ja viem...ale ked strach o matka bol v tej chvili vecsi...tak nakoniec nam zobrali tu krv , moc, robili to rpc- ci ako sa to vola, a vyslo ze matko ma daky zapal, hodnoty su dost vysoke. takze uz skorej trebalo ATB 😠 , TAKZE MA MOJ MATERINSKY INSTINKT NEKLAMAL, KED SOM CITILA ZE TO NIE SU ZUBKY......predpisala mu cefzil, a mam mu kupit dake probiotika aby nezacal viacej kakat - tak ak viete, poradte , ktore su dobre.....a poviem vam, hned po prvej davke ATB je matko spokojnejsi...a zatial nemal teplotu... 🙂 takze sa tesim 🙂

traktor
11. jan 2010

iiiin super fotecky, erik je hotovy herec....perfektne... 😀 😀 😵 😵 😵 😵

lumina
11. jan 2010

ahojte maminy, vidim, ze ste tu riesili, kolko malym davat prikrmy, mne dnes tiez zjedla mala 100ml a uz som sa jej bala dat viac, aj ked mlieka potom este vypila dost aj tak, myslite ze si sama naozaj povie, ked bude mat dost? ona uz odmala je hrozne nenapapana 🙂)) to bol jej 9ty den mala dnes zemiacik s mrkvickou este

brinzulka
11. jan 2010

traktor sa tesim, ze ste dnes dobre pochodili 🙂

inneska
11. jan 2010

traky...no hlavne, že sa maťkovi polepšilo...a tá dokina, ked si nebola istá, alebo nevedela, tak vás pre istotu mala nechať v nemocke, alebo to s niekým konzultovať(ak by mala s kým)..no katastrofa..
a probiotiká...bud infant dophilus(prášok, musíš do niečoho zamiešať, rozpustiť) alebo biogaia(kvapky, jednoduchšie podávanie), my máme ten prášok, a som spokojná 🙂 (a cenovo sú tuším skoro rovnako) 🙂
a dakujeme za pochvalu 🙂 no je to moja hviezdička 😵 😵

lumina..ja dávam erikovi dokial papá, ked nechce, tak proste pusu neotvorí, alebo mi to vypluje...ak vypluje 2-3x za sebou, viac mu nedávam...zatial sa vždy zastaví na 180ml 😀 a viac ani lyžičku, ani keby vedel, že pohárik je prázdny 😀

lumina
11. jan 2010

my davame biogaiu, ale len 3 dni, inneska, kedy malickemu zbral ten dophilus? my sa este budime v noci na prdiky uz od prveho prikrmu, uplne ako ked bola malicka ☹

lumina
11. jan 2010

no inak mala uz s mlieckom nikdy nevedela, kedy ma dost, je mozne, ze to proste nevie? akurat sa potom pekne povrackala, ja som ju uz nenechavala dopit casto, mozno to znie brutalne, ale na moju obranu, ma 8,7 kg, takze asi nestradala 😝 tak preto som nervozna z tych prikrmov

lucia32
11. jan 2010

slúbená kakajda naležato 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Chk55sTeI8w
battole
11. jan 2010

majkas: tu som, len odbehujem a varim dalsiu varku pre Lotinku. Dik za info,
traky: myslime na vas, dufam, ze Matkovi bude uz len lepsie...a kde dostal ten zapal?
lumina: aj nasa je taka nenapapana, tak tiez rozmyslam, ze kolko jej mozem dat

lucia32
11. jan 2010

a ako sa má Natálka

https://www.youtube.com/watch?v=ZeE3lIqFiW0


ostatné sú naležato, nahráme nanovo 😉

lucia32
11. jan 2010

traky...sa tešíme, že ste konečne poriešení, ale neteší nás, že ste choručkí 😝 ...ideme papať 😉

lumina
11. jan 2010

no ved batt, to nikde nepisu take veci, vsade, ze prvy den zje lyzicku, po tyzdni mozno viac a treba im davat kolko chcu, ja by som potrebovala ako nase mamy mali na vsetko jasnu tabulku, presne vsetko na dkg 🙂 to ale dnes nie je moderne

k1k2k3k4k5
11. jan 2010

varite kazdu den cerstvu zeleninku? alebo skladujete uvarenu v chaldnicke? alebo aj rozmrazujete? my sa pomaly chystame na mrkvu, zozaciatku chcem kazdy den varit cerstvu, ale pre tych par lyziciek je to fakt babracka

lumina
11. jan 2010

no ja varim vzdy na tri dni naraz zatial, si myslim, ze tych 48 hodin to musi vydrzat v chladnicke

vendulacky
11. jan 2010

traky, jsem ráda, že přišli na to, co s matýskem je!! Tak at už je brzo zdravej, bobíšek malinkej bolavej ☹

mám otázku, v noci mi malá zas kousala (holky, budte rádi, které jste bez zoubků...teda miminka bez zoubků 😀 ) a přes den prostě prso odmítala a když jsem jí ho nutila, tak rafla..ví, že to nemá dělat, ale když si mám nedá říct.. 😅 asi to vzdám a nebudu jí nuti, co nechce...ted mám v prsou mlíko, ne nijak zvlášt nalitý...co mám dělat, když chci odstavit? nechat ho tam? Co se s nim stane? Doufám, že neskysne a nesplesnivý 😀 😀

Jinak jsem dneska dělala pro emmu mrkev s bramborem. Je až neuvěřitelný, jak to chutná jinak než sklenička. Mám oboje bio, ale....ten brambor snad obsahuje nějak moc škrobu či co a kaše je taková lepivá, to asi nevadí ne? Nebo to mám víc naředit UM?

luci, jdu na ty videika...

inn, ahoj holka 😀 erik, super fotky!! V tom kočárku 😀

ani3012
11. jan 2010

ven ak sa chceš odstaviť bez liekov,tak odsávaj len ak ti prsník začne tvrdnúť. Suchú stravu, čo najmenej vody a v nemocke mi sestričky povedali,že elastickým obväzom sa zviazať.Doktor mi inak predpísal injekcie (5 kusov) a po druhej som už neodstriekavala vôbec. Sú aj lieky ale vravel,že je tam väčšia chémia,že on radšej má tie injekcie.

Luci, sme sa nasmiali na malej Natálke! Najlepšie video za posledné dni (Paťkovi sa páči najviac aj tak hopsadlo 😀 )
Je šikulka 🙂

ani3012
11. jan 2010

ven ešte niečo: prsník neodstriekavaj celý,len aby napätie v ňom pominulo a aj to len aby si sa vyhla zápalu !

inneska
11. jan 2010

lumina...infant nám zabral asi do 10 dní(to je aj doba za ktorú by mali zabrať) 🙂 bo sme nekakali, tak sme dali a potom sme kakali ako o závod 😀

Katka..inak ťa tu vítam, sme sa ešte nestretli 🙂 ja varím na 2 dni...a dnes som varila aj do mrazáka, mám kúpené tie via poháriky a do nich som to dala zamraziť...tuším 6 porcií mi vyšlo(dnes som robila prvý krát) 🙂

lu..idem pokukať tie videjká 🙂

ven...ja som sa prvý krát odstavovala, že ked boli prsia naliate, tak som odstriekala...a odstrekovala som menej a menej..ale zase som brala aj lieky na to(som si teraz spomenula)proste čo najmenej odstrekovať, aby sa ho čo najmenej tvorilo 🙂 aj moja zemiak. kaša bola ako lepidlo...a bola s mm, a erik mi to aj tak nechcel, ale s mrkvou to spapal 🙂

battole
11. jan 2010

k1k2k3: ja navarim a davam do mraznicky naporcovane a potom si stale rozmrazim porciu ktoru potrebujem

inneska
11. jan 2010

lu...videjká sú super, to kakacie 😀 tlačila o dušu, aj bolo niečo ? 🙂

lucia32
11. jan 2010

som tu...uspávame...inn jasné, že bolo, ale nechcela som točiť až tak detailne 😀
Ja varím aj do zásoby....mäsko mám namrazené, zeleninku 2-3 porcie v chladničke...
katka123....vitaj....vendy....ja som len odstriekla a každý raz toho bolo menej a menej, za týždeň sme boli off 😝

lucia32
11. jan 2010

už spinkáme... 😎

lucia32
11. jan 2010

nikde nikto? idem kuk telku 😉

samayka
11. jan 2010

ahojte maminyyy

tak aj my zas pridávame jedno veselé videjko..

sýkorka ohodnotila môj hudobný hluch hurónskym smiechom 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=TJ-EOha744A
inneska
11. jan 2010

ahooj samy 🙂 videjko nejde...vraj nejaký error 😒

traktor
11. jan 2010

samy ani mne nejde tiez ukazuje error - ostatne tvoje videa idu, tak si to zle skopirovala? 😕

blani2
11. jan 2010

Ahojte bambulky 🙂

Traky, jsem ráda, že jste dnes pořídili lépe. Heš záněte heš! A říkali ti, o jaký zánět se jedná? Doufám, že je Maťko bez teploty..

Inn, Eriček je kouzelný. Je to přesně takový ten ňuňací (=mazlící 😎 ) klouček. Jak suprově pózuje 😀 A kdo je ta fešanda, co ho vozí?

Lu, Natálka je rarášek! Je to krásná panenka, úplně jsem tlačila s ní 😀 😀

Ven ☹ chuďato, to jsou trable...ať zvládneš to odstavování co nejlépe.

K1-5 vítej 😉

inneska
11. jan 2010

ahoj blani...tá fešanda je erikova sestrernička(dcera mm sestry) 🙂 a zapozovať vie 😀 hlavne, ked mu začnem spievať, tak je z neho hotový manekýn😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre